ТВ Програма

ТВ програма

7/8 TV

  • 07:00
    Шоуто на сценаристите (П)
  • 07:30
    Крум Савов LIVE - токшоу (П)
  • 08:30
    Студио Хъ (П)
  • 09:30
    Вечерното шоу на Слави Трифонов (П)
  • 10:30
    Шоуто на сценаристите (П)
  • 11:30
    Шоуто на сценаристите (П)
  • 12:30
    Телепазар
  • 12:45
    Музикален плейлист
  • 13:00
    Крум Савов LIVE (П)
  • 14:00
    Студио Хъ (П)
  • 15:00
    Tonight with Шкумбата (П)
  • 15:50
    Вечерното шоу на Слави Трифонов (П)
  • 16:50
    Шоуто на сценаристите (П)
  • 17:50
    Телепазар
  • 18:05
    Вечерта на Иван Кулеков (П)
  • 19:00
    Крум Савов LIVE - токшоу
  • 20:00
    Студио Хъ - публицистично предаване на Хаджи Тошко Йорданов
  • 21:00
    Вечерта на… - токшоу
  • 22:00
    Вечерното шоу на Слави Трифонов - токшоу
  • 23:00
    Шоуто на сценаристите - развлекателно предаване
  • 00:00
    Студио Хъ (П)
  • 01:00
    Крум Савов LIVE (П)
  • 02:00
    Вечерното шоу на Слави Трифонов (П)
  • 03:00
    Музикална програма

Сериали

AXN Black 20:40
Щитът; сезон 4, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2005
Viasat Nature 20:40
Странните чудеса на света, сезон 2, еп. 7
Viasat History 20:55
Тайните на изчезналия кивот, сезон 1, еп. 2
EPIC Drama 21:05
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 6, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Viasat Explorer 21:05
Лъскави трошки, сезон 1, еп. 4

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 20:30
"Головете на кръга" предаване за български футбол (2021-22) /п/
MAX Sport 1 20:30
"ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
НТВ Сериал 20:55
ДИКИЙ-3 серия 8
Eurosport 2 21:00
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луис, спускане, , мъже, директно
MAX Sport 3 21:00
Студио "Футбол" на живо

Всички предавания

Филми

DocuBox 20:30
Музикален пътешественик
bTV Comedy 20:30
"Пан" - фентъзи, приключенски, комедия (САЩ, Великобритания, Австралия, 2015), режисьор Джо Райт, в ролите: Леви Милър, Хю Джакман, Аманда Сайфред, Руни Мара, Гарет Хедлънд, Нонсо Аноузи, Кара Делавин, Пол Кей и др.
Bulgaria ON AIR 20:30
Свидетелят по обвинението - криминална драма
Telekabel 20:30
Игрален филм
FilmBox Basic 20:35
Рудниците на цар Соломон, част 1 Екшън САЩ 2004

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}