ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • Сега
    Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:25
    Гласовете на България
  • 20:35
    Президентски избори 2021: Кандидатите
Пълна програма
  • Сега
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:05
    Премиера: "Опасно изкушение" - сериал, еп.72
  • 21:00
    "Фермата: Време за пробуждане" - риалити, с.7
  • 22:30
    "Шоуто на Николаос Цитиридис" - вечерно токшоу
Пълна програма
  • Сега
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Пътят на честта" (премиера) - сериал, сезон 2
  • 21:00
    "Игри на волята: България" (премиера) - риалити, сезон 3
  • 22:30
    "Братя" (премиера) - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • Сега
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Проект "Синя книга" - сериал, фантастика, драма
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:15
    Одисей - исторически сериал
Пълна програма
  • Сега
    Bloomberg TV Bulgaria интервю
  • 20:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Цитати на деня
Пълна програма
  • Сега
    Новобранецът; сезон 2, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2019
  • 20:00
    Новобранецът; сезон 2, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2019
  • 21:00
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 7, комедия, криминален, Франция, 2014
  • 22:10
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 8, комедия, криминален, Франция, 2014
Пълна програма
  • Сега
    Ние правим невиждани басейни: Епизод 1
  • 20:10
    Ние правим невиждани басейни: Епизод 2
  • 21:05
    Питбули и бивши затворници: Пътят на Ърл
  • 22:55
    Моята котка от Ада: Котешки приятели
Пълна програма
  • Сега
    Архивите на АЛФА
  • 20:00
    Новини
  • 20:20
    Актуално
  • 21:00
    "Държавата днес" - информационна емисия (п)
Пълна програма
  • Сега
    Balkan Party
Пълна програма
  • Сега
    Птицечовка - най-странното животно в света документален филм /Австралия, 2003 г./
  • 19:50
    Лека нощ деца Приказки за разказване: "Не е вярно"
  • 20:00
    №1 Туризмът: Деултум - Край бреговете на времето /БНТ 2 Варна/п/
  • 20:30
    Хакер игрален филм /Канада, САЩ, Тайланд, Хонг Конг, Казахстан, 2017 г./, режисьор Акан Сатаев, в ролите: Калън Маколиф, Лорейн Никълсън, Даниел Ерик Голд и др. (12)
Пълна програма
  • Сега
    Grizzy and the Lemmings - Season 3: For Peanuts
  • 19:35
    Grizzy and The Lemmings - Season 3: Within Snout's Reach
  • 19:40
    Grizzy and the Lemmings - Season 3: Safari Express
  • 20:00
    Alice & Lewis - Season 1: The Book-Wizard
Пълна програма
  • Сега
    Часът на супергероите: "Супергърл" - сериал, с.5 еп.7
  • 20:00
    Екшън в 8: "Ел Чапо" - сериал, с.2 еп.3
  • 21:00
    bTV Новините
  • 22:00
    Бандата на екшън: "Трафик на хора" - екшън, криминален, трилър (Тайланд, Канада, САЩ, 2014), режисьор Екачай Уекронгтам, в ролите: Долф Лундгрен, Тони Джа, Рон Пърлман, Селина Джейд, Питър Уелър, Майкъл Джей Уайт и др. [14+]
Пълна програма
  • Сега
    "Без име" - екшън, психотрилър, драма (Великобритания, Германия, Франция, Канада, Япония, САЩ, 2011), режисьор Жауме Колет-Сера, в ролите: Лиъм Нийсън, Даян Кругър, Дженюъри Джоунс, Ейдън Куин, Бруно Ганц, Франк Лангела, Себастиан Кох, Мидо Хамада, Карл М
  • 20:50
    "Като на кино" - предаване за кино
  • 21:00
    "Ти гониш!" - комедия (САЩ, 2018), режисьор Джеф Томсик, в ролите: Джереми Ренър, Ед Хелмс, Джон Хам, Анабел Уолис, Айла Фишър, Нора Дън, Лесли Биб, Рашида Джоунс, Брайън Денехи и др.
  • 23:00
    "Убийство по учебник" - криминален, трилър (САЩ, 2002), режисьор: Барбет Шрьодер, в ролите: Сандра Бълок, Бен Чаплин, Райън Гослинг, Майкъл Пит, Агнес Брукнър, Крис Пен и др.
