ТВ Програма

ТВ програма

Travel Channel HD

  • 05:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 10): Могъщият канал Ери (Episode 7)
  • 06:00
    Строителство в Аляска (Series 2): Надпреварата започва: строителите определят своя ход (Episode 1)
  • 07:00
    Търсене на дом по света (Series 82): Една канадка следва сърцето си и годеника си в Бергамо, Италия (Episode 8)
  • 07:30
    Търсене на дом по света (Series 82): Къща с градина и кози на Азорските острови (Episode 9)
  • 08:00
    Търсене на дом по света (Series 82): Дигитални номади в Чианг Май, Тайланд (Episode 10)
  • 08:30
    Търсене на дом по света (Series 82): В Буда или в Пеща е по-добре да се живее - това е въпросът (Episode 11)
  • 09:00
    Търсене на дом по света (Series 82): Боби се премества в Остуни (Episode 12)
  • 09:30
    Търсене на дом по света (Series 82): Операция Ангуила (Episode 13)
  • 10:00
    Търсене на дом по света (Series 83): Нова кариера в Берген, Норвегия (Episode 1)
  • 10:30
    Търсене на дом по света (Series 83): Аз обичам Луси, Фил също обича Луси (Episode 2)
  • 11:00
    Търсене на дом по света (Series 83): Нови възможности за работа в Мелбърн (Episode 3)
  • 11:30
    Търсене на дом по света (Series 83): Здравей, Дубай (Episode 4)
  • 12:00
    Реставратори (Series 7): Зала за боулинг Уейн Лейнс (Episode 4)
  • 12:30
    Реставратори (Series 7): Завръщане в имението на Лудвиг (Episode 5)
  • 13:00
    Най-изключителните басейни (Series 1): Сензационни плисъци (Episode 3)
  • 13:30
    Най-изключителните басейни (Series 1): Ексцентрични басейни в задния двор (Episode 4)
  • 14:00
    Спасители на дървени къщи (Series 1): Използване за нови цели на всяка греда от построена на хълм плевня в Пенсилвания (Episode 3)
  • 15:00
    Строителство в Аляска (Series 2): Надпреварата започва: строителите определят своя ход (Episode 1)
  • 16:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 2): Блу Ридж, Джорджия (Episode 5)
  • 17:00
    Кралете на басейните (Series 5): Високи залози (Episode 1)
  • 17:30
    Кралете на басейните (Series 5): Пролука в плана (Episode 2)
  • 18:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути (Series 17): Епизод 2 (Episode 2)
  • 19:00
    Легендарни места (Series 1): Последни убежища (Episode 5)
  • 19:30
    Легендарни места (Series 1): Портали към възмездието (Episode 6)
  • 20:00
    Загадки в музея (Series 10): Пронизан от стрела щъркел, терор в небето и враждуващи членове на фамилия Астор (Episode 4)
  • 21:00
    Невъзможен хотел (Series 8): Лъвове, тигри и оси - о, боже! (Episode 4)
  • 22:00
    Загадки в музея (Series 15): Президентски домашен любимец и още загадки (Episode 7)
  • 23:00
    Строителство извън електрическата мрежа: Фарът в Мейн
  • 00:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 10): По следите на златната треска в Юкон (Episode 8)
  • 01:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 12): Шотландия на Уилям Уолъс (Episode 3)
  • 02:00
    Странни храни в Америка (Series 1): Бостън (Episode 4)
  • 03:00
    Живот край езеро (Series 2): Пица край езерето (Episode 13)
  • 03:30
    Живот край езеро (Series 2): Зелените поляни на мрежата на висшата лига по бейзбол (Episode 1)
  • 04:00
    Невъзможен хотел (Series 8): Лъвове, тигри и оси - о, боже! (Episode 4)

Сериали

AXN 23:05
Профилиране; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2012
AXN White 23:05
Свидетелите; сезон 2, епизод 6, криминален, мистерия, Франция, 2017
Viasat History 23:05
Личният живот на историческите личности, сезон 1, еп. 2
Viasat Nature 23:05
Свирепа Земя, сезон 2, еп. 1
Bulgaria ON AIR 23:15
Хотел "Русия" - драма, криминален сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 23:05
Колоездене: Хале - Инхоойхем
Eurosport 23:30
Снукър: Световна купа в Китай, трети ден
Eurosport HD 23:30
Снукър: Световна купа в Китай, трети ден
Film Plus 23:30
Тенис: Nature Valley International, Истборн (WTA Premier - повторение)

Всички предавания

Филми

AXN 23:05
Профилиране; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2012
Cinemax 2 23:15
"Краят на яростта", криминален екшън, Япония, 2017; реж. Такеши Китано, с Такеши Китано, Тошиюки Нишида, Тацуо Надака, Кен Мицуиши, Акурю, [18+]
Bulgaria ON AIR 23:15
Хотел "Русия" - драма, криминален сериал
BNT2 23:25
Агата и Одисей игрален филм /Италия, 2011 г./, режисьор Маурицио Никети, в ролите: Елена София Ричи, Антонио Катания, Лучия Оконе и др.
БНТ 23:30
Брат за брата 3 тв филм /9 епизод/(16)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}