ТВ Програма

ТВ програма

Viasat Explorer

  • 05:10
    Речни Чудовища, сезон 7, еп. 5
  • 06:00
    Речни Чудовища, сезон 8, еп. 1
  • 07:10
    Рибар авантюрист, сезон 3, еп. 9
  • 08:00
    Рибар авантюрист, сезон 3, еп. 10
  • 08:50
    Рибар авантюрист, сезон 3, еп. 11
  • 09:40
    Рибар авантюрист, сезон 3, еп. 12
  • 10:30
    Риболовна надпревара, сезон 4, еп. 1
  • 11:15
    Риболовна надпревара, сезон 4, еп. 2
  • 12:05
    Дървесните хора, сезон 1, еп. 3
  • 12:50
    Дървесните хора, сезон 1, еп. 4
  • 13:35
    Дървесните хора, сезон 1, еп. 5
  • 14:15
    Дървесните хора, сезон 1, еп. 6
  • 15:00
    Дървесните хора, сезон 1, еп. 7
  • 15:40
    Дървесните хора, сезон 1, еп. 8
  • 16:25
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 6
  • 17:15
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 7
  • 17:55
    Чудовищни шарани, сезон 3, еп. 1
  • 18:45
    Чудовищни шарани, сезон 3, еп. 2
  • 19:30
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 8
  • 20:20
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 9
  • 21:10
    Племенен тренировъчен лагер, сезон 1, еп. 1
  • 22:00
    Наставникът, сезон 2, еп. 2
  • 22:45
    Дървесните хора, сезон 1, еп. 7
  • 23:30
    Дървесните хора, сезон 1, еп. 8
  • 00:15
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 6
  • 00:55
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 7
  • 01:40
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 8
  • 02:30
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 4
  • 03:25
    Дивият живот на Монтана, сезон 1, еп. 1
  • 04:10
    Дивият живот на Монтана, сезон 1, еп. 2
  • 04:55
    Дивият живот на Монтана, сезон 1, еп. 3

Сериали

Viasat Explorer 15:45
Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 2
BSTV 15:45
"Безценната перла", сериал, 33 еп.
National Geographic HD 16:00
Древните досиета Х - втори сезон, еп. 11
RTVi 16:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
bTV 16:00
Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.3 еп.1

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 15:45
Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
Film Plus HD 15:45
Тенис: Libema Open, Хертогенбош - четвъртфинали (WTA International - повторение)
Diema Sport 2 16:00
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 14-и епизод /п/
Film Plus 16:00
Футбол: Леванте - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
MAX Sport 1 16:00
Тенис: ATP 500 Лондон 2019

Всички предавания

Филми

Хоби ТВ 16:00
Риболовен филм – тв поредица
Bulgaria ON AIR 16:00
Светът отгоре - филм
Telekabel 16:00
Детски свят - Франклин - анимация
AXN Black 16:05
Скорпион; сезон 2, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2015
Alfa 16:10
"Цигари за Фидел" - документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}