ТВ Програма

ТВ програма

BNT 3

  • 06:00
    Световно първенство по футзал: Испания - Португалия, четвъртфинална среща
  • 08:15
    Суперлига по триатлон: Малибу
  • 09:00
    Митове и легенди документален филм /1 епизод/ /п/
  • 09:30
    Световно първенство по футзал: Иран - Казахстан, четвъртфинална среща
  • 11:10
    УЕФА Евро 2020: Финалната седмица документален филм
  • 11:35
    Маратон на София
  • 14:45
    Зала на славата: Ангел Ангелов
  • 15:00
    Спортни новини
  • 15:05
    Маратон на Париж обзор
  • 16:00
    Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
  • 17:00
    Телепазарен прозорец
  • 17:15
    Митове и легенди документален филм /2 епизод/
  • 17:45
    Рали ТАРГА Големият бариерен риф обзор
  • 18:25
    Световно първенство по художествена гимнастика /индивидуален многобой/
  • 21:00
    Годунов: Продължението сериен филм /втори сезон, 6 епизод/ /п/ (12)
  • 21:55
    Спортни новини
  • 22:00
    Музика без край
  • 23:00
    Годунов: Продължението сериен филм /втори сезон, 7 епизод/ (12)
  • 23:50
    Световно първенство по футзал: Бразилия - Аржентина, полуфинална среща
  • 01:35
    Спортни новини
  • 01:40
    Световно първенство по футзал: Португалия - Казахстан, полуфинална среща
  • 04:00
    Маратон на Париж обзор
  • 04:55
    Зала на славата: Ангел Ангелов

Сериали

e-kids 17:30
Инфинити Надо - анимационен сериал
EPIC Drama 18:00
Случаите на Франки Дрейк, сезон 4, еп. 2, Канада, криминален/мистерии, 2020
AXN 18:00
Профилиране; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2010
bTV 18:00
Премиера: "Татковци" - сериал, еп.53
bTV Action 18:00
"Бягство от затвора" - сериал, с.4 еп.5

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 17:50
ДИКИЙ-3 серия 18
MAX Sport 1 18:00
Волейбол - Шампионска лига: Динамо Москва - Проект Варшава Първа среща от груповата фаза
MAX Sport 2 18:00
Голф: Joburg Open, SA Обзор на турнира
Nova Sport 18:00
"Пета четвърт" обзорно предаване за испански баскетбол (2021-22)
BNT 3 18:30
Футбол: Белгия - Франция, полуфинална среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"

Всички предавания

Филми

TVPlus 17:30
"Провадия Солницата - най-старият праисторически град в Европа" - III част, документален филм
MGM 17:35
"Коледа на лед" - романтична драма, 2020, С Раян Купър, Абигейл Клайн и др.
Planeta Folk 17:40
"Музикален пъзел" - избрани песни
HBO 2 17:45
"Уолъс и Громит: Гладко бръснене", анимация, Великобритания, 1995; реж. Ник Парк, [0+]
Cinemania 18:00
Москва не вярва на сълзи - 1 романтична драма Русия 1980

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}