ТВ Програма

ТВ програма

TVPlus

  • 05:30
    "Космическата ера: Историята на НАСА: Към луната" - 2 еп., документален филм
  • 06:30
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Новини
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    Новини
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Новини
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
  • 17:30
    Новини
  • 17:50
    "Новото познание: Разговори с Бога" - II част, ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 18:20
    "Свободна зона" - публицистично предаване
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Космическата ера: Историята на НАСА: Триумф и трагедия" - 3 еп., документален филм
  • 23:00
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
  • 00:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
  • 01:00
    "Легендарни чудовища" - 3 еп., документален филм
  • 02:00
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
  • 04:00
    "Новото познание: Разговори с Бога" - II част, ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 04:30
    "Легендарни чудовища" - 3 еп., документален филм

Сериали

Хоби ТВ 01:30
НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 57 еп.
RTL 01:30
"От местопрестъплението: По следите на извършителите" - криминален сериал
Fishing and Hunting 01:30
На лов за зъбати - Променлив сезон
Viasat Nature 01:30
Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 1
EPIC Drama 01:40
В изгнание, сезон 1, еп. 5, Великобритания, документален, 2015

Всички предавания

Спорт

Eurosport 01:30
Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване
Eurosport HD 01:30
Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване
Film Plus 01:30
Тенис: Sydney International, Сидни (WTA Premier - повторение)
Ring.BG 01:30
Италия, Серия А: Наполи - Сампдория
BNT HD 01:55
Арена спорт обзор на деня

Всички предавания

Филми

ARD 1 01:35
"Дяволското блато" - мистъри трилър, ФРГ, 2017
HBO 2 01:35
"Грейвс II, 10 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джошуа Майкъл Стърн, с Ник Нолти, Села Уорд, Скайлар Остин, Хълен Йорк, Крис Лоуел, [12+]
EPIC Drama 01:40
В изгнание, сезон 1, еп. 5, Великобритания, документален, 2015
HBO3 01:45
"Игра на гаджета ІI, 3 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Лодж Кериган, Ейми Сеймец, с Ана Фрийл, Кармен Еджого, Луиза Краус, Дрю Нелсън, [18+]
Crime and Investigation 02:00
Деца медиуми: Рожби на паранормалното: Ужаси посред нощ

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}