ТВ Програма

ТВ програма

SuperRTL

  • 06:55
    Olivia
  • 07:05
    Benjamin Blumchen
  • 07:35
    Bob der Baumeister
  • 08:00
    Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
  • 08:30
    Caillou
  • 09:00
    Peter Hase
  • 09:25
    Ranger Rob
  • 09:50
    Die Oktonauten
  • 10:00
    Die Oktonauten
  • 10:30
    Kati & Mim-Mim
  • 10:40
    Mister Maker
  • 11:05
    Zip Zip
  • 11:30
    Die Dschungelhelden
  • 12:00
    Sammy - Kleine Flossen, gro.e Abenteuer
  • 12:25
    Die Tom und Jerry Show
  • 12:50
    Go Wild! - Mission Wildnis
  • 13:45
    Friends - Tierisch gute Freunde
  • 14:10
    Inspector Gadget
  • 14:40
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 15:15
    Nexo Knights - Die Ritter der Zukunft
  • 15:40
    Trolljager - Geschichten aus Arcadia
  • 16:05
    E-Di 3000
  • 16:30
    Ninjago - Wettkampf der Elemente
  • 16:55
    Dragons - Auf zu neuen Ufern
  • 17:20
    Zig & Sharko - Meerjungfrauen frisst man nicht!
  • 18:15
    Ninjago - Morro
  • 18:45
    Die Tom und Jerry Show
  • 19:15
    Sally Bollywood
  • 19:45
    Woozle Goozle und die Weltentdecker
  • 20:15
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 20:45
    Angelo!
  • 21:15
    Dr. House
  • 22:10
    Dr. House
  • 23:00
    Dr. House
  • 23:55
    Monday Mornings
  • 01:25
    Infomercials

Сериали

EPIC Drama 03:30
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 8, Австралия, криминален/мистерия, 2013
Fox Life 03:30
Агнешко - шести сезон, еп. 7
Viasat Nature 03:35
Животински лудории, сезон 1, еп. 12
Fox Crime 03:35
Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 3
Viasat History 03:35
Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 13

Всички предавания

Спорт

Sky Sports 03:30
Футбол
Eurosport 2 04:30
Олимпийски игри: Северни ски, обзор на деня
Eurosport 04:30
Олимпийски игри: Фрийстайл ски, halfpipe, финал (мъже), директно
Eurosport HD 04:30
Олимпийски игри: Фрийстайл ски, halfpipe, финал (мъже), директно

Всички предавания

Филми

HBO3 03:25
"Бронзовата градина I, 8 еп.", криминална драма, Аржентина, 2017; реж. Ернан Голдфрид, Пабло Фендрик, с Хоакин Фуриел, Луис Луке, Хулиета Зилберг, Норма Алеандро, Даниел Фанего, [15+]
Skat+ 04:00
"Български старини из Македония: Скопие" - документален филм /повторение/ /2 част
AXN White 03:50
Медиум; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2005
Nova TV 04:00
"Войната на розите"- сериен филм /п/

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 05:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
Eurosport 04:30
Олимпийски игри: Фрийстайл ски, halfpipe, финал (мъже), директно
Eurosport HD 04:30
Олимпийски игри: Фрийстайл ски, halfpipe, финал (мъже), директно

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 05:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
Eurosport 04:30
Олимпийски игри: Фрийстайл ски, halfpipe, финал (мъже), директно
Eurosport HD 04:30
Олимпийски игри: Фрийстайл ски, halfpipe, финал (мъже), директно

Всички предавания



{START_COUNTER}