ТВ Програма

ТВ програма

TVPlus

  • Сега
    Футбол: Ейбар - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Новини
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    Новини
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Новини
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
  • 17:30
    Новини
  • 18:00
    "Свещената геометрия на духа" - V част, документален филм
  • 18:30
    Новини
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    Футбол: Майорка - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 00:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 01:00
    "Непознатите изобретения" - 19 еп., документална поредица
  • 01:30
    "Златна мисия: Най-доброто от... Занаятите" - 3 еп., туристически пътеводител
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Елена Петрова" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да си колумнист?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Свещената геометрия на духа" - V част, документален филм
  • 03:30
    "Български надежди: Най-доброто - 2 еп., документална поредица за талантливите деца в България
  • 04:00
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Александър Терзиев" - 55 еп., предаване за изкуство
  • 04:30
    "Думи от дома" - V част, документална поредица

Сериали

Viasat Nature 06:00
Уличният ветеринар, сезон 1, еп. 1
bTV 06:00
"Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.4 еп.2
bTV Action 06:00
Анимационен блок: "Трансформърс Прайм" - сериал, с.2 еп.22 - 25
bTV Cinema 06:00
"Отново и отново" /п./ - сериал, еп.1, 2
bTV Comedy 06:00
"Теория за големия взрив" - сериал, с.4 еп.19, 20

Всички предавания

Спорт

Eurosport 07:00
Колоездене: Обиколка на Ломбардия
Eurosport HD 07:00
Колоездене: Обиколка на Ломбардия
BNT 3 06:15
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Четвъртфинална среща

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 06:11
Рицарят Ръждивко Еп. 14 Анимация, Семеен 2013
bTV 06:00
"Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.4 еп.2
bTV HD 06:00
"Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.4 еп.2
Diema Family 06:00
"Прости ми" - сериен филм /п/

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}