ТВ Програма

ТВ програма

BNT 3

  • 06:00
    Футбол: Испания - Франция, финал на турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 08:05
    Автомобилизъм: Tour Auto Optic 2000 магазинно предаване
  • 09:00
    Дискавъри: Проект "Земя" документален филм /7 епизод/
  • 09:45
    Световно първенство по борба /класически стил, финали/
  • 12:00
    Суперлига по триатлон: Малибу
  • 12:45
    Ветроходство: Гран при на Испания обзорна програма
  • 13:10
    Световно първенство по художествена гимнастика /обръч, топка, финали/ пряко предаване от Китакюшу /Япония/
  • 14:55
    Спортни новини
  • 15:00
    Пътят към Катар 2022 магазинно предаване /9 епизод/
  • 15:30
    Електрическа Одисея магазинно предаване за шампионата за електромобили "Екстрийм Е" /13 епизод/
  • 16:00
    Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
  • 17:00
    Телепазарен прозорец
  • 17:15
    Дискавъри: Проект "Земя" документален филм /8 епизод/
  • 18:00
    Годунов: Продължението сериен филм /втори сезон, 2 епизод/ /п/ (12)
  • 18:50
    Баскетбол: Рилски спортист - Киев баскет, среща от турнира за Купата на ФИБА Европа пряко предаване от "Арена Самоков"
  • 21:00
    Мотоспорт Екстра
  • 21:30
    Зала на славата
  • 21:50
    Спортни новини
  • 22:00
    Моят плейлист
  • 23:00
    Годунов: Продължението сериен филм /втори сезон, 3 епизод/ (12)
  • 23:50
    Световно първенство по художествена гимнастика /обръч, топка, финали/
  • 01:35
    Спортни новини
  • 01:45
    Баскетбол: Рилски спортист - Киев баскет, среща от турнира за Купата на ФИБА Европа
  • 03:45
    Световно първенство по борба /класически стил, финали/

Сериали

Viasat Nature 02:40
Доброволци в дивата природа, сезон 1, еп. 16
EPIC Drama 02:50
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 11, еп. 7, Великобритания, криминален/мистерии, 2017
AXN White 02:50
Незабравимо; сезон 1, епизод 18, драма, САЩ, 2011
Viasat History 03:00
Древни суперструктури, сезон 1, еп. 1
bTV Cinema 03:00
"Революция Z" /п./ - сериал, с.3 еп.5

Всички предавания

Спорт

AXN Black 03:55
Добре дошли в групата; сезон 1, епизод 14, спорт, риалити, 2019
Film Plus HD 03:15
Тенис: Джесика Пегула - Онс Жабур (Chicago Fall Tennis Classic, Чикаго; WTA 500 - повторение)
НТВ Сериал 03:15
ЧУЖОЙ РАЙОН-3 серия 15
MAX Sport 3 03:30
"УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване повторение

Всички предавания

Филми

Cinemax 02:40
"Нашите майки", драма, Гватемала, 2019; реж. Сезар Диас, с Армандо Еспития, Ема Диб, Аурелия Каал, Хулио Серано Ечеверия, Виктор Морейра, [15+]
HBO3 02:40
"Наследници ІІІ, 8 еп.", драма, САЩ, 2021, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Сара Снук, Кийран Кълкин, Алан Рък, [15+]
HBO 2 02:40
"Неразделни", комедия, Франция, 2019; реж. Варанте Суджиян , с Ахмед Сила, Албан Иванов, Джудит Ел Зейн, Орнела Флеури, Амир Ел Касем, [15+]
AXN White 02:50
Незабравимо; сезон 1, епизод 18, драма, САЩ, 2011
FilmBox Basic 03:00
Непознатата Мистерия, Трилър Италия 2006

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}