Пълна програма
  • Сега
    "Преспав" - сериал, еп.82
  • 20:00
    "Внимавай какво говориш" - сериал, еп.21, 22
  • 21:00
    "Татковци" - сериал, еп.23
  • 22:00
    "Кухня. Война за хотел" - сериал, с.2 еп.18, 19
Пълна програма
  • Сега
    "Имението Даунтън" - сериал, с.2 еп.7
  • 20:00
    "Влад" - сериал, с.2 еп.4
  • 21:30
    Премиера: "Моята опасна жена" - сериал, еп.13
  • 22:30
    Премиера: "Приказката за деветте опашки" - сериал, еп.15
Пълна програма
  • Сега
    Невероятният свят на Гъмбол: Киберизмама
  • 19:35
    Невероятният свят на Гъмбол: Цикъл на срама
  • 19:55
    Нинджаго: Голямото плискане
  • 20:05
    Нинджаго: Зов от дълбините
Пълна програма
  • Сега
    "Пари (2020)", драма, Гърция, 2020; реж. Сиамак Етемади, с Мелика Форутан, Шахбаз Ношир, София Кокали, Аргирис Пандазарас, Лена Кицопулу, [15+]
  • 21:00
    "Предпоследният", драма - фентъзи, Дания, 2020; реж. Йонас Керуп Хьорт, с Йоен Хойерслев, Йоен Биле, Малене Мелсен, Анне Флетинг, Силас Капендруп, [15+]
  • 23:00
    "Последно обаждане (2019)", драма, САЩ, 2019; реж. Гавин Майкъл Буут, с Дейвид Уилкинс, Сара Буут, Мат Маенпаа, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    "Конференция", драма, Русия, 2020; реж. Иван И. Твердовски, с Наталия Павленкова, Олга Лапшина, Ксения Зуева, Олег Феоктистов, Ян Цапник, [12+]
  • 21:30
    "Отговорно дете", драма, Великобритания, 2019; реж. Ник Холт, с Били Барат, Джеймс Тарпи, Мишел Феърли, Том Бърк, Оуен Макдонъл, [15+]
  • 23:00
    "Безшумен купон", криминален трилър, Аржентина, 2019; реж. Диего Фриед, Федерико Финкелстейн, с Хасмин Стюарт, Херардо Романо, Естебан Биглиарди, Гастон Кокиарале, Лаутаро Бетони, [18+]
Пълна програма
  • Сега
    Amanpour
  • 20:00
    Hala Gorani Tonight
  • 21:00
    Quest Means Business
  • 21:45
    Living Golf: Living Golf 215
Пълна програма
  • Сега
    "Приказка за Бодрум" - сериен филм
  • 20:00
    "Амазонките" (премиера) - сериaл
  • 21:00
    "Не пускай ръката ми" (премиера) - сериен филм
  • 22:00
    "Вятърничав" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • Сега
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 4
  • 20:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 4, 2 епизода
  • 22:00
    "Краят на дните" - екшън с уч. на Арнолд Шварценегер, Кевин Полак, Гейбриъл Бърн, Робин Тъни и др.
Пълна програма
  • Сега
    Как се прави...: Отверка
  • 20:00
    Да продадеш колата си: 1977 Honda CVCC
  • 21:00
    Ант Анстед - механик мечта: Истинско съкровище
  • 21:30
    Ант Анстед - механик мечта: Изгубено търпение
Пълна програма
  • Сега
    Как са го направили?: Епизод 13
  • 19:55
    Как са го направили?: Епизод 14
  • 20:20
    Как са го направили?: Епизод 15
  • 20:45
    Как са го направили?: Епизод 16
Пълна програма
  • Сега
    Къмпиране
  • 20:00
    Къмпиране
  • 20:30
    Домът на Рейвън
  • 21:00
    Домът на Рейвън
Пълна програма
  • Сега
    "Матилда и бандата на Рамзи"
  • 19:40
    "Сияя: Най-дивият полуостров"
  • 20:05
    "Животни анархисти"
  • 20:10
    "Уголемена наука"
Пълна програма
  • Сега
    Лексиконче с песнички - детско музикално предаване
  • 20:00
    Супер самолети - анимационен сериал
  • 20:30
    Маша и Мечока - анимационен сериал
  • 21:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • Сега
    Новини
  • 20:00
    Честно казано - с Люба Кулезич
  • 22:00
    България на живо - с Иво Божков
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    Олимпийски игри: "Зала на славата: Пьонгчанг 2018, екстремни ски"
  • 20:00
    Олимпийски игри: "Зала на славата: Пьонгчанг 2018, обзор"
  • 21:00
    Новини
  • 21:05
    Колоездене: "Амстел голд", повторение
Пълна програма
  • Сега
    Автомобилизъм: "Колела и токчета"
  • 20:00
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 6 часа на Спа, повторение
  • 21:00
    Голф: "Голф ТВ"
  • 21:30
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 10
  • 20:05
    Огромни инженерни грешки, сезон 1, еп. 9
  • 21:05
    Огромни инженерни грешки, сезон 3, еп. 9
  • 22:00
    Тежкотоварно спасяване: 401, сезон 3, еп. 7
Пълна програма
  • Сега
    Nitro World Games: All Access
  • 19:55
    Action Sports World
  • 20:45
