ТВ Програма

ТВ програма

BNT 3

  • 05:10
    Колоездачна обиколка на Хърватия обзор
  • 06:00
    Световно първенство по футзал: Бразилия - Аржентина, полуфинална среща
  • 07:45
    Зала на славата: Стоянка Груйчева
  • 08:05
    Диаманти в пясъка магазинно предаване /1 епизод/
  • 08:30
    Рали Мароко обзор
  • 09:00
    Митове и легенди документален филм /2 епизод/ /п/
  • 09:30
    Световно първенство по футзал: Португалия - Казахстан, полуфинална среща
  • 11:45
    Световна купа по плажен футбол, финал
  • 13:05
    Аз съм...
  • 13:15
    Световно първенство по художествена гимнастика /обръч, топка, финали/
  • 15:00
    Спортни новини
  • 15:05
    Пътят към Катар 2022 магазинно предаване /9 епизод/
  • 15:30
    Електрическа Одисея магазинно предаване за шампионата за електромобили "Екстрийм Е" /13 епизод/
  • 16:00
    Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
  • 17:00
    Телепазарен прозорец
  • 17:15
    Митове и легенди документален филм /3 епизод/
  • 17:45
    Диаманти в пясъка магазинно предаване /1 епизод/
  • 18:15
    Аз съм...
  • 18:25
    Световно първенство по художествена гимнастика /шампионат на уредите, ансамбли/
  • 20:30
    Мотоспорт Екстра
  • 21:00
    Годунов: Продължението сериен филм /втори сезон, 7 епизод/ /п/ (12)
  • 21:55
    Спортни новини
  • 22:00
    Моят плейлист
  • 23:00
    Годунов: Продължението сериен филм /втори сезон, 8 епизод/ (12)
  • 23:50
    Футбол: Италия - Испания, полуфинална среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 01:40
    Спортни новини
  • 01:45
    Световно първенство по художествена гимнастика /обръч, топка, финали/
  • 03:35
    Рали ТАРГА Големият бариерен риф обзор
  • 04:20
    Световно първенство по футзал: Бразилия - Казахстан, среща за 3-4 място

Сериали

bTV Comedy 19:30
"Фитнес" /п./ - сериал
e-kids 19:30
Клуб Уинкс - анимационен сериал
AXN Black 19:40
Щитът; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2005
Viasat History 19:50
Тайните на изчезналия кивот, сезон 1, еп. 1
bTV Lady 20:00
"Ягодова любов" - сериал, еп.40 - 42

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 19:30
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Лийдс Юнайтед Висша лига директно
Diema Sport 3 19:30
Футбол: Байерн Мюнхен - Арминия Билефелд Бундеслига (2021-22) директно
Film Plus HD 19:30
Тенис: Akron WTA Finals Guadalajara, Гуадалахара (WTA Finals - повторение)
Diema Sport 20:00
"Героите на кръга" предаване за български футбол (2021-22) /п/
Eurosport 2 20:00
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Килингтън, гигантски слалом, втори манш, жени, директно

Всички предавания

Филми

TV1000 19:25
Социалната мрежа, САЩ, биографичен/драма, 2010
AXN Black 19:40
Щитът; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2005
Cinemax 2 19:40
"Антигона (2019)", драма, Канада, 2019; реж. Софи Дераспе, с Нахема Ричи, Нур Белхирия, Равед Ел-Зийн, Рашида Усаада, Антоан Десрошер, [12+]
MGM 19:40
"Несправедливо обвинен" - комедия, САЩ, 1998, С Лесли Нилсен, Кели Леброк, Майкъл Йорк
AXN 20:00
Добре дошли в джунглата; екшън, приключенски, САЩ, 2003

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}