ТВ Програма

ТВ програма

AXN Black

  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:10
    Определен да оцелее; сезон 2, епизод 4, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 11:05
    Определен да оцелее; сезон 2, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Транспорт от бъдещето; сезон 1, епизод 11, документален, САЩ, 2019
  • 14:25
    Транспорт от бъдещето; сезон 1, епизод 12, документален, САЩ, 2019
  • 14:55
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 9, криминален, Полша, 2017
  • 16:00
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 10, криминален, Полша, 2017
  • 17:00
    Определен да оцелее; сезон 2, епизод 4, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 17:55
    Определен да оцелее; сезон 2, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 18:50
    Определен да оцелее; сезон 2, епизод 6, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 19:40
    Определен да оцелее; сезон 2, епизод 7, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 20:35
    Ултравиолет; сезон 2, епизод 1, криминален, Полша, 2019
  • 21:40
    Ултравиолет; сезон 2, епизод 2, криминален, Полша, 2019
  • 22:40
    Лед; сезон 2, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 23:40
    Лед; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 00:40
    Ултравиолет; сезон 2, епизод 1, криминален, Полша, 2019
  • 01:40
    Ултравиолет; сезон 2, епизод 2, криминален, Полша, 2019
  • 02:45
    Лед; сезон 2, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 03:35
    Лед; сезон 2, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 04:20
    Транспорт от бъдещето; сезон 1, епизод 12, документален, САЩ, 2019

Сериали

EPIC Drama 06:25
Мистериите на Мис Фишър, сезон 3, еп. 5, Австралия, криминален/мистерии, 2015
Viasat Explorer 06:30
Треска за нефрит, сезон 4, еп. 11
FilmBox Plus 06:45
Ураган от категория 7: Краят на света, част 1 Мини-сериал, Екшън САЩ 2005
bTV Comedy 07:00
"Круд" - сериал
bTV Lady 07:00
"Свободен дух" - сериал, еп.8

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 06:30
ДИКИЙ-3 серия 12
Film Plus HD 06:45
Тенис: Жасмин Паолини - Юлия Путинцева (Zavarovalnica Sava Portoroz, Порторож; WTA 250 - I полуфинал, повторение)
National Geographic 06:45
Строителна зона
Eurosport 07:00
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, спринт, жени, повторение
Eurosport HD 07:00
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, спринт, жени, повторение

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 06:27
Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
FilmBox Extra 06:30
Философия на вкуса Документален, Пътуване Полша 2017
Diema Family 06:40
"Прости ми" - сериен филм /п/
FilmBox Plus 06:45
Ураган от категория 7: Краят на света, част 1 Мини-сериал, Екшън САЩ 2005
Kino Nova 06:50
"Лято във Виетнам" - романтичен филм с уч. на Инес Бьорг Дейвид, Николай Кински, Петер Прагер, Мегън Гей и др., II част /п/

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}