    Extreme Fighting Championship
  • 21:35
    Nitro Circus Live
Пълна програма
  • Сега
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /поздрави/
Пълна програма
  • Сега
    Отчаяни съпруги, еп. 6
  • 20:00
    Отчаяни съпруги, еп. 7
  • 21:00
    Династия, еп. 6
  • 22:00
    40 е новото 20, еп. 3
Пълна програма
  • Сега
    Д-р Розууд, еп. 21
  • 20:05
    Д-р Розууд, еп. 22
  • 21:05
    Бул, еп. 6
  • 22:00
    Кръгът Блечли, еп. 2
Пълна програма
  • Сега
    "Ергенски запой ", комедия, САЩ, 2009; реж. Тод Филипс, с Брадли Купър, Ед Хелмс, Зак Галифианакис, Джъстин Барта, Хедър Греъм, [15+]
  • 21:00
    "Интерстелар", научна фантастика, САЩ, 2014; реж. Кристофър Нолан, с Матю МакKонъхи, Ан Хатауей, Джесика Частейн, Майкъл Кейн, Елън Бърстин, [12+]
  • 23:45
    "Наследници ІІІ, 2 еп.", драма, САЩ, 2021; реж. Андрей Парек, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Сара Снук, Кийран Кълкин, Алан Рък, [15+]
Пълна програма
  • Сега
    Разгадани мистерии, сезон 1, еп. 4
  • 19:50
    Повратна точка, сезон 1, еп. 3
  • 20:30
    Повратна точка, сезон 1, еп. 4
  • 20:55
    Мегаполис: Дневници на древния свят, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • Сега
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Императора на Ел Монте
  • 19:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Високо сред възвишенията
  • 20:05
    Изковани в огъня: Грамадният Магуро Бочо
  • 21:05
    Спецове в заложната къща: Отвъд океана
Пълна програма
  • Сега
    С въдица в ръка - тв поредица, трети сезон, 34 еп.
  • 20:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 21:20
    Риболов с Върхара - тв поредица, трети сезон
  • 22:40
    Традиции и обичаи
Пълна програма
  • Сега
    "Герои на града"
  • 19:35
    "Рики Зум"
  • 19:55
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 20:20
    "Томас и приятели"
Пълна програма
  • Сега
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Синемаскоп
Пълна програма
  • Сега
    "Бегълците" - криминална комедия, 1986, С Жерар Депардийо, Пиер Ришар и др.
  • 19:50
    "Еволюция" - фантастична комедия, САЩ, 2001, С Джулиан Муур, Дейвид Духовни
  • 21:25
    "Старски и Хъч" - криминален филм / трилър, САЩ, 2004, с Бен Стилър, Оуен Уилсън.
  • 23:00
    "От здрач до зори 2" - игрален филм, САЩ, с Робърт Патрик, Бо Хопкинс.
Пълна програма
  • Сега
    Ava Max's Maximum Pop Top 20
  • 20:30
    Hot Right Now!
  • 21:00
    MTV Unplugged: Liam Gallagher
  • 21:45
    Kings Of Leon: Rocks Special
Пълна програма
  • Сега
    Речни Чудовища, сезон 3, еп. 3
  • 20:00
    Хищни домашни любимци, сезон 1, еп. 5
  • 20:45
    Страна на големи котки, сезон 1, еп. 4
  • 21:40
    Йоркширският ветеринар, сезон 3, еп. 1
Пълна програма
  • Сега
    Фабрика за храна САЩ
  • 20:00
    Очевидци
  • 21:00
    Екстремни спасителни операции: Морски бедствия
  • 22:00
    Надигаща се буря
Пълна програма
  • Сега
    Най-смъртоносните в Африка
  • 19:45
    Най-смъртоносните в Африка
  • 20:40
    Най-смъртоносните в Африка
  • 21:35
    Невероятният д-р Пол
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Кардиф Сити - Мидълзбро Чемпиъншип (2021-22) /п/
  • 21:25
    Новини
  • 21:30
    Студио "Карабао къп" директно
  • 21:45
    Футбол: Бърнли - Тотнъм Хотспър Карабао къп, осминафинал директно
Пълна програма
  • Сега
    "Нека да говорят"
  • 20:00
    "Време"
  • 20:30
    "Доктор Преображенски" - сериал
  • 21:30
    "Док-ток" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    "Show Time" - музикална програма
  • 20:00
    "Хот" - новите хитове
  • 20:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Хот" - новите хитове
Пълна програма
  • Сега
    "Гласовете на България" - тв алманах
  • 20:00
    "Поздрав от България" - музика за ценители
  • 20:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 20:40
    "От извора" - фолклорна програма
Пълна програма
  • Сега
    "Show Time" - музикална програма
  • 20:00
    "Хот" - новите хитове
  • 20:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Хот" - новите хитове
Пълна програма
  • Сега
    ПРЯКО, Италия, Серия А: Ювентус - Сасуоло, 10.кр.
  • 21:45
    ПРЯКО, Италия, Серия А: Каляри - Рома, 10.кр.
