Спорт
Четвъртък
21:00
Ски скокове: Световна купа в Планица, ски полети, отборно, мъже, повторение
Четвъртък
22:00
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Заалбах Хинтерглем, гигантски слалом, втори манш, мъже, повторение
Четвъртък
22:30
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Заалбах Хинтерглем, гигантски слалом, втори манш, жени, повторение
Четвъртък
23:00
Фрийстайл ски: Световна купа в Идре, ски крос, мъже и жени, повторение
Четвъртък
02:30
Фрийстайл ски: Световна купа в Идре, ски крос, мъже и жени, повторение
Четвъртък
21:30
Голф, PGA тур: "Дискавъри голф", повторение
Четвъртък
22:00
Голф: PGA тур, Открито първенство на Хюстън, първи ден, директно
Четвъртък
01:00
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Заалбах Хинтерглем, супер Г, жени, повторение
Четвъртък
01:45
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Заалбах Хинтерглем, спускане, жени, повторение
Четвъртък
04:00
Ски скокове: Световна купа в Планица, ски полети, мъже, повторение
Четвъртък
14:00
Ал Итихад - Ал Хилал Футбол: Шампионска лига на Азия 2023/2024, четвъртфинал, реванш /n/
Четвъртък
15:55
Ал Насър - Ал Аин Футбол: Шампионска лига на Азия 2023/2024, четвъртфинал, реванш /n/
Четвъртък
19:00
Литва - Гибралтар Футбол: УЕФА Лига на нациите 2022/2023, плейаут, реванш /n/
Четвъртък
21:05
Пета четвърт обзорно предаване за испански баскетбол 2023/2024 /n/
Четвъртък
21:30
Мач B Футбол: Квалификации за UEFA Евро 2024, плейоф /n/
Четвъртък
23:30
Мач А Футбол: Квалификации за UEFA Евро 2024, плейоф /n/
Четвъртък
21:00
Ски скокове: Световна купа в Планица, ски полети, отборно, мъже, повторение
Четвъртък
22:00
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Заалбах Хинтерглем, гигантски слалом, втори манш, мъже, повторение
Четвъртък
22:30
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Заалбах Хинтерглем, гигантски слалом, втори манш, жени, повторение
Четвъртък
23:00
Фрийстайл ски: Световна купа в Идре, ски крос, мъже и жени, повторение
Четвъртък
02:30
Фрийстайл ски: Световна купа в Идре, ски крос, мъже и жени, повторение
Четвъртък
14:00
Головете на кръга предаване за български футбол 2023/2024 /n/
Четвъртък
14:30
Героите на кръга предаване за български футбол 2023/2024 /n/
Четвъртък
15:00
Азербайджан - България Футбол: Приятелски мач /n/
Четвъртък
17:00
Полша U21 - България U21 Футбол: Квалификации за Евро 2025 за младежи /n/
Четвъртък
19:00
Домът на футбола предаване за български футбол 2023/2024 /n/
Четвъртък
20:00
efbet Лига: Преди кръга предаване за български футбол 2023/2024 директно
Четвъртък
21:00
Дневник НБА предаване за американски баскетбол 2023/2024
Четвъртък
21:30
ЦСКА - Арда Футбол: Sesame Купа на България 2023/2024, четвъртфинал /n/
Четвъртък
23:30
Хебър - Пирин Футбол: Sesame Купа на България 2023/2024, четвъртфинал /n/
Четвъртък
01:30
efbet Лига: Преди кръга предаване за български футбол 2023/2024 /n/
Четвъртък
15:00
