ТВ Програма

ТВ програма

Travel Channel SD

  • 05:00
    Влакове по трудни маршрути (Series 1): Железопътната мрежа на независима Индия (Episode 4)
  • 06:00
    Загадки в музея (Series 14): Въже към свободата и още загадки (Episode 6)
  • 07:00
    Търсене на дом по света (Series 81): Пристигане в Гайленкирхен, Германия (Episode 11)
  • 07:30
    Търсене на дом по света (Series 81): Търсене на дом до езерото Атитлан с изглед към вулканите (Episode 12)
  • 08:00
    Търсене на дом по света (Series 81): Изоставяйки всичко от любов в Бад Вилдунген (Episode 13)
  • 08:30
    Търсене на дом по света (Series 82): Студентски жилища в Маланг, Индонезия (Episode 1)
  • 09:00
    Търсене на дом по света (Series 82): Време за семейството във Фламандски Брабант (Episode 2)
  • 09:30
    Търсене на дом по света (Series 82): Търсене на жилище в центъра на Франкфурт, Германия (Episode 3)
  • 10:00
    Търсене на дом по света (Series 82): Нова работа и по-добър живот за семейството (Episode 4)
  • 10:30
    Търсене на дом по света (Series 82): Улавяйки "голяма риба" в Панама (Episode 5)
  • 11:00
    Търсене на дом по света (Series 82): Завръщане към ирландските си корени в Дъблин (Episode 6)
  • 11:30
    Търсене на дом по света (Series 82): Следвайте светлините до Уага Уага (Episode 7)
  • 12:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути (Series 17): Епизод 2 (Episode 2)
  • 13:00
    Легендарни места (Series 1): Последни убежища (Episode 5)
  • 13:30
    Легендарни места (Series 1): Портали към възмездието (Episode 6)
  • 14:00
    Титаник: Загадки в музея
  • 15:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 12): Шотландия на Уилям Уолъс (Episode 3)
  • 16:00
    Странни храни в Америка (Series 1): Бостън (Episode 4)
  • 17:00
    Живот край езеро (Series 2): Пица край езерето (Episode 13)
  • 17:30
    Живот край езеро (Series 2): Зелените поляни на мрежата на висшата лига по бейзбол (Episode 1)
  • 18:00
    Невъзможен хотел (Series 8): Лъвове, тигри и оси - о, боже! (Episode 4)
  • 19:00
    Загадки в Белия дом
  • 20:00
    Строителство извън електрическата мрежа: Фарът в Мейн
  • 21:00
    Строителство в Аляска (Series 2): Надпреварата започва: строителите определят своя ход (Episode 1)
  • 22:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 2): Блу Ридж, Джорджия (Episode 5)
  • 23:00
    Кралете на басейните (Series 5): Високи залози (Episode 1)
  • 23:30
    Кралете на басейните (Series 5): Пролука в плана (Episode 2)
  • 00:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 10): Могъщият канал Ери (Episode 7)
  • 01:00
    Реставратори (Series 7): Зала за боулинг Уейн Лейнс (Episode 4)
  • 01:30
    Реставратори (Series 7): Завръщане в имението на Лудвиг (Episode 5)
  • 02:00
    Най-изключителните басейни (Series 1): Сензационни плисъци (Episode 3)
  • 02:30
    Най-изключителните басейни (Series 1): Ексцентрични басейни в задния двор (Episode 4)
  • 03:00
    Спасители на дървени къщи (Series 1): Използване за нови цели на всяка греда от построена на хълм плевня в Пенсилвания (Episode 3)
  • 04:00
    Строителство извън електрическата мрежа: Фарът в Мейн

Сериали

Viasat Explorer 15:45
Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 2
BSTV 15:45
"Безценната перла", сериал, 33 еп.
National Geographic HD 16:00
Древните досиета Х - втори сезон, еп. 11
RTVi 16:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
bTV 16:00
Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.3 еп.1

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 15:35
Спорт
Eurosport 2 15:45
Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
Film Plus HD 15:45
Тенис: Libema Open, Хертогенбош - четвъртфинали (WTA International - повторение)
Diema Sport 2 16:00
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 14-и епизод /п/
Film Plus 16:00
Футбол: Леванте - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)

Всички предавания

Филми

Cinemax 15:40
"48 часа", екшън - комедия, САЩ, 1982; реж. Уолтър Хил, с Ник Нолти, Еди Мърфи, Анет О’Туул, Франк МакРей, Джеймс Ремар, [15+]
HBO 2 15:40
"Троя", историческа драма, САЩ, 2004; реж. Волфганг Петерсен, с Брад Пит, Ерик Бана, Орландо Блум, Брайън Кокс, Даян Крюгер, [15+]
Хоби ТВ 16:00
Риболовен филм – тв поредица
Bulgaria ON AIR 16:00
Светът отгоре - филм
Telekabel 16:00
Детски свят - Франклин - анимация

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}