ТВ Програма

ТВ програма

AXN Black

  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Определен да оцелее; сезон 2, епизод 6, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 11:05
    Определен да оцелее; сезон 2, епизод 7, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Транспорт от бъдещето; сезон 1, епизод 12, документален, САЩ, 2019
  • 14:25
    Транспорт от бъдещето; сезон 1, епизод 13, документален, САЩ, 2019
  • 14:55
    Ултравиолет; сезон 2, епизод 1, криминален, Полша, 2019
  • 16:00
    Ултравиолет; сезон 2, епизод 2, криминален, Полша, 2019
  • 17:00
    Определен да оцелее; сезон 2, епизод 6, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 17:55
    Определен да оцелее; сезон 2, епизод 7, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 18:50
    Определен да оцелее; сезон 2, епизод 8, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 19:45
    Определен да оцелее; сезон 2, епизод 9, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 20:35
    Ултравиолет; сезон 2, епизод 3, криминален, Полша, 2019
  • 21:35
    Ултравиолет; сезон 2, епизод 4, криминален, Полша, 2019
  • 22:35
    Лед; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 23:30
    Лед; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 00:30
    Ултравиолет; сезон 2, епизод 3, криминален, Полша, 2019
  • 01:30
    Ултравиолет; сезон 2, епизод 4, криминален, Полша, 2019
  • 02:35
    Лед; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 03:15
    Лед; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 04:00
    Ултравиолет; сезон 2, епизод 1, криминален, Полша, 2019

Сериали

AXN Black 18:45
Специален отряд; сезон 3, епизод 11, екшън, приключенски, САЩ, 2019
AXN White 19:00
Профилиране; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2009
e-kids 19:00
Маша и Мечока - анимационен сериал
EPIC Drama 19:15
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Viasat Explorer 19:15
Австралийски спасителен отряд, сезон 3, еп. 1

Всички предавания

Спорт

Eurosport 18:40
Колоездене на писта: Шампионска лига в Паневежис, , директно
Eurosport HD 18:40
Колоездене на писта: Шампионска лига в Паневежис, , директно
Fen TV 19:00
ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /поздрави на живо/
Film Plus HD 19:00
"Светът на женския тенис" - 3 еп., документална поредица
MAX Sport 3 19:00
Серия А: Ювентус - Аталанта на живо

Всички предавания

Филми

HBO 18:35
"Аквамен", екшън - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Джеймс Уон, с Джейсън Момоа, Амбър Хърд, Уилям Дефо, Патрик Уилсън, Долф Лундгрен, [12+]
HBO HD 18:35
"Аквамен", екшън - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Джеймс Уон, с Джейсън Момоа, Амбър Хърд, Уилям Дефо, Патрик Уилсън, Долф Лундгрен, [12+]
BNT2 18:35
За всяка единица живот документален филм
Vivacom Arena 18:44
Рицарят Ръждивко Еп. 45 Анимация, Семеен 2013
AXN Black 18:45
Специален отряд; сезон 3, епизод 11, екшън, приключенски, САЩ, 2019

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}