  • 23:45
    Италия, Серия А /запис/: Сампдория - Аталанта, 10.кр
Пълна програма
  • Сега
    "Прокудени от бащин край ..." с водещ Стоян Райчевски / повторение /
  • 19:45
    Документална поредица на Дискавъри
  • 20:30
    Дискусионно студио" - публицистично предаване с водещ Стоян Иванов
  • 21:30
    "Гледна точка" - с водещ Александрина Димитрова
Пълна програма
  • Сега
    Акценти - предаване на Телемедиа
  • 20:10
    Пазарджик - документален филм
  • 22:00
    Новини
  • 22:30
    Час пик - предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • Сега
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    We Love Music
Пълна програма
  • Сега
    Д-р Пъпкотрепач: Всяка розацея има своите бодли
  • 20:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Чук-чук, Тереза е тук!
  • 21:00
    Малки хора - свят голям: Каква е твоята изненада?
  • 22:00
    Ти, аз и бившият ми партньор: Епизод 8
Пълна програма
  • Сега
    Наблюдения от Травъл ТВ - Късноантична вила "Мировяне"
  • 19:40
    Зелен свят - Българско дружество за защита на птиците, програма "Живот"
  • 20:00
    Българската история - 10 факта за Средновековна България
  • 20:30
    Изкуство и култура - Природата влезе в душата ми
Пълна програма
  • Сега
    По стъпките на Голямата Стъпка (Series 2): Най-убедителното доказателство (Episode 35)
  • 20:00
    Експедиция в непознатото (Series 3): Италианските варварски придобивки (Episode 15)
  • 21:00
    Посока "Страх" (Series 1): Къщата на ужасите в Охайо (Episode 6)
  • 22:00
    Портали към ада (Series 1): Музикалният свят на Боби Маки (Episode 2)
Пълна програма
  • Сега
    По стъпките на Голямата Стъпка (Series 2): Най-убедителното доказателство (Episode 35)
  • 20:00
    Експедиция в непознатото (Series 3): Италианските варварски придобивки (Episode 15)
  • 21:00
    Посока "Страх" (Series 1): Къщата на ужасите в Охайо (Episode 6)
  • 22:00
    Портали към ада (Series 1): Музикалният свят на Боби Маки (Episode 2)
Пълна програма
  • Сега
    Легенда, Великобритания,САЩ, приключенски/фентъзи/романтичен, 1985
  • 20:10
    Ной, САЩ, екшън/приключенски/драма, 2014
  • 23:00
    Кралицата на прокълнатите, Австралия, САЩ, драма/фентъзи/ужаси, 2002
Пълна програма
  • Сега
    Рокери лакомници: Храна за щастие, еп. 13
  • 20:00
    Изкуството да живееш, еп. 4
  • 21:00
    Супер храни с Джейми, еп. 1
  • 22:00
    Пътешествието на Гордън, Джино и Фред, еп. 5
Пълна програма
  • Сега
    Hits Don't Lie
  • 22:00
    Can't Fight The Pop Ballads!
  • 23:00
    2 4 1 Hits!
Пълна програма
  • Сега
    Вечната Аделайн Драма, Фентъзи, Романтичен 2015
  • 20:16
    Американска Идилия Криминален, Драма 2016
  • 22:00
    Сбогом, моя кралице Исторически 2012
Пълна програма
  • Сега
    Кости, еп. 4
  • 20:00
    Магнум, еп. 18
  • 21:00
    Манифест, еп. 7
  • 22:00
    Кларис, еп. 8
Пълна програма
  • Сега
    MADE IN UK
  • 19:55
    FASHION WEEK
  • 20:00
    FASHION MAGAZINES
  • 20:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • Сега
    Totally 10s!
  • 20:00
    Worldwide Hits
  • 22:00
    MTVs 10s Party Zone
  • 23:00
    Totally 10s!
Пълна програма
  • Сега
    "Дог и Бет: на лов" - 1 еп.
  • 19:55
    "Съдия Джуди" - 182-184 еп.
  • 21:10
    "Написано с кръв" - 5 еп.
  • 22:00
    "Слава чрез убийство" - 1 eп.
Пълна програма
  • Сега
    кратки новини
  • 19:40
    Бизнес дейли
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    Темите - публицистика
Пълна програма
  • Сега
    Поймай и сними
  • 19:55
    Фидер. Секреты успеха
  • 20:20
    Рыбалка сегодня XL
  • 20:50
    Охотничьи меридианы
Пълна програма
  • Сега
    "Индиана Джоунс и кралството на кристалния череп" - приключенски екшън с уч. на Харисън Форд, Кейт Бланшет, Шая Лебьоф, Джон Хърт, Рей Уинстоун, Джим Броудбент и др. /п/
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4
  • 21:00
    "Жива стомана" - екшън-фантастика с уч. на Хю Джакман, Кевин Дюранд, Еванджелин Лили, Хоуп Дейвис, Джеймс Ребхорн, Антъни Маки и и др.
