ТВ Програма

ТВ програма

БНТ

  • 05:40
    Телепазарен прозорец
  • 05:55
    Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:05
    100% будни
  • 11:00
    Култура.БГ
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:35
    Новини на турски език
  • 12:45
    Телепазарен прозорец
  • 13:00
    Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
  • 14:00
    Бързо, лесно, вкусно
  • 14:30
    Телепазарен прозорец
  • 14:45
    Давай, Астробой! детски тв филм
  • 15:00
    Когато сърцето зове тв филм /4 сезон, 2 епизод/
  • 15:45
    Телепазарен прозорец
  • 16:00
    Парламентарни избори 2021: Диспути
  • 16:45
    Светът и ние
  • 17:00
    България в 60 минути с Мариана Векилска
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:30
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:25
    Гласовете на България
  • 20:35
    Президентски избори 2021: Кандидатите
  • 20:55
    Спортни новини
  • 21:00
    Президентски избори 2021: Дебатът за България
  • 22:00
    Октопод тв филм /7 сезон, 3 епизод/ (12)
  • 23:00
    По света и у нас
  • 23:30
    Ханибал тв филм /3 сезон, 3 епизод/ (16)
  • 00:15
    Светът и ние /п/
  • 00:30
    100% будни /п/
  • 02:20
    Култура.БГ /п/
  • 03:20
    По света и у нас /п от 20:00 часа/
  • 03:45
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 04:15
    Частните музеи в Чехия /п/
  • 04:25
    Когато сърцето зове тв филм /4 сезон, 2 епизод/п/

Сериали

AXN Black 19:40
Щитът; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2005
Viasat History 19:50
Тайните на изчезналия кивот, сезон 1, еп. 1
bTV Lady 20:00
"Ягодова любов" - сериал, еп.40 - 42
Kino Nova 20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 5
Nova TV 20:00
"Маскираният певец" (премиера) - музикално шоу, сезон 3

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 20:30
"Головете на кръга" предаване за български футбол (2021-22) /п/
Eurosport 2 20:00
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Килингтън, гигантски слалом, втори манш, жени, директно
НТВ Сериал 20:10
ДИКИЙ-3 серия 7
ТВ Европа 20:20
Спорт

Всички предавания

Филми

AXN Black 19:40
Щитът; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2005
Cinemax 2 19:40
"Антигона (2019)", драма, Канада, 2019; реж. Софи Дераспе, с Нахема Ричи, Нур Белхирия, Равед Ел-Зийн, Рашида Усаада, Антоан Десрошер, [12+]
MGM 19:40
"Несправедливо обвинен" - комедия, САЩ, 1998, С Лесли Нилсен, Кели Леброк, Майкъл Йорк
AXN 20:00
Добре дошли в джунглата; екшън, приключенски, САЩ, 2003
Cinemania 20:00
Калинка драма, криминален Франция 2015

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}