ТВ Програма

ТВ програма

BNT2

  • 05:35
    Вечната музика /п/
  • 06:05
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 06:35
    България в 60 минути с Мариана Векилска
  • 07:30
    Под вълните на Черно море документална поредица
  • 07:35
    Приказки за разказване Приказка с китара /п/
  • 07:45
    Огледалната стая детска образователна поредица /19 епизод/
  • 08:15
    Спилитим и Рашо детски тв филм /10 епизод/
  • 08:30
    Бързо, лесно, вкусно
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:05
    10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 09:15
    Горчивата обич на поета документален филм /БНТ 2 Благоевград/
  • 09:40
    Япония днес
  • 10:00
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
  • 11:00
    Религията днес /п/
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:35
    10 000 крачки /сборно/п/
  • 13:00
    Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
  • 13:30
    Домът на вярата Храм "Св.Св. Кирил и Методий" в София /п/
  • 14:00
    Култура.БГ
  • 15:00
    История.bg Константин Стоилов. Европеецът /избрано/
  • 16:00
    Джинс
  • 16:30
    Тайфуни с нежни имена сериен игрален филм /3, последна част/
  • 17:35
    Европейци - истории за успеха
  • 17:50
    10 000 крачки /БНТ 2 София/
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:30
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
  • 19:00
    Президентски избори 2021: Диспут /БНТ 2 Пловдив/
  • 19:50
    Лека нощ деца Приказки за разказване: "Следобедосън"
  • 20:00
    10 000 крачки /сборно/
  • 20:30
    Пекарят игрален филм /Великобритания, 2007 г./, режисьор Гарет Луис, в ролите: Деймиън Луис, Кейт Ашфилд, Николай Костер-Валдау и др. (12)
  • 22:00
    Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
  • 23:00
    По света и у нас
  • 23:30
    Новото познание
  • 00:00
    10 000 крачки /сборно/п/
  • 00:30
    Уинона Ърп тв филм /2 сезон, 7 епизод/ (14)
  • 01:15
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 01:45
    Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 02:00
    До Европа и напред /п/
  • 02:30
    №1 Туризмът: Деултум - Край бреговете на времето /БНТ 2 Варна/п/
  • 03:00
    Президентски избори 2021: Диспут /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 04:00
    Пекарят игрален филм /п/ (12)

Сериали

EPIC Drama 02:25
Записки на младия лекар, сезон 1, еп. 7, Великобритания, екранизация/драма, 2012
Viasat Explorer 02:30
Редки коли и печалба, сезон 3, еп. 1
bTV Action 02:30
"Бягство от затвора" - сериал, с.4 еп.11
bTV Lady 02:30
"Шест сестри" - сериал
Nova TV 02:30
"Сияйна луна" - сериал

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 02:25
ЖЕНА ПОЛИЦЕЙСКОГО серия 2
Eurosport 02:30
Кърлинг: Олимпийски квалификации в Леуварден, , смесени двойки, повторение
Eurosport HD 02:30
Кърлинг: Олимпийски квалификации в Леуварден, , смесени двойки, повторение
AXN Black 03:10
Добре дошли в групата; сезон 1, епизод 13, спорт, риалити, 2019
Film Plus HD 03:15
Тенис: Джесика Пегула - Онс Жабур (Chicago Fall Tennis Classic, Чикаго; WTA 500 - повторение)

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 02:25
Записки на младия лекар, сезон 1, еп. 7, Великобритания, екранизация/драма, 2012
Cinemax 2 02:30
"Уиски, танго, фокстрот", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Глен Фикера, Джон Рекуа, с Тина Фей, Марго Роби, Мартин Фрийман, Алфред Молина, Кристофър Абът, [15+]
AXN 02:35
Кандис Реноар; сезон 3, епизод 7, комедия, криминален, Франция, 2015
Cinemax 02:40
"Нашите майки", драма, Гватемала, 2019; реж. Сезар Диас, с Армандо Еспития, Ема Диб, Аурелия Каал, Хулио Серано Ечеверия, Виктор Морейра, [15+]
HBO3 02:40
"Наследници ІІІ, 8 еп.", драма, САЩ, 2021, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Сара Снук, Кийран Кълкин, Алан Рък, [15+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}