  • 23:30
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4 /п/
Пълна програма
  • Сега
    Надпревара в супермаркета (Series 12): Шампионска надпревара в супермаркета: Част 4 (Episode 14)
  • 20:05
    Режи! (Series 47): Паника с краставички (Episode 7)
  • 20:50
    Голямото състезание с камиони за храна (Series 14): Огън и лед (Episode 2)
  • 21:35
    Хелоуински войни (Series 9): Роякът (Episode 3)
Пълна програма
  • Сега
    Опасният Хенри
  • 19:35
    Опасният Хенри
  • 20:00
    Ловци на работа
  • 20:30
    Drama Club
Пълна програма
  • Сега
    Олимпийски игри: "Зала на славата: Пьонгчанг 2018, екстремни ски"
  • 20:00
    Олимпийски игри: "Зала на славата: Пьонгчанг 2018, обзор"
  • 21:00
    Новини
  • 21:05
    Колоездене: "Амстел голд", повторение
Пълна програма
  • Сега
    "Ергенски запой ", комедия, САЩ, 2009; реж. Тод Филипс, с Брадли Купър, Ед Хелмс, Зак Галифианакис, Джъстин Барта, Хедър Греъм, [15+]
  • 21:00
    "Интерстелар", научна фантастика, САЩ, 2014; реж. Кристофър Нолан, с Матю МакKонъхи, Ан Хатауей, Джесика Частейн, Майкъл Кейн, Елън Бърстин, [12+]
  • 23:45
    "Наследници ІІІ, 2 еп.", драма, САЩ, 2021; реж. Андрей Парек, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Сара Снук, Кийран Кълкин, Алан Рък, [15+]
Пълна програма
  • Сега
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • Сега
    Chicken Squad
  • 20:00
    T.O.T.S.
  • 20:30
    T.O.T.S.
  • 21:00
    Bluey
Пълна програма
  • Сега
    Опасният Хенри
  • 19:35
    Опасният Хенри
  • 20:00
    Ловци на работа
  • 20:30
    Drama Club
Пълна програма
  • Сега
    Смъртоносна зима: Вдовиците на зимата
  • 20:00
    Смъртоносна зима: Епизод 1
  • 21:00
    Смъртоносна зима: Убийственото поле
  • 22:00
    Американски детектив с лейтенант Джо Кенда: Сбогом на конете
Пълна програма
  • Сега
    Fast Lane: Sebastian Vettel
  • 19:35
    Fight Stars: Floyd Mayweather JR
  • 20:00
    Sport Stars Uncovered: Kay Lenny
  • 20:30
    Clubland: Fiorentina
Пълна програма
  • Сега
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Императора на Ел Монте
  • 19:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Високо сред възвишенията
  • 20:05
    Изковани в огъня: Грамадният Магуро Бочо
  • 21:05
    Спецове в заложната къща: Отвъд океана
Пълна програма
  • Сега
    Очевидци
  • 20:00
    Екстремни спасителни операции: Морски бедствия
  • 21:00
    Надигаща се буря
  • 22:00
    Планета на бедствия
Пълна програма
  • Сега
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:05
    Премиера: "Опасно изкушение" - сериал, еп.72
  • 21:00
    "Фермата: Време за пробуждане" - риалити, с.7
  • 22:30
    "Шоуто на Николаос Цитиридис" - вечерно токшоу
Пълна програма
  • Сега
    Определен да оцелее; сезон 2, епизод 4, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 19:40
    Определен да оцелее; сезон 2, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 20:35
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 9, криминален, Полша, 2017
  • 21:35
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 10, криминален, Полша, 2017
Пълна програма
  • Сега
    Тежката истина; сезон 2, епизод 4, драма, Канада, 2019
  • 19:40
    Картър; сезон 2, епизод 4, криминален, комедия, Канада, 2019
  • 20:35
    Картър; сезон 2, епизод 5, криминален, комедия, Канада, 2019
  • 21:30
    Гранд хотел; сезон 2, епизод 5, драма, романтичен, Испания, 2012
Пълна програма
  • Сега
    Неразрешени случаи: Кръгът на приятелите
  • 20:10
    Запознанство, брак, убийство: Пол Новак
  • 21:05
    Първите 48 часа: Последна година в училище
  • 22:00
    Премиера Убийци на круизни кораби: Тина
Пълна програма
  • Сега
    Хенри V
  • 21:25
    Подземен свят: Еволюция
  • 23:30
    Факултетът
Пълна програма
  • Сега
    Punk'd
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Punk'd
  • 21:00
    Ridiculousness
Пълна програма
  • Сега
    Агротема
  • 19:40
    Агромаркет
  • 20:00
    Те победиха - повт.
