ТВ Програма

ТВ програма

BNT 3

  • 06:00
    Футбол: България - Северна Ирландия, квалификационна среща за световно първенство
  • 07:50
    Зала на славата
  • 08:10
    Дискавъри: Проект "Земя" документален филм /9 епизод/
  • 08:55
    Световно първенство по художествена гимнастика /бухалки, лента, финали/
  • 10:40
    Световно първенство по художествена гимнастика /многобой, ансамбли/ пряко предаване от Китакюшу /Япония/
  • 12:10
    Извън играта
  • 12:40
    Световно първенство по художествена гимнастика /многобой, ансамбли/ пряко предаване от Китакюшу /Япония/
  • 14:55
    Спортни новини
  • 15:00
    Време за губене
  • 15:30
    Мотоспорт Екстра
  • 16:00
    Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
  • 17:00
    Телепазарен прозорец
  • 17:15
    Най-трудното състезание с Джеймс Кракнъл документален филм /САЩ, 2010 г./
  • 18:20
    Суперлига по триатлон: Малибу
  • 19:10
    Световно първенство по художествена гимнастика /многобой, ансамбли/
  • 21:00
    Годунов: Продължението сериен филм /втори сезон, 4 епизод/ /п/ (12)
  • 21:50
    Спортни новини
  • 22:00
    Любимците на България
  • 23:00
    Годунов: Продължението сериен филм /втори сезон, 5 епизод/ (12)
  • 23:55
    Световно първенство по борба /жени, финали/
  • 02:10
    Спортни новини
  • 02:20
    Баскетбол: Рилски спортист - Киев баскет, среща от турнира за Купата на ФИБА Европа
  • 04:10
    Зала на славата: Николай Петков II част
  • 04:30
    Световно първенство по художествена гимнастика /многобой, ансамбли/

Сериали

AXN Black 17:10
Стартъп; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2018
AXN White 17:10
Незабравимо; сезон 1, епизод 5, драма, САЩ, 2011
Viasat Explorer 17:10
Лъскави трошки, сезон 2, еп. 13
Viasat Nature 17:15
Скритата Индия, сезон 1, еп. 3
EPIC Drama 17:20
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 11, еп. 6, Великобритания, криминален/мистерии, 2017

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 17:30
Футбол: Царско село - Левски efbet Лига (2021-22) директно
Eurosport 2 17:30
Колоездене на писта: Шампионска лига в Паневежис, , повторение
Film Plus HD 17:30
Тенис: Паола Бадоса - Анет Контавейт (J&T Banka Ostrava Open, Острава; WTA 500 - повторение)
Ring.BG 17:30
Италия, Серия А: Салернитана - Ювентус, 15.кр.
НТВ Сериал 17:50
ДИКИЙ-3 серия 18

Всички предавания

Филми

AXN Black 17:10
Стартъп; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2018
AXN White 17:10
Незабравимо; сезон 1, епизод 5, драма, САЩ, 2011
HBO 17:10
"Тигър и Дракон", приключенски, Китай, 2000; реж. Анг Лий , с Юн-Фат Чоу, Мишел Йео, Зии Джанг, Чън Чанг, Пей-Пей Ченг, [12+]
HBO HD 17:10
"Тигър и Дракон", приключенски, Китай, 2000; реж. Анг Лий , с Юн-Фат Чоу, Мишел Йео, Зии Джанг, Чън Чанг, Пей-Пей Ченг, [12+]
BNT 3 17:15
Дивия Франк в Австралия документален филм /2 епизод/

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}