ТВ Програма

ТВ програма

Viasat History

  • 05:00
    Опасна Земя, сезон 1, еп. 3
  • 05:50
    Забранена история, сезон 4, еп. 4
  • 07:00
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 18
  • 07:30
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 6
  • 08:15
    Тайната война, сезон 1, еп. 1
  • 09:05
    Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 6
  • 09:55
    Разбойници, пирати и измамници, сезон 1, еп. 1
  • 10:55
    Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 8
  • 11:55
    Тридесетгодишната война - Желязната ера, сезон 1, еп. 3
  • 12:55
    Тайната война, сезон 1, еп. 1
  • 13:45
    Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 6
  • 14:40
    Вулканични одисеи, сезон 2, еп. 2
  • 15:30
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 19
  • 16:00
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 19
  • 16:30
    Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 8
  • 17:25
    Разбойници, пирати и измамници, сезон 1, еп. 1
  • 18:20
    Тридесетгодишната война - Желязната ера, сезон 1, еп. 3
  • 19:20
    Тайната война, сезон 1, еп. 1
  • 20:10
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 6
  • 21:05
    Митични зверове, сезон 1, еп. 6
  • 22:00
    Мистериите на нацистките убийства, сезон 1, еп. 1
  • 22:55
    Истинската война на тронове, сезон 1, еп. 4
  • 23:50
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 6
  • 00:45
    Мистериите на нацистките убийства, сезон 1, еп. 1
  • 01:35
    Забранена история, сезон 2, еп. 1
  • 02:25
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 6
  • 03:10
    Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 6
  • 04:00
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 19
  • 04:30
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 19

Сериали

e-kids 11:00
Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
Viasat History 10:50
Конспирация, сезон 1, еп. 1
Fox Life 10:55
Как се запознах с майка ви - четвърти сезон, еп. 18
AXN Black 11:00
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 8, драма, криминален, Франция, 2014

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 4 11:00
Футбол: Талантите на Ла Лига Първи полуфинал
BNT 3 11:50
Футбол: Финал на световното първенство за юноши под 20 г.
MAX Sport 1 11:30
Колоездене: "На колела" Магазинно предаване
Diema Sport 2 12:00
Футбол: Кристъл Палас - Тотнъм Хотспър, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 10:37
Клечко попада в приключение Приключенски, Комедия, Семеен 2010
AXN Black 11:00
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 8, драма, криминален, Франция, 2014
TVT 11:00
Завръщане на село в Родопите (2 част) (образователен филм за селски туризъм)
bTV Action 11:00
"Срещу стихиите" - екшън, приключенски (тв филм, Канада, 2017), режисьор Даниел Гилбой, в ролите: Майкъл Паре, Лиан Кол Янг, Патрик Макекърн, Камерън Гордън и др.
Diema 11:00
"Отряд на честта" - военен филм с уч. Люк Глос, Долф Лундгрен, Мики Рурк, Стивън Люк, Чък Лидъл, Ноа Сеган, Райън Кел и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}