  • 20:30
    Централна емисия новини
Пълна програма
  • Сега
    Застрашените рибари в Галисия
  • 20:00
    Красивото Чили
  • 20:30
    Музикален пътешественик
  • 21:00
    Музикален пътешественик
Пълна програма
  • Сега
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
Пълна програма
  • Сега
    Catch Up with Marcelo Garcia
  • 20:00
    CPH Open: Everyone is a Winner
  • 20:45
    CPH Open 2019
  • 21:00
    Custom 5
Пълна програма
  • Сега
    Egypt's Unexplained Files (Series 1): Death and the After Life (Episode 2)
  • 19:45
    WWII: Frontlines (Series 1): Bastogne (Episode 6)
  • 20:40
    Extraordinary Women (Series 1): Hedy Lamarr (Episode 4)
  • 21:30
    Mysteries at the Museum (Series 11): Man on Wire and More (Episode 4)
Пълна програма
  • Сега
    "Ключ сол" - час за класика
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 21:00
    "Viva la Musica!"
  • 22:00
    "Анфас" - най-доброто от изминалия сезон (п)
Пълна програма
  • Сега
    Mozart's Idomeneo at the Teatro Real
  • 20:19
    Joyce DiDonato at the Bayreuth Baroque Opera Festival
  • 21:30
    I Puritani by Bellini at th Op?ra Royal de Wallonie-Li?ge
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Берое - Черно море Купа на България, 1/8 финали директно
  • 20:55
    Студио "Купа на България" директно
  • 21:30
    Студио "Карабао къп" директно
  • 21:45
    Футбол: Престън Норт Енд - Ливърпул Карабао къп, осминафинал директно
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Челси - Норич Сити Висша лига /п/
  • 21:30
    Студио "Карабао Къп" директно
  • 21:45
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Манчестър Сити Карабао къп директно
  • 23:40
    Студио "Карабао Къп" директно
Пълна програма
  • Сега
    Смъртоносна зима: Вдовиците на зимата
  • 20:00
    Смъртоносна зима: Епизод 1
  • 21:00
    Смъртоносна зима: Убийственото поле
  • 22:00
    Американски детектив с лейтенант Джо Кенда: Сбогом на конете
Пълна програма
  • Сега
    "Тайфата на Моника: Връзки", семейна комедия, Бразилия, 2019; реж. Даниъл Резенде, с Джулия Бените, Кевин Вечиато, Лора Раусео, Габриел Морейра, Родриго Санторо, [7+]
  • 20:00
    "Маите, Южна Калифорния ІІІ, 5 еп.", криминална драма, САЩ, 2021; реж. Елгин Джеймс, с Джейди Пардо, Клейтън Карденас, Майкъл Ърби, Карла Барата, Раул Макс Трухильо, [18+]
  • 20:50
    "Маите, Южна Калифорния ІІІ, 6 еп.", криминална драма, САЩ, 2021; реж. Елгин Джеймс, с Джейди Пардо, Клейтън Карденас, Майкъл Ърби, Карла Барата, Раул Макс Трухильо, [18+]
  • 21:45
    "Другият I, 2 еп.", трилър, САЩ, 2020; реж. Ричард Прайс, с Джейсън Бейтман, Бен Менделсън, Синтия Ериво, Бил Камп, Меър Уинингам, [18+]
Пълна програма
  • Сега
    "Мистерии в "Дъ Кроникъл": Обвъзрзащо лозе", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Дейвид Уивър, с Алисън Суини, Бенджамин Айрес, Дейв Колет, Оливия Стийл Фолкънър, Ребека Стааб, [12+]
  • 20:10
    "Игра на гаджета І, 3 еп.", драма, САЩ, 2016; реж. Лодж Керигън, с Райли Кеоу, Пол Спаркс, Мери Лин Раджскъб, Ейми Сеймец, Кейт Лин Шайл, [18+]
  • 20:35
    "Игра на гаджета І, 4 еп.", драма, САЩ, 2016; реж. Ейми Сеймец, с Райли Кеоу, Пол Спаркс, Мери Лин Раджскъб, Ейми Сеймец, Кейт Лин Шайл, [18+]
  • 21:05
    "Истински детектив І, 8 еп. - Форма и бездна", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Кари Фукунага, с Матю МакКонъхи, Уди Харелсън, Мишел Монаган, Кевин Дън, Тори Китълс, [15+]
Пълна програма
  • Сега
    Пес патрул
  • 19:45
    Пламъчко и Машините
  • 20:15
    Ай, ай, Сантяго
  • 20:40
    Барбароните
Пълна програма
  • Сега
    Проект Синя книга, сезон 2, еп. 7, Канада,САЩ, 2020
  • 19:45
    Проект Синя книга, сезон 2, еп. 8, Канада,САЩ, 2020
  • 20:30
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 12, еп. 13, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
