ТВ Програма

ТВ програма

Trace Sports

  • 05:21
    Fight Stars: Tyson Fury
  • 05:50
    The Truth About: Golf
  • 06:15
    Top: Turf Sports
  • 06:45
    Star Rated: Entertaining Cricket
  • 07:10
    Ultimate Clash: Golf Old School vs Gen Y
  • 07:40
    Star Rated: Golf's Sexiest WAGs
  • 08:05
    Dream Teams: Golf
  • 08:35
    The Truth About: Usain Bolt
  • 09:00
    Sport Stars Uncovered: The Dream Team
  • 09:30
    Fight Stars: Bibiano Fernandes
  • 09:55
    Clubland: Olympique Lyonnais
  • 10:25
    The Burning Issue: Basketball
  • 10:50
    The Truth About: Bayern Munich
  • 11:20
    Fight Stars: Tyson Fury
  • 11:45
    Sport Stars Uncovered: Peyton Manning
  • 12:15
    Foootball Show: Barcelona
  • 13:10
    The Truth About: FC Barcelona
  • 13:35
    Dream Teams: Spain
  • 14:05
    Clubland: FC Barcelona
  • 14:30
    The Contenders: Russia 2018 Allemagne: Spain
  • 15:00
    Fight Stars: Gennady Golovkin
  • 15:25
    Clubland: FC Basel
  • 15:55
    The Burning Issue: Fight Sport
  • 16:20
    The Truth About: Stick Sports
  • 16:50
    Premiere Homage: El Clasico
  • 17:15
    Clubland: Clasico Barca & Real
  • 17:45
    The Truth About: Real Madrid
  • 18:10
    Clubland: Real Madrid
  • 18:40
    Dream Teams: Barcelona
  • 19:05
    National Icons: Iniesta vs Isco
  • 19:35
    Fight Stars: Bibiano Fernandes
  • 20:00
    Sport Stars Uncovered: Rickie Fowler
  • 20:30
    Clubland: Olympique Lyonnais
  • 20:55
    The Burning Issue: Basketball
  • 21:25
    The Truth About: Usain Bolt
  • 21:50
    Homage: El Clasico
  • 22:20
    Clubland: Clasico Barca & Real
  • 22:45
    The Truth About: Real Madrid
  • 23:15
    Clubland: Real Madrid
  • 23:40
    Dream Teams: Barcelona
  • 00:10
    National Icons: Iniesta vs Isco
  • 00:35
    Fight Stars: Gennady Golovkin
  • 01:05
    Clubland: FC Basel
  • 01:30
    The Truth About: Stick Sports
  • 02:00
    The Burning Issue: Fight Sport
  • 02:30
    Fight Stars: Bibiano Fernandes
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: The Dream Team
  • 03:30
    The Truth About: Bayern Munich
  • 04:00
    Sport Stars Uncovered: The Dream Team
  • 04:25
    The Burning Issue: Basketball
  • 04:55
    Clubland: Olympique Lyonnais

Сериали

AXN 05:10
Добрият доктор; сезон 1, епизод 4, драма, САЩ, 2017
Viasat Nature 05:10
Смущаващи домашни любимци, сезон 1, еп. 12
Fox Life 05:15
"В търсене на малък дом" - втори сезон, еп. 11
Fox Channel 05:15
Пазители на времето - първи сезон, еп. 10
Nova TV 05:20
"Добрата съпруга" - сериен филм, сезон 3 /п/

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 05:30
Баскетбол: Лос Анджелис Клипърс - Лос Анджелис Лейкърс, мач от НБА, директно
TVPlus 05:30
Футбол: Ейбар - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Eurosport 06:00
Колоездене: Милано - Торино
Eurosport HD 06:00
Колоездене: Милано - Торино
BNT 3 06:15
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Четвъртфинална среща

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 05:20
Рицарят Ръждивко Еп. 10 Анимация, Семеен 2013
AXN 05:10
Добрият доктор; сезон 1, епизод 4, драма, САЩ, 2017
MGM 05:10
"Дракула 2000" - игрален филм с Джерад Бътлър, Джъстин Уодъл.
Nova TV 05:20
"Добрата съпруга" - сериен филм, сезон 3 /п/

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}