ТВ Програма

ТВ програма

Skat

  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
  • 07:45
    Китка народни песни
  • 08:00
    Кратки новини
  • 08:30
    Кратки новини
  • 08:40
    Китка народни песни
  • 09:00
    Ранни вести 1 част - печат
  • 09:30
    Кратки новини
  • 09:40
    Ранни вести 2 част + край
  • 10:00
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    "Кръшно хоро" - поздравителен концерт /запис/
  • 13:00
    Кратки новини
  • 13:05
    "Кръшно хоро" - поздравителен концерт /запис/
  • 13:45
    Телепазар - 15м.
  • 14:00
    Кратки новини
  • 14:05
    Разбулване - /повторение/
  • 15:00
    Кратки новини
  • 15:05
    "Прокудени от бащин край" с водещ Стоян Райчевски /на живо/
  • 16:00
    Кратки новини
  • 16:05
    "Първото благо"
  • 17:00
    Кратки новини
  • 17:05
    Класическа музика
  • 17:15
    Телепазар - 15м.
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 17:45
    Джон Лоутън представя Ощина Попово - док.поредица на ТВ Скат
  • 18:15
    Изпълнения на Мери Бойс Бенд "от Карай да върви"
  • 18:30
    Кратки новини
  • 18:51
    "От трета страна"
  • 18:57
    Кратки новини - 5мин.
  • 19:03
    "На 12 дни път от Мраморно море" - док.филм 1ва част 26м.
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/ +анкета Теодор
  • 20:00
    "Алтернативи"/ повторение /
  • 21:30
    " Още ме има, още съм жив" - концерт Н.Йорданов 2ра част 1.25ч.
  • 22:55
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 23:20
    "Час по България" /повторение /
  • 00:20
    "Фронтално" / повторение/
  • 02:20
    Новини.Прогноза за времето/повторение/
  • 02:40
    "Паралакс" - повторение
  • 04:20
    Прокудени от бащин край - /повторение/

Сериали

bTV Action 02:00
"Стрелата" - сериал, с.2 еп.2
bTV Comedy 02:00
"Слънчева Филаделфия" /п./ - сериал
RTVi 02:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
AXN Black 02:00
Тоталкар; сезон 1, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
bTV Lady 02:00
"Бедната Силвана" - сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 02:00
Колоездене: Обиколка на Андалусия, пети етап
AXN Black 02:00
Тоталкар; сезон 1, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
MAX Sport 3 02:00
Серия А: Верона - Каляри
НТВ Сериал 02:05
МЕДНОЕ СОЛНЦЕ 4 СЕРИЯ

Всички предавания

Филми

TV1 02:00
Научнопопулярен филм
Cinemax 02:00
"Игра на пари ІІІ, 4 еп.", криминална комедия, САЩ, 2019; реж. Дейви Холмс, с Крис О’Дауд, Рей Романо, Шон Бриджис, Линда Порто, Каролин Дод, [18+]
AXN White 02:05
Горчиво небе; драма, романтичен, САЩ, 2007
HBO3 02:05
"Другият I, 8 еп.", трилър, САЩ, 2020; реж. Андрю Бърнстейн, с Бен Менделсън, Синтия Ериво, Бил Камп, Меър Уинингам, Джулиан Никълсън, [18+]
MGM 02:05
"Непробиваем" - екшън / комедия, САЩ, с Деймън Уейънс, Адам Сандлер.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}