ТВ Програма

ТВ програма

BNT 3

  • 06:00
    Аз съм…
  • 06:10
    Футбол: Литва - България, квалификационна среща за световно първенство
  • 08:00
    Електрическа Одисея магазинно предаване за шампионата за електромобили "Екстрийм Е" /13 епизод/
  • 08:20
    Мотоспорт Екстра
  • 08:50
    Дискавъри: Проект "Земя" документален филм /8 епизод/
  • 09:35
    Баскетбол: Рилски спортист - Киев баскет, среща от турнира за Купата на ФИБА Европа
  • 11:25
    Световно първенство по художествена гимнастика /обръч, топка, финали/
  • 13:10
    Световно първенство по художествена гимнастика /бухалки, лента, финали/ пряко предаване от Китакюшу /Япония/
  • 14:55
    Спортни новини
  • 15:00
    Зала на славата
  • 15:15
    Суперлига по триатлон: Малибу
  • 16:00
    Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
  • 17:00
    Телепазарен прозорец
  • 17:15
    Дискавъри: Проект "Земя" документален филм /9 епизод/
  • 18:00
    Световна купа по плажен футбол, финал
  • 19:15
    Световно първенство по художествена гимнастика /бухалки, лента, финали/
  • 21:00
    Годунов: Продължението сериен филм /втори сезон, 3 епизод/ /п/ (12)
  • 21:50
    Спортни новини
  • 22:00
    Музика без край
  • 23:00
    Годунов: Продължението сериен филм /втори сезон, 4 епизод/ (12)
  • 23:50
    Футбол: България - Северна Ирландия, квалификационна среща за световно първенство
  • 01:40
    Спортни новини
  • 01:50
    Баскетбол: Рилски спортист - Киев баскет, среща от турнира за Купата на ФИБА Европа
  • 03:40
    Електрическа Одисея магазинно предаване за шампионата за електромобили "Екстрийм Е" /13 епизод/
  • 04:15
    Световно първенство по художествена гимнастика /обръч, топка, финали/

Сериали

bTV 04:30
"Търговски център" - сериал, с.15
bTV HD 04:30
"Търговски център" - сериал, с.15
AXN 04:35
Новобранецът; сезон 1, епизод 19, криминален, драма, САЩ, 2018
Viasat History 05:00
Нацистка наука, сезон 1, еп. 1
bTV Action 05:00
"Чък" - сериал, с.4 еп.9

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 04:45
Тенис: Юлия Путинцева - Анастасия Гасанова (Astana Open, Нур-Султан; WTA 250 - III четвъртфинал, повторение)
НТВ Сериал 04:55
ЧУЖОЙ РАЙОН-3 серия 1
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Eurosport 05:00
Туристически автомобили: Световна купа на Арагон, второ състезание, повторение
Eurosport 2 05:00
Ски бягане: Световна купа в Рука, 10 км, жени, повторение

Всички предавания

Филми

Nova TV 04:30
"Черно-бяла любов" - сериен филм /п/
AXN 04:35
Новобранецът; сезон 1, епизод 19, криминален, драма, САЩ, 2018
BNT2 04:40
Вангелия сериен тв филм /4 епизод/п/
Vivacom Arena 05:06
Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
Cinemax 05:15
"Синоптикът", комедийна драма, САЩ, 2005; реж. Гор Вербински, с Николас Кейдж, Майкъл Кейн, Хоуп Дейвис, Джемен Де Ла Пеня, Никълъс Холт, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}