ТВ Програма

ТВ програма

SuperRTL

  • 06:55
    Chuggington - Die Loks sind los!
  • 07:05
    Chuggington - Die Loks sind los!
  • 07:20
    Der Phantastische Paul
  • 07:30
    Der Phantastische Paul
  • 07:55
    Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
  • 08:20
    Caillou
  • 08:50
    Peppa Pig
  • 09:25
    Noddy, der kleine Detektiv
  • 09:35
    Noddy, der kleine Detektiv
  • 09:55
    Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
  • 10:25
    Bob der Baumeister
  • 10:35
    Bob der Baumeister
  • 10:45
    Der kleine Tiger Daniel
  • 11:10
    LazyTown - Los geht's
  • 11:40
    Coop gegen Kat
  • 12:10
    Angelo!
  • 12:35
    Inspector Gadget
  • 13:30
    Friends
  • 14:00
    Spirit: wild und frei
  • 14:30
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 14:55
    Ninjago - Luftpiraten
  • 15:25
    Dennis & Fletscher - Blamtastisch!
  • 15:50
    Der gestiefelte Kater - Abenteuer in San Lorenzo
  • 16:15
    Die Tom und Jerry Show
  • 16:50
    5 Freunde - Fur alle Falle
  • 17:15
    Die Nektons - Abenteurer der Tiefe
  • 17:45
    Coop gegen Kat
  • 18:15
    Ninjago - Die Meister der Zeit
  • 18:45
    Inspector Gadget
  • 19:10
    Die Tom und Jerry Show
  • 19:45
    WOW Die Entdeckerzone
  • 20:15
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 20:45
    Dennis & Fletscher - Blamtastisch!
  • 21:15
    On the Case - Unter Mordverdacht
  • 22:15
    On the Case - Unter Mordverdacht
  • 23:15
    On the Case - Unter Mordverdacht
  • 00:15
    On the Case - Unter Mordverdacht
  • 01:25
    Infomercials

Сериали

Viasat Nature 00:40
Хищни домашни любимци, сезон 1, еп. 3
Viasat History 00:40
В търсене на съкровището на нацистите, сезон 1, еп. 3
AXN 00:50
Шерлок Холмс; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, Великобритания, 2016
Fox Channel 00:50
Макгайвър - втори сезон, еп. 17
Fox Life 00:55
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 9

Всички предавания

Спорт

Eurosport 01:45
Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, младежи
Eurosport HD 00:45
Колоездене: Еврометропол
Nova Sport 01:15
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Film Plus 01:30
Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио (WTA Premier - повторение)

Всички предавания

Филми

Cinemax 00:45
"Пет пръста за Марсилия", драма - уестърн, ЮАР, 2017; реж. Майкъл Матюс, с Вуйо Дабюла, Хамилтън Дламини, Жету Дломо, Кенет Нкози, Мдудузи Мабасо, [18+]
AXN 00:50
Шерлок Холмс; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, Великобритания, 2016
AXN Black 01:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2015
MCM 01:00
Драконова топка Z (анимация)
Diema 01:00
"Заразно зло: Изтребване" - екшън с уч. на Мила Йовович, Али Лартър, Иън Глен, Ашанти, Кристофър Игън, Спенсър Лок, Матю Марсдън, Майк Ейпс и др. /п/

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал
Eurosport HD 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал
Eurosport HD 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал

Всички предавания



{START_COUNTER}