ТВ Програма

ТВ програма

БНТ

  • 05:10
    Туризъм.бг /п/
  • 05:40
    Телепазарен прозорец
  • 05:55
    Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:05
    100% будни
  • 11:00
    Култура.БГ
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:35
    Новини на турски език
  • 12:45
    Телепазарен прозорец
  • 13:00
    Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
  • 14:00
    Бързо, лесно, вкусно
  • 14:30
    Телепазарен прозорец
  • 14:45
    Давай, Астробой! детски тв филм
  • 15:00
    Когато сърцето зове тв филм /4 сезон, 3 епизод/
  • 15:45
    Телепазарен прозорец
  • 16:00
    Парламентарни избори 2021: Диспути
  • 16:45
    Светът и ние
  • 17:00
    България в 60 минути с Мариана Векилска
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:30
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:25
    Гласовете на България
  • 20:35
    Президентски избори 2021: Кандидатите
  • 20:55
    Спортни новини
  • 21:00
    Референдум с Добрина Чешмеджиева
  • 22:00
    Октопод тв филм /7 сезон, 4 епизод/ (12)
  • 23:00
    По света и у нас
  • 23:30
    Ханибал тв филм /3 сезон, 4 епизод/ (16)
  • 00:15
    Светът и ние /п/
  • 00:30
    100% будни /п/
  • 02:20
    Култура.БГ /п/
  • 03:20
    По света и у нас /п от 20:00 часа/
  • 03:45
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 04:15
    Частните музеи в Чехия /п/
  • 04:25
    Когато сърцето зове тв филм /4 сезон, 3 епизод/п/

Сериали

EPIC Drama 18:00
Случаите на Франки Дрейк, сезон 4, еп. 2, Канада, криминален/мистерии, 2020
AXN 18:00
Профилиране; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2010
bTV 18:00
Премиера: "Татковци" - сериал, еп.53
bTV Action 18:00
"Бягство от затвора" - сериал, с.4 еп.5
bTV Comedy 18:00
"Приятели" - сериал, с.8 еп.7, 8

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 1 18:00
Волейбол - Шампионска лига: Динамо Москва - Проект Варшава Първа среща от груповата фаза
MAX Sport 2 18:00
Голф: Joburg Open, SA Обзор на турнира
Nova Sport 18:00
"Пета четвърт" обзорно предаване за испански баскетбол (2021-22)
BNT 3 18:30
Футбол: Белгия - Франция, полуфинална среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
Diema Sport 2 18:30
Футбол: Лийдс Юнайтед - Кристъл Палас Висша лига /п/

Всички предавания

Филми

Cinemania 18:00
Москва не вярва на сълзи - 1 романтична драма Русия 1980
AXN 18:00
Профилиране; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2010
Diema Family 18:00
"Вятърничав" - сериен филм /п/
DocuBox 18:00
Музикален пътешественик
Telekabel 18:00
Перлите на Египет /3 епизод/ - документален филм

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}