ТВ Програма

ТВ програма

BNT 3

  • 06:00
    Зала на славата: Николай Петков II част
  • 06:20
    УЕФА Лига на нациите обзорно предаване
  • 07:05
    Суперлига по триатлон: Малибу
  • 07:50
    Световно първенство по художествена гимнастика /индивидуален многобой/
  • 10:25
    Световно първенство по художествена гимнастика /шампионат на уредите, ансамбли/ пряко предаване от Китакюшу /Япония/
  • 12:30
    Извън играта
  • 13:00
    Телепазарен прозорец
  • 13:15
    Аз съм…
  • 13:30
    Световна купа по плажен футбол, финал
  • 14:45
    Спортни новини
  • 14:50
    Световна купа по паркур
  • 16:50
    УЕФА Евро 2020: Финалната седмица документален филм
  • 17:15
    Уедърби игрален филм /п/ (12)
  • 18:55
    Световно първенство по художествена гимнастика /шампионат на уредите, ансамбли/
  • 21:00
    Арена спорт
  • 21:30
    Зала на славата
  • 21:50
    Спортни новини
  • 22:00
    Опакото царство "игрален филм /Великобритания, САЩ, 1999 г./, режисьор Майк Лий, в ролите: Джим Броудбент, Алан Кордънър, Декстър
  • 00:35
    Арена спорт
  • 01:05
    Спортни новини
  • 01:15
    Футбол: България - Северна Ирландия, квалификационна среща за световно първенство
  • 03:05
    УЕФА Лига на нациите обзорно предаване
  • 04:00
    Световна купа по паркур

Сериали

EPIC Drama 18:00
Случаите на Франки Дрейк, сезон 4, еп. 2, Канада, криминален/мистерии, 2020
e-kids 17:30
Инфинити Надо - анимационен сериал
AXN 18:00
Профилиране; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2010
bTV 18:00
Премиера: "Татковци" - сериал, еп.53

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 17:30
Футбол: Царско село - Левски efbet Лига (2021-22) директно
Eurosport 2 17:30
Колоездене на писта: Шампионска лига в Паневежис, , повторение
Film Plus HD 17:30
Тенис: Паола Бадоса - Анет Контавейт (J&T Banka Ostrava Open, Острава; WTA 500 - повторение)
Ring.BG 17:30
Италия, Серия А: Салернитана - Ювентус, 15.кр.
НТВ Сериал 17:50
ДИКИЙ-3 серия 18

Всички предавания

Филми

Cinemax 17:20
"В дълбините (2020)", хорър - фантастика, САЩ, 2020; реж. Уилям Юбанк, с Кристен Стюарт, Венсан Касел, Мамуду Ати, Ти Джей Милър, Джон Галахър-младши, [15+]
FilmBox Basic 17:25
Рудниците на цар Соломон, част 1 Екшън САЩ 2004
TVPlus 17:30
"Провадия Солницата - най-старият праисторически град в Европа" - III част, документален филм
MGM 17:35
"Коледа на лед" - романтична драма, 2020, С Раян Купър, Абигейл Клайн и др.
Planeta Folk 17:40
"Музикален пъзел" - избрани песни

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}