ТВ Програма

ТВ програма

Travel TV

  • 05:00
    Бързи, ледени води
  • 05:30
    Магията на Китай - Чаят
  • 06:00
    Тунис, Фригуа
  • 06:30
    Стоян зографът
  • 07:00
    Разлог - Триединството на планините
  • 07:30
    Гърция
  • 08:00
    Война на похабяването - с.1, еп.7
  • 08:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 09:00
    JAM - еп.17
  • 09:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 10:00
    Зелен свят - Лалугери и орли
  • 10:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 11:00
    Бостънски музей на децата
  • 11:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 12:00
    Искам да съм там - Боянската църква
  • 12:30
    Виж България - Албена, място, където пясъкът среща морето
  • 13:00
    Варна
  • 13:30
    Сезони
  • 14:00
    Вива история - Битката при Онгъла
  • 14:30
    WWF - Клек във Витоша
  • 15:00
    Боженци през пролетта
  • 15:30
    Магията на Китай - Чаят
  • 16:00
    Виж България - Благоевград, градът, в който има всичко
  • 16:30
    Виж България - Копривщица
  • 17:00
    Пътеводител на пътешественика
  • 17:30
    Близък изток, далечна Сирия
  • 18:00
    Архитектурно - етнографски комплекс Етъра
  • 18:30
    Виж България - Каварна, синята рок столица
  • 19:00
    Легендите оживяват - Кадин мост, еп. 1
  • 19:30
    WWF - Водна детелина във Витоша
  • 20:00
    10 интересни факта от българската история, част 1
  • 20:30
    Изкуството е вечно
  • 21:00
    Стралджа - Когато хората работят заедно
  • 21:30
    Магията на Китай - Черните елфи
  • 22:00
    Бързи, ледени води
  • 22:30
    Love you, young girl
  • 23:00
    Война на похабяването - с.3, еп.3
  • 23:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 00:00
    JAM - еп.16
  • 00:30
    JAM - еп.16
  • 01:00
    WWF - Водна детелина във Витоша
  • 01:30
    Музеят на китовете - островите Сан Хуан
  • 02:00
    Риболовен туризъм
  • 02:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 03:00
    Поморие - Полетът на мечтите
  • 03:30
    Виж България - Велинград
  • 04:00
    Произведено в Япония
  • 04:30
    Професия турист-Испания, филм 3, част 1

Сериали

AXN 02:35
Морски детективи; сезон 12, епизод 6, криминален, екшън, САЩ, 2014
Fox Crime 02:35
Военни престъпления - седми сезон, еп. 22
Eurocom 02:45
Любовен облог - 30 еп. - Сериал
AXN Black 02:45
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 7, спорт, риалити, Финландия, 2012
Viasat Explorer 02:50
Речни Чудовища, сезон 7, еп. 2

Всички предавания

Спорт

AXN Black 03:15
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 8, спорт, риалити, Финландия, 2012
Discovery Science 03:00
НАСА: Неразгадани архиви: Извънземните срещу Сталин в "Зона 51"
Film Plus HD 03:00
Футбол: Алавес - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
National Geographic 03:25
Строителна зона, еп. 18

Всички предавания

Филми

AXN 02:35
Морски детективи; сезон 12, епизод 6, криминален, екшън, САЩ, 2014
Cinemax 02:40
"Братя Грим", фентъзи - комедия, САЩ, 2005; реж. Тери Джилиъм, с Мат Деймън, Хийт Леджър, Лина Хийди, Моника Белучи, Питър Стормър, [15+]
Planeta Folk 02:40
"Музикален пъзел" - избрани песни
FilmBox Basic 03:00
Танцьорката и крадецът Драма Испания 2009
БНТ 03:05
Госпожо Държавен секретар 2 тв филм /8 епизод/п/(14)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}