ТВ Програма

ТВ програма

Travel TV

  • 05:00
    Старите занаяти на Етъра
  • 05:30
    Песента на Монголия
  • 06:00
    Червено море - свещените води на избраните
  • 06:30
    Моят Чирпан
  • 07:00
    Разлог - Триединството на планините
  • 07:30
    Гърция
  • 08:00
    Война на похабяването - с.3, еп.4
  • 08:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 09:00
    JAM - еп.1
  • 09:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 10:00
    Зелен свят - Природен парк Българка
  • 10:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 11:00
    Спомен за моите деца
  • 11:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 12:00
    Стралджа - Когато хората работят заедно
  • 12:30
    Виж България - Кюстендил, неостаряващият град
  • 13:00
    Архитектурно - исторически резерват Копривщица
  • 13:30
    Сезони
  • 14:00
    5 силни прояви на несломимия български дух
  • 14:30
    WWF - Есетрите - Запази дунавското богатство
  • 15:00
    По следите на старата българска къща, част 1,
  • 15:30
    Да преживееш Макао
  • 16:00
    Виж България - Лятното мечтание на една Кралица, Дворецът Балчик
  • 16:30
    Виж България - Велинград, спа столицата на Балканите
  • 17:00
    Пътеводител на пътешественика
  • 17:30
    Бавария - традициите създават бъдещето
  • 18:00
    Долината на розите и тракийските царе
  • 18:30
    Образи от България - София
  • 19:00
    Легендите оживяват - град Русе
  • 19:30
    Зелен свят - Лалугери и орли
  • 20:00
    Вива история - Андрей Ляпчев
  • 20:30
    Природата е геометрия
  • 21:00
    Прозорец към културно - историческото наследство на София
  • 21:30
    Историята на Джинуичи
  • 22:00
    По следите старата българска къща, част 2
  • 22:30
    Балкан фолк - Избрани видеоклипове
  • 23:00
    Война на похабяването - с.3, еп.8
  • 23:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 00:00
    JAM - еп.12
  • 00:30
    Професия турист-Дидим, част 2
  • 01:00
    WWF - Водна детелина във Витоша
  • 01:30
    Заведи ме на училище
  • 02:00
    Община Драгоман - Култутрно и историческо наследство
  • 02:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 03:00
    Поморие - Полетът на мечтите
  • 03:30
    Виж България - Боянската църква, Ренесансов извор
  • 04:00
    Произведено в Япония
  • 04:30
    Професия турист-Кушадъсъ, част 1

Сериали

Viasat Nature 18:20
Планета на мистерии и загадки, сезон 1, еп. 5
AXN 18:30
Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 6, криминален, драма, Канада, 2013
e-kids 18:30
Дивите скрийчъри - анимационен сериал
EPIC Drama 18:50
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 5, Австралия, криминален/мистерии, 2012
Viasat Explorer 18:50
Речни Чудовища, сезон 9, еп. 1

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 19:00
"Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2019-20), 35-и епизод
MAX Sport 3 18:30
Серия А: Обзор 31 кръг
НТВ Сериал 18:35
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 163
MAX Sport 2 19:00
NHL: Класически мач от 2009г. Питсбърг Пенгуинс - Детройт Ред Уингс , Финална серия за Купа Стенли, четвърта среща

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 18:21
Точка на пресичане Романтичен, Трилър 2013
AXN 18:30
Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 6, криминален, драма, Канада, 2013
MCM 18:30
Драконова топка Z (анимация)
HBO 18:45
"Русалка ІІІ, 6 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2020; реж. Аманда Роу, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]
HBO HD 18:45
"Русалка ІІІ, 6 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2020; реж. Аманда Роу, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}