  • 21:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 12, еп. 14, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
Пълна програма
  • Сега
    Скритата крепост Семеен Канада 2001
  • 20:10
    Новобранец семеен САЩ 1999
  • 22:00
    Пишман промоутъри Комедия САЩ 2009
  • 23:25
    Удобна кожа Ужаси, Фентъзи Канада 2011
Пълна програма
  • Сега
    Железопътни тигри Екшън, Комедия, Военен Китай 2016
  • 20:30
    Ще се омъжиш ли за мен? Комедия САЩ 2008
  • 22:00
    Тя не е ангел Биографичен САЩ 2001
  • 23:30
    Скръб и радост Биографичен, Исторически Дания 2013
Пълна програма
  • Сега
    Детегледачът-футболист Комедия, Семеен САЩ 2010
  • 20:30
    Суперзвезда комедия, Драма, романтичен САЩ 2002
  • 22:00
    Идеално укритие Комедия, Трилър Германия 2008
  • 23:35
    Без заблуди Комедия Франция 2007
Пълна програма
  • Сега
    Live Recap FIM X-Trial World Championship 2020
  • 21:00
    Freeride World Tour 2020
  • 22:20
    Live Recap FIM CEV Repsol 2021
Пълна програма
  • Сега
    Баскетбол: Рилски спортист - Киев баскет, среща от турнира за Купата на ФИБА Европа пряко предаване от "Арена Самоков"
  • 21:00
    Мотоспорт Екстра
  • 21:30
    Зала на славата
  • 21:50
    Спортни новини
Пълна програма
  • Сега
    Парламентарни избори 2021: Диспути /запис/
  • 19:45
    Малки истории /избрано/п/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:25
    Гласовете на България
Пълна програма
  • Сега
    ATP 500: Турнир във Виена на живо
  • 21:00
    ATP 500: Турнир във Виена на живо
  • 23:00
    Волейбол - Шампионска лига: Олимпиакос - Комарно запис
Пълна програма
  • Сега
    Moto GP: Обзор на състезанието за Голямата награда на Италия Обзор на състезанието за Голямата награда на Италия повторение
  • 20:00
    Евролига: Зенит - Реал Мадрид на живо
  • 22:00
    Еврокупа: Будучност - Валенсия запис
Пълна програма
  • Сега
    Серия А: Удинезе - Верона на живо
  • 21:30
    Студио "Футбол" на живо
  • 21:45
    Серия А: Емполи - Интер на живо
  • 23:45
    Студио "Футбол" на живо
Пълна програма
  • Сега
    Студио "Футбол" на живо
  • 20:00
    Ла Лига: Райо Валекано - Барселона на живо
  • 22:00
    Студио "Футбол" на живо
  • 22:30
    Ла Лига: Реал Мадрид - Осасуна на живо
Пълна програма
  • Сега
    "Сегодня"
  • 19:45
    Сериал. "Глаза В Глаза" 5-Я С. (Продолжение), 6-Я С.
  • 21:30
    Премьера. Кирилл Сафонов, Анна Снаткина, Михаил Горевой, Татьяна Колганова В Остросюжетном Сериале "Криминальный Доктор" 5-Я С., 6-Я С.
  • 23:35
    "Основано На Реальных Событиях". "Как Стать Красивой" 3-Я С.
Пълна програма
  • Сега
    Revenge
  • 20:25
    Shattered
  • 22:00
    Point-Blank
  • 23:30
    Unforgiven вЂ" Episode 1
Пълна програма
  • Сега
    ДНК 251
  • 20:10
    ДЕЛО ТЕМНОЕ 30
  • 20:55
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 893
  • 21:50
    МЕДИЦИНСКИЕ ТАЙНЫ 31
Пълна програма
  • Сега
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 642
  • 20:10
    ДЕМОНЫ серия 7
  • 21:00
    ДЕМОНЫ серия 8
  • 21:50
    ЧУЖОЙ РАЙОН серия 9
Пълна програма
  • Сега
    КРУТЫЕ НУЛЕВЫЕ - 03
  • 20:15
    КРУТЫЕ НУЛЕВЫЕ - 04
  • 21:00
    ПЕРВАЯ ПЕРЕДАЧА - 411
  • 21:25
    ПЕРВАЯ ПЕРЕДАЧА (2020) - 01
Пълна програма
  • Сега
    Крум Савов LIVE - токшоу
  • 20:00
    Студио Хъ - публицистично предаване на Хаджи Тошко Йорданов
  • 21:00
    Вечерта на Ку-Ку Бенд - музикално предаване
  • 22:00
    Вечерното шоу на Слави Трифонов - токшоу
Пълна програма
  • Сега
    The Smurfs
  • 19:35
    Това е Пони
  • 20:00
    Къщата на Шумникови
  • 20:30
    Семейство Касагранде
Пълна програма
  • Сега
    Forever 80s
  • 21:00
    The Power Of 80s Love!
  • 23:00
    Greatest 80s Rock: Play It Loud!
Пълна програма
  • Сега
    Never Forget The 90s!
  • 20:00
    90s Mixtape!
  • 21:00
    Non-Stop 90s Europop!
  • 23:00
    Alternative 90s Anthems!
Пълна програма
  • Сега
    Non-Stop Bangerz!
