ТВ Програма

ТВ програма

Viasat Explorer

  • 05:15
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 6
  • 06:05
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 7
  • 06:30
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 8
  • 07:00
    Войните на роботите, сезон 1, еп. 3
  • 08:00
    Опасни пътища, сезон 3, еп. 2
  • 09:00
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 9
  • 09:50
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 9
  • 10:35
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 3
  • 11:25
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 7
  • 12:10
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 8
  • 12:55
    Дивият живот на Монтана, сезон 1, еп. 1
  • 13:35
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 3
  • 14:00
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 4
  • 14:25
    Дивото зове, сезон 2, еп. 7
  • 15:10
    Дивото зове, сезон 2, еп. 8
  • 15:55
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 3
  • 16:40
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 4
  • 17:30
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 4
  • 18:15
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 5
  • 19:00
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 10
  • 19:40
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 1
  • 20:25
    Дивият живот на Монтана, сезон 1, еп. 2
  • 21:10
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 4
  • 22:00
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 7
  • 22:45
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 8
  • 23:30
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 9
  • 00:15
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 7
  • 01:05
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 10
  • 01:50
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 4
  • 02:35
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 5
  • 03:20
    Империя за скрап, сезон 1, еп. 2
  • 03:50
    Дивото зове, сезон 2, еп. 10
  • 04:35
    Дивият живот на Монтана, сезон 1, еп. 2

Сериали

e-kids 11:00
Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
Viasat History 10:50
Конспирация, сезон 1, еп. 1
Fox Life 10:55
Как се запознах с майка ви - четвърти сезон, еп. 18
AXN Black 11:00
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 8, драма, криминален, Франция, 2014

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 4 11:00
Футбол: Талантите на Ла Лига Първи полуфинал
BNT 3 11:50
Футбол: Финал на световното първенство за юноши под 20 г.
MAX Sport 1 11:30
Колоездене: "На колела" Магазинно предаване
Diema Sport 2 12:00
Футбол: Кристъл Палас - Тотнъм Хотспър, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 10:37
Клечко попада в приключение Приключенски, Комедия, Семеен 2010
AXN Black 11:00
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 8, драма, криминален, Франция, 2014
TVT 11:00
Завръщане на село в Родопите (2 част) (образователен филм за селски туризъм)
bTV Action 11:00
"Срещу стихиите" - екшън, приключенски (тв филм, Канада, 2017), режисьор Даниел Гилбой, в ролите: Майкъл Паре, Лиан Кол Янг, Патрик Макекърн, Камерън Гордън и др.
Diema 11:00
"Отряд на честта" - военен филм с уч. Люк Глос, Долф Лундгрен, Мики Рурк, Стивън Люк, Чък Лидъл, Ноа Сеган, Райън Кел и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}