ТВ Програма

ТВ програма

Bloomberg TV Bulgaria

  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п/
  • 08:00
    Мечтатели - док. поредица на Bloomberg
  • 09:00
    Цитати на деня
  • 09:30
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
  • 11:35
    Цитати на деня
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
  • 14:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков /п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Блестящи идеи - док. поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
  • 17:05
    Бизнесът на Азия - док. поредица на Bloomberg
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 19:30
    Bloomberg TV Bulgaria интервю
  • 20:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Цитати на деня
  • 21:30
    Bloomberg ENCORE - док. поредица на Bloomberg
  • 22:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 23:00
    Менторът - док. поредица на Bloomberg
  • 00:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 01:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п/
  • 01:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 02:00
    Смарт час с Живка Попатанасова /п./
  • 02:30
    ИмоТиТе с Христо Николов /п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./

Сериали

Viasat Nature 18:10
Речни Чудовища, сезон 3, еп. 5
e-kids 18:30
Маша и Мечока - анимационен сериал
Охота и рыбалка 18:35
Сезон охоты
EPIC Drama 18:45
Случаите на Франки Дрейк, сезон 4, еп. 3, Канада, криминален/мистерии, 2020
AXN White 19:00
Закрилникът; сезон 3, епизод 1, драма, криминален, САЩ, 2003

Всички предавания

Спорт

BNT 3 18:30
Футбол: Белгия - Франция, полуфинална среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
Diema Sport 2 18:30
Футбол: Лийдс Юнайтед - Кристъл Палас Висша лига /п/
Nova Sport 18:30
Хокей на лед: Витяз - Йокерит Континентална хокейна лига директно
Travel TV 18:30
Регионите на България - Алфатар: Стари детски игри - "Чилик"
НТВ Сериал 18:40
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 691

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 18:20
"Татко (2019)", драма, Канада, 2019; реж. Владимир Биленки, с Маша Лиздек, Бриана Д’Агуано, [15+]
FilmBox Extra 18:20
Детегледачът-футболист Комедия, Семеен САЩ 2010
HBO 2 18:20
"Замръзналото кралство", анимация, САЩ, 2013; реж. Крис Бък, Дженифър Лий, [0+]
Vivacom Arena 18:27
Вечната Аделайн Драма, Фентъзи, Романтичен 2015
DocuBox 18:30
Музикален пътешественик

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}