ТВ Програма

ТВ програма

BNT 3

  • 05:55
    Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
  • 06:00
    Автомобилизъм: Tour Auto Optic 2000 магазинно предаване
  • 06:55
    Световно първенство по футзал: Мароко - Бразилия, четвъртфинална среща
  • 08:00
    Арена спорт
  • 08:30
    УЕФА Евро 2020: Финалната седмица документален филм
  • 09:00
    Най-трудното състезание с Джеймс Кракнъл документален филм /п/
  • 10:05
    Световно първенство по футзал: Руски футболен съюз - Аржентина, четвъртфинална среща
  • 12:30
    The Grid - предаване за автомобилни спортове магазинно предаване /9 епизод/
  • 12:55
    Световно първенство по художествена гимнастика /шампионат на уредите, ансамбли/
  • 15:00
    Спортни новини
  • 15:05
    Диаманти в пясъка магазинно предаване /1 епизод/
  • 15:30
    Арена спорт
  • 16:00
    Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
  • 17:00
    Телепазарен прозорец
  • 17:15
    Митове и легенди документален филм /САЩ, 2014 г/, 1 епизод
  • 17:45
    Маратон на Париж обзор
  • 18:40
    Видението игрален филм /п/
  • 21:00
    Годунов: Продължението сериен филм /втори сезон, 5 епизод/ /п/ (12)
  • 21:55
    Спортни новини
  • 22:00
    Любимците на България
  • 23:00
    Годунов: Продължението сериен филм /втори сезон, 6 епизод/ (12)
  • 23:55
    Световно първенство по художествена гимнастика /шампионат на уредите, ансамбли/
  • 02:00
    Спортни новини
  • 02:05
    Световно първенство по футзал: Испания - Португалия, четвъртфинална среща
  • 04:20
    Световно първенство по футзал: Иран - Казахстан, четвъртфинална среща

Сериали

e-kids 17:30
Инфинити Надо - анимационен сериал
EPIC Drama 18:00
Случаите на Франки Дрейк, сезон 4, еп. 2, Канада, криминален/мистерии, 2020
AXN 18:00
Профилиране; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2010
bTV 18:00
Премиера: "Татковци" - сериал, еп.53
bTV Action 18:00
"Бягство от затвора" - сериал, с.4 еп.5

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 17:30
Футбол: Царско село - Левски efbet Лига (2021-22) директно
Eurosport 2 17:30
Колоездене на писта: Шампионска лига в Паневежис, , повторение
Film Plus HD 17:30
Тенис: Паола Бадоса - Анет Контавейт (J&T Banka Ostrava Open, Острава; WTA 500 - повторение)
Ring.BG 17:30
Италия, Серия А: Салернитана - Ювентус, 15.кр.
НТВ Сериал 17:50
ДИКИЙ-3 серия 18

Всички предавания

Филми

TVPlus 17:30
"Провадия Солницата - най-старият праисторически град в Европа" - III част, документален филм
MGM 17:35
"Коледа на лед" - романтична драма, 2020, С Раян Купър, Абигейл Клайн и др.
Planeta Folk 17:40
"Музикален пъзел" - избрани песни
HBO 2 17:45
"Уолъс и Громит: Гладко бръснене", анимация, Великобритания, 1995; реж. Ник Парк, [0+]
Cinemania 18:00
Москва не вярва на сълзи - 1 романтична драма Русия 1980

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}