ТВ Програма

ТВ програма

Travel TV

  • 05:00
    Професия турист-Бодрум, част 2
  • 05:30
    Пловдив - Градът с много лица
  • 06:00
    Вода
  • 06:30
    Тунис, част 2
  • 07:00
    Виж България - Албена, място, където пясъкът среща морето
  • 07:30
    Един ден в Париж
  • 08:00
    Виж България - Албена, място, където пясъкът среща морето
  • 08:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 09:00
    Вива история - Джеймс Баучер
  • 09:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 10:00
    Фолклорна трапеза
  • 11:00
    Балкан фолк
  • 12:00
    По следите на старата българска къща, част 3
  • 12:30
    Природата е моето ателие
  • 13:00
    Археологически - средновековен комплекс Перперикон
  • 13:30
    Бавария - Да намериш партньори и приятели
  • 14:00
    10 български учени, за които може би не знаете
  • 14:30
    WWF - Местни видове в Русенски Лом
  • 15:00
    Вода
  • 15:30
    Модерното изкуство на Китай
  • 16:00
    Непокътната природа
  • 16:30
    Бургас
  • 17:00
    Световно фолклорно изкуство
  • 17:30
    Костинброд - Гостоприемен и незабравим
  • 18:00
    Един ден в Париж
  • 18:30
    Професия турист-Бодрум, част 2
  • 19:00
    Медея пие рицина в манастир
  • 19:30
    Лаос не е хаос
  • 20:00
    Вива история - Възходът на Самуил
  • 20:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 21:00
    Биосферен резерват Сребърна
  • 21:30
    Произведено в Япония
  • 22:00
    Архитектурно - исторически резерват Копривщица
  • 22:30
    Светилища, оброчища
  • 23:00
    Легендите оживяват - Копривщица, с.2 еп.9
  • 23:30
    Големият потапник в планината Чанбай
  • 00:00
    Вива история - Знаете ли че... 4 епизод
  • 00:30
    Професия турист-Кушадъсъ, част 2
  • 01:00
    Легендите оживяват - Раковски, с.2 еп.2
  • 01:30
    Виж България - Копривщица, градът музей
  • 02:00
    Мото тур Мароко 2010- еп.1
  • 02:30
    Зелен свят - Другата алтернатива
  • 03:00
    Зелен свят - Резерват Конгура
  • 03:30
    Тунис, част 1
  • 04:00
    Иван, талантът и децата
  • 04:30
    Христо и Жеравна

Сериали

Viasat Explorer 15:45
Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 2
BSTV 15:45
"Безценната перла", сериал, 33 еп.
National Geographic HD 16:00
Древните досиета Х - втори сезон, еп. 11
RTVi 16:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
bTV 16:00
Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.3 еп.1

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 15:45
Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
Film Plus HD 15:45
Тенис: Libema Open, Хертогенбош - четвъртфинали (WTA International - повторение)
Diema Sport 2 16:00
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 14-и епизод /п/
Film Plus 16:00
Футбол: Леванте - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
MAX Sport 1 16:00
Тенис: ATP 500 Лондон 2019

Всички предавания

Филми

Cinemax 15:40
"48 часа", екшън - комедия, САЩ, 1982; реж. Уолтър Хил, с Ник Нолти, Еди Мърфи, Анет О’Туул, Франк МакРей, Джеймс Ремар, [15+]
HBO 2 15:40
"Троя", историческа драма, САЩ, 2004; реж. Волфганг Петерсен, с Брад Пит, Ерик Бана, Орландо Блум, Брайън Кокс, Даян Крюгер, [15+]
Хоби ТВ 16:00
Риболовен филм – тв поредица
Bulgaria ON AIR 16:00
Светът отгоре - филм
Telekabel 16:00
Детски свят - Франклин - анимация

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}