ТВ Програма

ТВ програма

BNT2

  • 05:25
    На опера с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 05:55
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
  • 06:50
    Приказки за разказване Следобедосън /п/
  • 07:00
    Магьосници 4-сериен детски тв филм /2000 г./, режисьори: Иван Георгиев и Сотир Гелев, в ролите: Наум Попов, Георги Русев, Йоана Буковска, Иван Ласкин, Биляна Петринска, Валентин Танев, Джоко Росич и др. /1 и 2 епизод/
  • 08:00
    С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература /п/
  • 09:00
    Островът на сините птици сериен детски тв филм /4 епизод/
  • 10:00
    Религията днес /п/
  • 11:00
    Книга на книгите анимационен филм /9 епизод/
  • 11:30
    Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
  • 13:30
    Аржентина игрален филм /Аржентина, Франция, Испания, 2015 г./, режисьор Карлос Саура, в ролите: Педро Аснар, Хуан Фалу, Мариан Фариас Гомес, Лилиана Хереро и др.
  • 15:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
  • 15:30
    Туризъм.бг
  • 16:00
    На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/
  • 16:30
    Племенникът чужденец игрален филм /1989 г./, режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, в ролите: Коста Цонев, Любомир Димитров, Ицках Финци, Илия Раев, Павел Поппандов, Васил Банов, Анета Сотирова, Изолда Кюн, Грациела Бъчварова и др.
  • 18:00
    Продължавам напред: Личната история на Цонка Тодорова документален филм
  • 18:15
    Светът на жестовете
  • 18:30
    От храма на душата документален филм /БНТ 2 Русе/
  • 19:05
    Едно Антарктическо лято документален филм
  • 19:50
    Лека нощ деца Приказки за разказване: "Безкрайна приказка"
  • 20:00
    Музика безкрай музикално шоу
  • 21:00
    Добра съпруга игрален филм /Сърбия, Босна и Херцеговина, Хърватия, 2016 г./, режисьор Миряна Каранович, в ролите: Миряна Каранович, Борис Исакович, Ясна Джуричич, Христина Попович, Боян Навойец, Ксения Маринкович и др. (14)
  • 22:30
    Един по-добър живот игрален филм /Франция, 2011 г./, режисьор Седрик Кан, в ролите: Гийом Кане, Лейла Бехти, Слиман Кетаби, Фейсал Сафи и др.
  • 00:20
    По света и у нас
  • 00:35
    БНТ на 60 /п/
  • 01:35
    История.bg Константин Стоилов. Европеецът /избрано/п/
  • 02:35
    Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 03:35
    По света и у нас /п/
  • 03:50
    Аржентина игрален филм /п/

Сериали

Viasat History 05:00
Нацистка наука, сезон 1, еп. 1
bTV Action 05:00
"Чък" - сериал, с.4 еп.9
bTV Comedy 05:00
"Супермаркет" /п./ - сериал
bTV Lady 05:00
"Горещи сърца" - сериал
Viasat Explorer 05:00
Треска за нефрит, сезон 4, еп. 7

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 04:45
Тенис: Юлия Путинцева - Анастасия Гасанова (Astana Open, Нур-Султан; WTA 250 - III четвъртфинал, повторение)
НТВ Сериал 04:55
ЧУЖОЙ РАЙОН-3 серия 1
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Eurosport 05:00
Туристически автомобили: Световна купа на Арагон, второ състезание, повторение
Eurosport 2 05:00
Ски бягане: Световна купа в Рука, 10 км, жени, повторение

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 05:06
Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
Cinemax 05:15
"Синоптикът", комедийна драма, САЩ, 2005; реж. Гор Вербински, с Николас Кейдж, Майкъл Кейн, Хоуп Дейвис, Джемен Де Ла Пеня, Никълъс Холт, [12+]
HBO3 05:25
"Новите мутанти", екшън - фентъзи, САЩ, 2020; реж. Джош Буун, с Блу Хънт, Хенри Зага, Мейзи Уилямс, Аня Тейлър-Джой, Чарли Хийтън, [15+]
AXN 05:35
Новобранецът; сезон 1, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2018
TV1000 05:45
Голямото замръзване, САЩ, комедия/драма, 1983

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}