ТВ Програма

ТВ програма

БНТ

  • 05:10
    Бразди /п/
  • 05:40
    Телепазарен прозорец
  • 05:55
    Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:05
    100% будни
  • 11:00
    Култура.БГ
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:35
    Новини на турски език
  • 12:45
    Телепазарен прозорец
  • 13:00
    Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
  • 14:00
    Бързо, лесно, вкусно
  • 14:30
    Телепазарен прозорец
  • 14:45
    Давай, Астробой! детски тв филм
  • 15:00
    Когато сърцето зове 12-сериен тв филм /копродукция, 2017г./, 4 сезон, 1 епизод, режисьор Майкъл Ландън Младши, в ролите: Ерин Краков, Даниел Лисинг, Мартин Къминс, Лорета Уоли и др.
  • 15:45
    Телепазарен прозорец
  • 16:00
    Парламентарни избори 2021: Диспути
  • 16:45
    Светът и ние
  • 17:00
    България в 60 минути с Мариана Векилска
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:20
    Още от деня коментарно предаване
  • 18:45
    Спорт ТОТО
  • 19:00
    Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:25
    Гласовете на България
  • 20:35
    Президентски избори 2021: Кандидатите
  • 20:55
    Спортни новини
  • 21:00
    Любимците на България тв шоу
  • 22:00
    Октопод 12-сериен тв филм /копродукция, 1995г./, 7 сезон, 1 епизод, режисьор Луиджи Перели, в ролите: Патрисия Мийарде, Енио Фантастикини, Флоринда Болкан, Стефан Данаилов, Лоренца Индовина и др. (12)
  • 23:00
    По света и у нас
  • 23:30
    Ханибал 13-сериен тв филм /САЩ, 2015г./, 3 сезон, 1 епизод, режисьор Винченцо Натали, в ролите: Мадс Микелсен, Лорънс Фишбърн, Хю Данси,Джилиън Андерсън, Каролин Деверна и др. (16)
  • 00:15
    Светът и ние /п/
  • 00:30
    100% будни /п/
  • 02:20
    Култура.БГ /п/
  • 03:20
    По света и у нас /п от 20:00 часа/
  • 03:45
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 04:15
    Частните музеи в Чехия /п/
  • 04:25
    Когато сърцето зове тв филм /4 сезон, 1 епизод/п/

Сериали

EPIC Drama 02:50
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 11, еп. 7, Великобритания, криминален/мистерии, 2017
AXN White 02:50
Незабравимо; сезон 1, епизод 18, драма, САЩ, 2011
Viasat History 03:00
Древни суперструктури, сезон 1, еп. 1
bTV Cinema 03:00
"Революция Z" /п./ - сериал, с.3 еп.5
AXN Black 03:10
Добре дошли в групата; сезон 1, епизод 13, спорт, риалити, 2019

Всички предавания

Спорт

AXN Black 03:55
Добре дошли в групата; сезон 1, епизод 14, спорт, риалити, 2019
Film Plus HD 03:15
Тенис: Джесика Пегула - Онс Жабур (Chicago Fall Tennis Classic, Чикаго; WTA 500 - повторение)
НТВ Сериал 03:15
ЧУЖОЙ РАЙОН-3 серия 15
MAX Sport 3 03:30
"УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване повторение

Всички предавания

Филми

AXN White 02:50
Незабравимо; сезон 1, епизод 18, драма, САЩ, 2011
FilmBox Basic 03:00
Непознатата Мистерия, Трилър Италия 2006
FilmBox Plus 03:00
Ловец на глави Трилър Дания 2009
FilmBox Extra 03:05
Гражданката Джейн Криминален, Биографичен САЩ 2009
Bulgaria ON AIR 03:15
Морски тюлени: Шести отряд - сериал, екшън, военен /п./

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}