ТВ Програма

ТВ програма

Viasat Nature

  • 05:10
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 3
  • 06:00
    Бебета в зоопарка, сезон 6, еп. 9
  • 06:30
    Бебета в зоопарка, сезон 6, еп. 10
  • 07:00
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 13
  • 07:45
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 1
  • 08:30
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 2
  • 09:20
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 4
  • 10:10
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 5
  • 11:00
    Вулканични одисеи, сезон 2, еп. 4
  • 11:50
    Спасители на котки, сезон 1, еп. 7
  • 12:40
    Кучетата и техният таен живот, сезон 2, еп. 3
  • 13:30
    Вълнест мамут: Аутопсията
  • 14:20
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 1
  • 15:10
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 4
  • 16:00
    Речни Чудовища, сезон 7, еп. 3
  • 16:55
    Мракът: Природата нощем, сезон 1, еп. 1
  • 17:55
    Вулканични одисеи, сезон 2, еп. 4
  • 18:45
    Спасители на котки, сезон 1, еп. 8
  • 19:35
    Кучетата и техният таен живот, сезон 2, еп. 3
  • 20:25
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 1
  • 21:15
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 4
  • 22:05
    Мракът: Природата нощем, сезон 1, еп. 1
  • 23:00
    Вулканични одисеи, сезон 2, еп. 4
  • 23:50
    Речни Чудовища, сезон 7, еп. 3
  • 00:45
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 3
  • 01:15
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 4
  • 01:50
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 4
  • 02:40
    Речни Чудовища, сезон 7, еп. 3
  • 03:35
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 13
  • 04:00
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 14
  • 04:25
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 15
  • 04:45
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 16

Сериали

AXN 23:05
Профилиране; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2012
AXN White 23:05
Свидетелите; сезон 2, епизод 6, криминален, мистерия, Франция, 2017
Viasat History 23:05
Личният живот на историческите личности, сезон 1, еп. 2
Viasat Nature 23:05
Свирепа Земя, сезон 2, еп. 1
Bulgaria ON AIR 23:15
Хотел "Русия" - драма, криминален сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 23:05
Колоездене: Хале - Инхоойхем
Eurosport 23:30
Снукър: Световна купа в Китай, трети ден
Eurosport HD 23:30
Снукър: Световна купа в Китай, трети ден
Film Plus 23:30
Тенис: Nature Valley International, Истборн (WTA Premier - повторение)

Всички предавания

Филми

AXN 23:05
Профилиране; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2012
Cinemax 2 23:15
"Краят на яростта", криминален екшън, Япония, 2017; реж. Такеши Китано, с Такеши Китано, Тошиюки Нишида, Тацуо Надака, Кен Мицуиши, Акурю, [18+]
Bulgaria ON AIR 23:15
Хотел "Русия" - драма, криминален сериал
BNT2 23:25
Агата и Одисей игрален филм /Италия, 2011 г./, режисьор Маурицио Никети, в ролите: Елена София Ричи, Антонио Катания, Лучия Оконе и др.
БНТ 23:30
Брат за брата 3 тв филм /9 епизод/(16)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}