ТВ Програма

ТВ програма

Viasat Nature

  • 05:10
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 6
  • 06:00
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 1
  • 06:25
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 3
  • 07:10
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 4
  • 07:55
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 5
  • 08:40
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 1
  • 09:30
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 2
  • 10:20
    Свирепа Земя, сезон 1, еп. 2
  • 11:10
    Тайните на кученцата, сезон 1, еп. 2
  • 12:10
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 2
  • 12:35
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 8
  • 13:05
    Дивата Канада, сезон 1, еп. 2
  • 14:00
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 4
  • 14:50
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 1
  • 15:40
    Речни Чудовища, сезон 8, еп. 1
  • 16:35
    Микро чудовища, сезон 1, еп. 1
  • 17:30
    Свирепа Земя, сезон 1, еп. 2
  • 18:20
    Тайните на кученцата, сезон 1, еп. 2
  • 19:15
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 2
  • 19:40
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 8
  • 20:05
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 2
  • 20:30
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 4
  • 21:15
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 1
  • 22:05
    Микро чудовища, сезон 1, еп. 1
  • 23:00
    Свирепа Земя, сезон 1, еп. 2
  • 23:50
    Речни Чудовища, сезон 8, еп. 1
  • 00:45
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 6
  • 01:15
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 7
  • 01:45
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 1
  • 02:35
    Речни Чудовища, сезон 8, еп. 1
  • 03:30
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 16
  • 03:55
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 17
  • 04:20
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 18
  • 04:45
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 19

Сериали

Viasat Explorer 15:45
Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 2
BSTV 15:45
"Безценната перла", сериал, 33 еп.
National Geographic HD 16:00
Древните досиета Х - втори сезон, еп. 11
RTVi 16:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
bTV 16:00
Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.3 еп.1

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 15:35
Спорт
Eurosport 2 15:45
Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
Film Plus HD 15:45
Тенис: Libema Open, Хертогенбош - четвъртфинали (WTA International - повторение)
Diema Sport 2 16:00
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 14-и епизод /п/
Film Plus 16:00
Футбол: Леванте - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)

Всички предавания

Филми

Cinemax 15:40
"48 часа", екшън - комедия, САЩ, 1982; реж. Уолтър Хил, с Ник Нолти, Еди Мърфи, Анет О’Туул, Франк МакРей, Джеймс Ремар, [15+]
HBO 2 15:40
"Троя", историческа драма, САЩ, 2004; реж. Волфганг Петерсен, с Брад Пит, Ерик Бана, Орландо Блум, Брайън Кокс, Даян Крюгер, [15+]
Хоби ТВ 16:00
Риболовен филм – тв поредица
Bulgaria ON AIR 16:00
Светът отгоре - филм
Telekabel 16:00
Детски свят - Франклин - анимация

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}