ТВ Програма

ТВ програма

Bloomberg TV Bulgaria

  • 06:30
    Цитати на седмицата /п./
  • 07:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 07:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 08:00
    Bloomberg ENCORE - док. поредица на Bloomberg
  • 08:40
    Цитати на седмицата /п./
  • 09:00
    Коментари на седмицата
  • 11:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 11:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 12:00
    7 в 7 - най-важното от седмицата /п./
  • 12:10
    Цитати на седмицата
  • 12:30
    Bloomberg TV Bulgaria интервю /п./
  • 13:30
    Здравей, свят - док. поредица на Bloomberg
  • 14:30
    Студио 1 - док. поредица на Bloomberg
  • 16:30
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 18:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 18:30
    Цитати на седмицата
  • 19:00
    ИмоТиТе с Христо Николов /п./
  • 19:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова
  • 20:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Boec.BG - предаване за бойни спортове
  • 21:30
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов
  • 22:00
    Цитати на седмицата
  • 22:30
    Големите решения - док. поредица на Bloomberg
  • 00:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков /п./
  • 01:00
    Коментари на седмицата

Сериали

Viasat Explorer 05:45
Треска за нефрит, сезон 4, еп. 9
Kino Nova 05:50
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 6 /п/
Viasat History 05:55
Пирамидите: Разгадаване на мистерията, сезон 1, еп. 5
bTV Action 06:00
Анимационен блок: "Трансформърс: Кибер-вселена" - сериал, с.3 еп.7 - 14
bTV Comedy 06:00
"Супермаркет" - сериал, с.3 еп.7, 8

Всички предавания

Спорт

National Geographic HD 05:45
Строителна зона
НТВ Сериал 05:45
ДИКИЙ-3 серия 11
Eurosport 06:00
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, индивидуално, жени, повторение
Eurosport 2 06:00
Ски бягане: Световна купа в Рука, преследване на 10 км, жени, повторение
Eurosport HD 06:00
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, индивидуално, жени, повторение

Всички предавания

Филми

TV1000 05:45
Голямото замръзване, САЩ, комедия/драма, 1983
Cinemania 06:00
Фарът драма, романтика Франция 2004
Vivacom Arena 06:27
Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
FilmBox Extra 06:30
Философия на вкуса Документален, Пътуване Полша 2017
Diema Family 06:40
"Прости ми" - сериен филм /п/

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}