Финал на Дивизия B Футбол: Квалификации за UEFA Евро 2024, плейоф /n/
Четвъртък
17:00
Финал на Дивизия A Футбол: Квалификации за UEFA Евро 2024, плейоф /n/
Четвъртък
19:00
NBA Екшън предаване за американски баскетбол 2023/2024 директно
Четвъртък
20:00
Лига 1: Преди кръга предаване за френски футбол 2023/2024
Четвъртък
20:30
Висша лига: Голямото интервю предаване за английски футбол 2023/2024
Четвъртък
02:00
NBA Екшън предаване за американски баскетбол 2023/2024 /n/
Четвъртък
13:45
Футбол: България - Танзания, приятелска среща от "FIFA Series"
Четвъртък
22:55
Футбол: Азербайджан - България, приятелска среща от "FIFA Series"
Четвъртък
14:00
Волейбол - efbet Супер Волей: Четвъртфинал
Четвъртък
16:30
Голф: Singapore Classic Обзор на турнира
Четвъртък
18:45
ПРЯКО, Студио "Волейбол"
Четвъртък
19:00
ПРЯКО, Волейбол - efbet Супер Волей: Четвъртфинал
Четвъртък
21:30
ПРЯКО, Евролига: Байерн Мюнхен - Барселона Байерн Мюнхен - Барселона
Четвъртък
01:30
Евролига: Партизан - Олимпиакос Партизан - Олимпиакос
Четвъртък
14:00
Волейбол - Шампионска лига, жени: Конелиано - Екзаджъбашъ Първи полуфинал
Четвъртък
16:00
Волейбол - Шампионска лига, жени: Екзаджъбашъ - Конелиано Втори полуфинал
Четвъртък
21:00
ПРЯКО, Студио "Баскетбол"
Четвъртък
21:30
ПРЯКО, Евролига: Партизан - Олимпиакос Партизан - Олимпиакос
Четвъртък
23:20
ПРЯКО, Студио "Баскетбол"
Четвъртък
15:00
Маями Хийт - Кливланд Кавалиърс Баскетбол от НБА 2023/2024 /n/
Четвъртък
17:30
Формула 1 Токшоу предаване за Формула 1 2024 /n/
Четвъртък
18:30
Седмично в Бундеслигата предаване за германски футбол 2023/2024
Четвъртък
19:00
Лос Анджелис Клипърс - Филаделфия Севънтисиксърс Баскетбол от НБА 2023/2024 /n/
Четвъртък
21:30
Лос Анджелис Лейкърс - Филаделфия Севънтисиксърс Баскетбол от НБА 2023/2024 /n/
Четвъртък
00:00
Седмично в Бундеслигата предаване за германски футбол 2023/2024 /n/
Сериали
13:10
Дивият Китай с Рей Миърс, сезон 1, еп. 1
13:15
Старгейт Атлантис; сезон 2, епизод 13, научна фантастика, екшън, САЩ, 2005
13:15
Каменни хора, сезон 2, еп. 1
13:20
Риби и такъми - тв поредица, пети сезон, 36 еп.
13:25
Диви пчели; сезон 1, епизод 61, криминален, драма, Гърция, 2019
Всички предавания
Спорт
13:15
ДЕЛЬТА. ПРОДОЛЖЕНИЕ серия серия 12
13:45
Футбол: България - Танзания, приятелска среща от "FIFA Series"
14:00
Тоталкар; сезон 1, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
14:00
Головете на кръга предаване за български футбол 2023/2024 /n/
14:00
Колоездене: "Колоездачно шоу"
Всички предавания
Филми
13:10
"Разрушение" - комедия с уч. на Джейк Гиленхал, Наоми Уотс, Крис Купър и др.
13:15
Старгейт Атлантис; сезон 2, епизод 13, научна фантастика, екшън, САЩ, 2005
13:25
Диви пчели; сезон 1, епизод 61, криминален, драма, Гърция, 2019
13:45
"Хладнокръвно (1967)", криминална драма, САЩ, 1967; реж. Ричард Брукс, с Робърт Блейк, Скот Уилсън, Джон Форсайт, Пол Стюарт, Джералд С. О'Локлин, [18+]
13:45
Тратория комедия САЩ 2012
Всички предавания
Всички предавания
Всички предавания