ТВ Програма

ТВ програма

Travel TV

  • 05:00
    Професия турист-Бодрум, част 2
  • 05:30
    Пловдив - Градът с много лица
  • 06:00
    Импресия - Перперикон
  • 06:30
    Тунис, част 2
  • 07:00
    Виж България - Велинград
  • 07:30
    Импресия - Каменни гъби
  • 08:00
    Война на похабяването - с.3, еп.6
  • 08:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 09:00
    JAM - еп.17
  • 09:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 10:00
    WWF - Есетрите - Запази дунавското богатство
  • 10:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 11:00
    Ателие живот
  • 11:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 12:00
    Мъдростта на историята, част 1
  • 12:30
    Виж България - Балша, началото на Балкана
  • 13:00
    Архитектурно - парков комплекс Двореца Балчик
  • 13:30
    JAM - еп.3
  • 14:00
    Вива история - Знаете ли че... 11 епизод
  • 14:30
    WWF - Водна детелина във Витоша
  • 15:00
    Приказка за Балчик
  • 15:30
    Историята на Джинуичи
  • 16:00
    Виж България - Добрич, в сърцето на всеки българин
  • 16:30
    Виж България - Кюстендил, неостаряващият град
  • 17:00
    Палестина - преоткрий сетивата си
  • 17:30
    Палестина - преоткрий сетивата си
  • 18:00
    Българска кухня и напитки
  • 18:30
    Красота и съзвучие, съхранени през вековете
  • 19:00
    Каварна
  • 19:30
    WWF - Водна детелина във Витоша
  • 20:00
    Вива история - Знаете ли че... 1 епизод
  • 20:30
    Професор Тома Върбанов
  • 21:00
    Мъдростта на историята, част 2
  • 21:30
    Старият град Лижианг
  • 22:00
    Пътуване към скалите, част 1
  • 22:30
    Forever happy
  • 23:00
    Война на похабяването - с.3, еп.10
  • 23:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 00:00
    Мото тур Мароко 2010- еп.8
  • 00:30
    Професия турист-Дубай, филм 3, еп.1
  • 01:00
    WWF - Клек във Витоша
  • 01:30
    Съвременни Бохеми - Концерт Бурлеска
  • 03:00
    Приказка за нашия дом
  • 03:30
    Виж България - Велико Търново, Шумен, Русе
  • 04:00
    Произведено в Япония
  • 04:30
    Професия турист-Дубай, филм 3, еп.2

Сериали

National Geographic HD 16:00
Древните досиета Х - втори сезон, еп. 11
RTVi 16:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
bTV 16:00
Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.3 еп.1
bTV Action 16:00
"Мъртва точка" - сериал, еп.4
bTV HD 16:00
Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.3 еп.1

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 15:45
Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
Film Plus HD 15:45
Тенис: Libema Open, Хертогенбош - четвъртфинали (WTA International - повторение)
Diema Sport 2 16:00
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 14-и епизод /п/
Film Plus 16:00
Футбол: Леванте - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
MAX Sport 1 16:00
Тенис: ATP 500 Лондон 2019

Всички предавания

Филми

Хоби ТВ 16:00
Риболовен филм – тв поредица
Bulgaria ON AIR 16:00
Светът отгоре - филм
Telekabel 16:00
Детски свят - Франклин - анимация
AXN Black 16:05
Скорпион; сезон 2, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2015
Alfa 16:10
"Цигари за Фидел" - документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}