ТВ Програма

ТВ програма

Skat

  • 05:15
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева / повторение/
  • 06:45
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 07:45
    Китка народни песни
  • 08:00
    Кратки новини
  • 08:30
    Кратки новини
  • 08:40
    Китка народни песни
  • 09:10
    Ранни вести 1 част - печат
  • 09:30
    Кратки новини
  • 09:40
    Ранни вести 2 част + край
  • 10:00
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:05
    Телепазар - 15м.
  • 10:20
    Фолклорен концерт
  • 11:30
    Кратки новини
  • 11:35
    Концерт
  • 12:00
    Док.филм
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Телепазар - 15м.
  • 13:00
    Кратки новини
  • 13:05
    Алтернативи - /повторение /
  • 14:00
    Кратки новини
  • 14:05
    Алтернативи - /повторение /
  • 14:30
    Паралакс - /повторение /
  • 15:00
    Кратки новини
  • 15:10
    Паралакс - /повторение /
  • 16:15
    Телепазар - 15м.
  • 16:30
    Първото благо /повторение /
  • 17:00
    Кратки новини
  • 17:05
    Първото благо /повторение /
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 17:45
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт /на живо/
  • 18:30
    Кратки новини
  • 18:35
    "Здравословно" с Христо Деянов / на живо /
  • 19:00
    Кратки новини
  • 19:05
    "Здравословно" с Христо Деянов / на живо /
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    Дискусионно студио" - публицистично предаване /на живо/
  • 21:00
    "Край Босфора" с водещ Л. Желев /запис/
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето /повторение/
  • 22:30
    Класическа музика - Концерт на Десислава Бобрина
  • 23:30
    "Прокудени ..." с водещ Стоян Райчевски /повторение /
  • 00:30
    Новини. Прогноза за времето. / повторение /
  • 01:00
    Дискусионно студио"/повторение/
  • 02:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение /
  • 03:00
    Телевизионен форум / повторение /

Сериали

Viasat Nature 00:40
Щуро, истинско, страховито, сезон 1, еп. 10
AXN Black 00:55
Геймър: Убиец на дракони; сезон 2, епизод 4, комедия, 2017
bTV Action 01:00
"Изчезнали" - сериал, еп.10
Film Plus HD 01:00
Футбол: Бетис - Майорка (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
bTV HD 01:00
"Спасители в планината" /п./ - сериал, с.6 еп.6

Всички предавания

Спорт

Eurosport HD 00:35
Ски бягане: Световна купа в Трьондхайм, 30 км, мъже
Eurosport 00:35
Ски бягане: Световна купа в Трьондхайм, 30 км, мъже
Film Plus HD 01:00
Футбол: Бетис - Майорка (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Eurosport 2 01:00
Колоездене: Обиколка на Обединени Арабски Емирства, втори етап
Nova Sport 01:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи

Всички предавания

Филми

AXN Black 00:55
Геймър: Убиец на дракони; сезон 2, епизод 4, комедия, 2017
AXN 00:55
Секс запис; комедия, романтичен, САЩ, 2014
MCM 01:00
Драконова топка Z (анимация)
BNT4 01:05
Седем педи над земята 2 документален филм /п/

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}