ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:00
    Красавеца Джо игрален филм /п/ (14)
  • 01:40
    Космическа надпревара документален филм /1 епизод/п/
  • 02:30
    Тайните на войната документална поредица/12 епизод/п/
  • 03:35
    Туристически маршрути
Пълна програма
  • 00:15
    "Стрелецът" - екшън, криминален, психотрилър (Испания, Великобритания, Франция, 2015), режисьор: Пиер Морел, в ролите: Шон Пен, Идрис Елба, Джазмин Тринка, Хавиер Бардем, Рей Уинстън, Марк Райлънс и др. [14+]
  • 02:30
    "Твърде лично" /п./- сериал, еп.5, 6
  • 04:00
    "Лошият лейтенант: Пристанище на служба - Ню Орлиънс" - криминален, драма (САЩ, 2009), режисьор Вернер Херцог, в ролите: Никълъс Кейдж, Ева Мендес, Вал Килмър, Феруза Болк, Шей Уигъм, Майкъл Шанън, Брад Дуриф и др. [16+]
  • 05:00
    "Смъртоносно оръжие" - сериал, с.2 еп.3
Пълна програма
  • 00:00
    Еротичен телепазар
  • 02:30
    "Професионална борба: "Разбиване", епизод 5 /п/
  • 06:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 06:30
    "Щурите съседи" - сериал, сезон 6
Пълна програма
  • 00:30
    Колоездене: Обиколка на Сан Хуан, шести етап, директно
  • 01:30
    Колоездене: Обиколка на Майорка, трети етап
  • 01:50
    Новини
  • 01:55
    Колокрос: Световно първенство в Дубендорф, жени
Пълна програма
  • 00:45
    Тенис: Открито първенство на Австралия, жени, финал
  • 01:40
    Тенис: Открито първенство на Австралия, смесени двойки, финал
  • 02:40
    Тенис: Открито първенство на Австралия, момчета, финал
  • 03:10
    Тенис: Открито първенство на Австралия, момичета, финал
Пълна програма
  • 01:10
    Selfmade
  • 01:40
    De Fil En Aiguilles
  • 02:35
    Grid
  • 04:20
    Selfmade
Пълна програма
  • 01:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 01:15
    Еротичен телепазар
  • 03:15
    Край на програмата
  • 05:45
    Край на програмата
Пълна програма
  • 01:00
    Франция, Лига 1:
  • 03:00
    Франция, Лига 1:
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
Пълна програма
  • 02:30
    Жилет коледен футбол
  • 04:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
Пълна програма

Сериали

AXN Black 01:25
Тоталкар; сезон 1, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Viasat Nature 01:30
Гигантите на природата отвътре, сезон 3, еп. 1
Охота и рыбалка 01:35
Сезон охоты
Viasat Explorer 01:50
Царе на строителството с дървен материал, сезон 1, еп. 1
EPIC Drama 01:55
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2012

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 01:15
МЕДНОЕ СОЛНЦЕ 3 СЕРИЯ
Diema Sport 2 01:15
Футбол: Ливърпул - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
AXN Black 01:25
Тоталкар; сезон 1, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Eurosport 01:35
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Наеба, гигантски слалом, мъже
Eurosport HD 01:35
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Наеба, гигантски слалом, мъже

Всички предавания

Филми

FilmBox Extra 01:15
Непознатата Мистерия, Трилър Италия 2006
FilmBox Basic 01:30
Объркването на половете Романтичен, Комедия Франция 2000
Nova TV 01:30
"Когато сърцето зове" - сериен филм
Diema Family 01:30
"Сезони на любовта" - сериен филм /п/
Vivacom Arena 01:34
Когато любовта не е достатъчна: Историята на Луиз Уилсън Биографичен, Драма 2010

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}