ТВ Програма

ТВ програма

AXN White

  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Гранд хотел; сезон 2, епизод 7, драма, романтичен, Испания, 2012
  • 13:45
    Телешоп
  • 14:00
    Тежката истина; сезон 2, епизод 7, драма, Канада, 2019
  • 14:55
    Тежката истина; сезон 2, епизод 8, драма, Канада, 2019
  • 15:55
    Картър; сезон 2, епизод 8, криминален, комедия, Канада, 2019
  • 16:50
    Картър; сезон 2, епизод 9, криминален, комедия, Канада, 2019
  • 17:45
    Закрилникът; сезон 1, епизод 1, драма, САЩ, 2001
  • 18:40
    Закрилникът; сезон 1, епизод 2, драма, САЩ, 2001
  • 19:40
    Картър; сезон 2, епизод 10, криминален, комедия, Канада, 2019
  • 20:35
    Забравена; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2019
  • 21:30
    Гранд хотел; сезон 2, епизод 8, драма, романтичен, Испания, 2012
  • 23:25
    Закрилникът; сезон 1, епизод 1, драма, САЩ, 2001
  • 00:25
    Закрилникът; сезон 1, епизод 2, драма, САЩ, 2001
  • 01:25
    Картър; сезон 2, епизод 10, криминален, комедия, Канада, 2019
  • 02:20
    Забравена; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2019
  • 03:05
    Гранд хотел; сезон 2, епизод 8, драма, романтичен, Испания, 2012

Сериали

AXN White 19:00
Профилиране; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2009
e-kids 19:00
Маша и Мечока - анимационен сериал
EPIC Drama 19:15
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Viasat Explorer 19:15
Австралийски спасителен отряд, сезон 3, еп. 1
bTV Comedy 19:30
"Фитнес" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

Fen TV 19:00
ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /поздрави на живо/
Film Plus HD 19:00
"Светът на женския тенис" - 3 еп., документална поредица
MAX Sport 3 19:00
Серия А: Ювентус - Аталанта на живо
TVPlus 19:00
Тенис: Юлия Путинцева - Ребека Петерсон (Astana Open, Нур-Султан; WTA 250 - II полуфинал, повторение)
Eurosport 2 19:15
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Килингтън, гигантски слалом, първи манш, жени, обзор

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 18:56
Правосъдието на Гуднайт : Мярка за човек Уестърн 2012
AXN White 19:00
Профилиране; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2009
FilmBox Extra 19:00
На границата на смъртта трилър, романтичен Обединено Кралство, Австралия  2007
BNT4 19:00
Аварийно кацане тв филм /2010 г./, режисьори: Кристина Грозева и Петър Вълчанов, в ролите: Тодор Танчев, Стефан Денолюбов, Елен Колева, Христофор Недков и др.
FilmBox Basic 19:10
Рудниците на цар Соломон, част 1 Екшън САЩ 2004

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}