ТВ Програма

ТВ програма

Bloomberg TV Bulgaria

  • 06:30
    Смарт час с Живка Попатанасова /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п/
  • 08:00
    Мечтатели - док. поредица на Bloomberg
  • 09:00
    Цитати на деня
  • 09:30
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 10:30
    Смарт час с Живка Попатанасова /п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
  • 11:35
    Цитати на деня
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
  • 14:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Блестящи идеи - док. поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
  • 17:05
    Бизнесът на Азия - док. поредица на Bloomberg
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 19:30
    Bloomberg TV Bulgaria интервю
  • 20:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Цитати на деня
  • 21:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 22:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 23:00
    Шефове - док. поредица на Bloomberg
  • 00:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 01:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п/
  • 01:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 02:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./

Сериали

EPIC Drama 18:00
Случаите на Франки Дрейк, сезон 4, еп. 2, Канада, криминален/мистерии, 2020
AXN 18:00
Профилиране; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2010
bTV 18:00
Премиера: "Татковци" - сериал, еп.53
bTV Action 18:00
"Бягство от затвора" - сериал, с.4 еп.5
bTV Comedy 18:00
"Приятели" - сериал, с.8 еп.7, 8

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 17:50
ДИКИЙ-3 серия 18
MAX Sport 1 18:00
Волейбол - Шампионска лига: Динамо Москва - Проект Варшава Първа среща от груповата фаза
MAX Sport 2 18:00
Голф: Joburg Open, SA Обзор на турнира
Nova Sport 18:00
"Пета четвърт" обзорно предаване за испански баскетбол (2021-22)
BNT 3 18:30
Футбол: Белгия - Франция, полуфинална среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"

Всички предавания

Филми

MGM 17:35
"Коледа на лед" - романтична драма, 2020, С Раян Купър, Абигейл Клайн и др.
Planeta Folk 17:40
"Музикален пъзел" - избрани песни
HBO 2 17:45
"Уолъс и Громит: Гладко бръснене", анимация, Великобритания, 1995; реж. Ник Парк, [0+]
Cinemania 18:00
Москва не вярва на сълзи - 1 романтична драма Русия 1980
AXN 18:00
Профилиране; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2010

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}