  • 21:00
    Reload! Club Classics
  • 22:00
    Ultimate Rap & RnB
  • 23:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • Сега
    Любимите песни на България /музикално-развлекателен блок/
  • 23:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 23:30
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
Пълна програма
  • Сега
    "Hot" - новите хитове
  • 19:40
    "Playlist" - музикална програма
  • 20:00
    "Showtime" - музикална мозайка
  • 20:30
    "Hot" - новите хитове
Пълна програма
  • Сега
    "Пепел
  • 20:00
    Търговският пътник
  • 22:00
    "Прекрасна страна
Пълна програма
  • Сега
    Пресечна точка /п/
  • 20:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 20:50
    Бизнесът
  • 20:55
    Шоубизнес
Пълна програма
  • Сега
    Родени в дивата природа 1
  • 19:40
    Арабско море 1
  • 20:30
    Арабско море 1
  • 21:20
    Владенията на големите котки 1
Пълна програма
  • Сега
    1942
  • 20:00
    Карнавална нощ
  • 22:00
    Исус ме обича
Пълна програма
  • Сега
    Ultra Mix
  • 20:00
    Ultra Mix
  • 21:00
    Totally Indie
  • 22:00
    Totally Indie
Пълна програма
  • Сега
    GP RACING 2019, EP 23
  • 20:00
    WILD SPIRIT - S17, EP 21
  • 20:30
    WILD SPIRIT - S17, EP 22
  • 21:00
    AUTOSPEED 2019, EP 22
Пълна програма
  • Сега
    Of Monsters and Men - Main Square Festival 2013
  • 19:53
    Bibi Bourelly - iConcerts Hits
  • 20:01
    Oasis - Live at Wembley Arena 2008
  • 20:46
    Queens of the Stone Age - Z?nith Paris 2013
Пълна програма
  • Сега
    The Czech Philharmonic and Semyon Bychkov: Smetana, Martin?, Dvo??k
  • 21:21
    InterMezzo
  • 22:00
    Richard Bona and the Mandekan - Le Club Nubia
  • 23:04
    Ivan Paduart Trio - Le Club Nubia
Пълна програма
  • Сега
    Хавайски живот (Series 12): Отглеждане на три момчета на Мауи (Episode 1)
  • 20:00
    Кралете на басейните (Series 4): Планински рай (Episode 12)
  • 20:30
    Кралете на басейните (Series 5): Високи залози (Episode 1)
  • 21:00
    Изгодна къща в квартала (Series 1): Дормър и Палм (Episode 2)
Пълна програма
  • Сега
    Stalker Soviet Union 1979
  • 20:30
    Le Locataire France 2013
  • 21:00
    Streetkids United 3 - The Road To Moscow Netherlands, Ireland 2019
  • 22:05
    Charade USA 1963
Пълна програма
  • Сега
    Esports Balkan League
  • 22:25
    Stream Nation - Apex
Пълна програма
  • Сега
    Документальный фильм
  • 19:50
    Древо
  • 20:00
    Изменившие мир
  • 20:15
    Ночь в музее
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Байер Леверкузен - Карлсруе Купа на Германия (2021-22) директно
  • 21:45
    Футбол: Борусия Мьонхенгладбах - Байерн Мюнхен Купа на Германия (2021-22) директно
  • 23:40
    Футбол: Ница - Марсилия Лига 1 на Франция запис
Пълна програма

Сериали

AXN Black 19:40
Определен да оцелее; сезон 2, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2017
AXN White 19:40
Картър; сезон 2, епизод 4, криминален, комедия, Канада, 2019
EPIC Drama 19:45
Проект Синя книга, сезон 2, еп. 8, Канада,САЩ, 2020
НТВ-МИР 19:45
Сериал. "Глаза В Глаза" 5-Я С. (Продолжение), 6-Я С.
Viasat History 19:50
Повратна точка, сезон 1, еп. 3

Всички предавания

Спорт

Fen TV 20:00
ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /поздрави/
National Geographic HD 20:00
Екстремни спасителни операции: Морски бедствия
Eurosport 20:00
Олимпийски игри: "Зала на славата: Пьонгчанг 2018, обзор"
Eurosport 2 20:00
Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 6 часа на Спа, повторение
Eurosport HD 20:00
Олимпийски игри: "Зала на славата: Пьонгчанг 2018, обзор"

Всички предавания

Филми

AXN Black 19:40
Определен да оцелее; сезон 2, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2017
AXN White 19:40
Картър; сезон 2, епизод 4, криминален, комедия, Канада, 2019
MGM 19:50
"Еволюция" - фантастична комедия, САЩ, 2001, С Джулиан Муур, Дейвид Духовни
AXN 20:00
Новобранецът; сезон 2, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2019
HBO 2 20:00
"Маите, Южна Калифорния ІІІ, 5 еп.", криминална драма, САЩ, 2021; реж. Елгин Джеймс, с Джейди Пардо, Клейтън Карденас, Майкъл Ърби, Карла Барата, Раул Макс Трухильо, [18+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}