ТВ Програма

ТВ програма

Bloomberg TV Bulgaria

  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п/
  • 08:00
    Мечтатели - док. поредица на Bloomberg
  • 09:00
    Цитати на деня
  • 09:30
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
  • 11:35
    Цитати на деня
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
  • 14:00
    Bloomberg ENCORE - док. поредица на Bloomberg
  • 14:30
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п/
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Блестящи идеи - док. поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
  • 17:05
    ИмоТиТе с Христо Николов /п./
  • 17:30
    Смарт час с Живка Попатанасова /п./
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 19:30
    Bloomberg TV Bulgaria интервю
  • 20:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Цитати на деня
  • 21:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 22:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 23:00
    Менторът - док. поредица на Bloomberg
  • 00:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 01:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п/
  • 01:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 02:00
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п/
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./

Сериали

EPIC Drama 05:30
Мистериите на Мис Фишър, сезон 3, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2015
AXN 05:35
Новобранецът; сезон 1, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2018
Viasat Explorer 05:45
Треска за нефрит, сезон 4, еп. 9
Kino Nova 05:50
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 6 /п/
Viasat History 05:55
Пирамидите: Разгадаване на мистерията, сезон 1, еп. 5

Всички предавания

Спорт

National Geographic HD 05:45
Строителна зона
НТВ Сериал 05:45
ДИКИЙ-3 серия 11
Eurosport 06:00
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, индивидуално, жени, повторение
Eurosport 2 06:00
Ски бягане: Световна купа в Рука, преследване на 10 км, жени, повторение
Eurosport HD 06:00
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, индивидуално, жени, повторение

Всички предавания

Филми

AXN 05:35
Новобранецът; сезон 1, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2018
TV1000 05:45
Голямото замръзване, САЩ, комедия/драма, 1983
Cinemania 06:00
Фарът драма, романтика Франция 2004
Vivacom Arena 06:27
Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
FilmBox Extra 06:30
Философия на вкуса Документален, Пътуване Полша 2017

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}