ТВ Програма

ТВ програма

BNT2

  • 05:25
    София в един снимачен век документална поредица /2 епизод/п/
  • 05:50
    Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
  • 06:50
    Приказки за разказване Безкрайна приказка /п/
  • 07:00
    Магьосници детски сериен тв филм /3 и 4, последен епизод/
  • 08:00
    С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика /п/
  • 09:00
    Неделна литургия пряко предаване от София
  • 10:30
    Домът на вярата Пътят от душата до храма - Търговище
  • 11:00
    Книга на книгите анимационен филм /10 епизод/
  • 11:30
    Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии
  • 12:00
    Пътешествия документална поредица /п/
  • 12:30
    По света и у нас
  • 13:00
    Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
  • 14:00
    Извън менюто игрален филм /САЩ, 2018 г./, режисьор: Джей Силвърман, в ролите: Сантино Фонтана, Даня Рамирес, Макензи Мос, Кристен Далтън, Мария Кончита Алонсо, Джен Лили, Марио Револори, Арианна Ортис и др.
  • 15:35
    №1 Туризмът: Владислав и битката на народите при Варна /БНТ 2 Варна/избрано/
  • 16:00
    Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/
  • 16:30
    Черно-бяло кино: "Калин орелът" игрален филм /1950 г./, режисьор Борис Борозанов, в ролите: Иван Димов, Константин Кисимов, Борис Ганчев, Стефан Савов, Аспарух Темелков, Петрана Ламоринова, Мария Ясникова, Стефан Петров, Стефан Великов, Никола Попов, Васи
  • 18:00
    Срещи на първия ред: "Проф. д-р Иван Желев с митрополит Борис Неврокопски" документален филм /БНТ 2 Благоевград/избрано/
  • 18:25
    Банско джаз фестивал 2021: Human Touch /Гърция/
  • 19:30
    Олтарите на България /БНТ София/избрано/
  • 19:50
    Лека нощ деца Приказки за разказване: "Похапване, поспиване"
  • 20:00
    Любимците на България тв шоу
  • 21:00
    БНТ представя: "Бай Захари" - Захари Жандов
  • 22:00
    Моят плейлист
  • 23:00
    ММФ "Варненско лято 2021" Немски романтизъм /1 част/
  • 00:20
    По света и у нас
  • 00:35
    БНТ на 60 /п/
  • 01:35
    Джинс /п/
  • 02:05
    №1 Туризмът: Владислав и битката на народите при Варна /БНТ 2 Варна/избрано/п/
  • 02:35
    Олтарите на България /БНТ София/избрано/п/
  • 02:50
    Едно Антарктическо лято документален филм /п/
  • 03:40
    По света и у нас /п/
  • 03:55
    Извън менюто игрален филм /п/

Сериали

EPIC Drama 20:10
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 5, Австралия, криминален/мистерии, 2013
AXN White 20:10
Профилиране; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2010
Viasat Explorer 20:10
Австралийски търсачи на злато, сезон 6, еп. 15
AXN Black 20:40
Щитът; сезон 4, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2005
Viasat Nature 20:40
Странните чудеса на света, сезон 2, еп. 7

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 20:55
ДИКИЙ-3 серия 8
ТВ Европа 20:20
Спорт
Diema Sport 20:30
"Головете на кръга" предаване за български футбол (2021-22) /п/
MAX Sport 1 20:30
"ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете

Всички предавания

Филми

FilmBox Plus 20:15
Горчиво и сладко Романтичен, Комедия Тайланд 2009
HBO3 20:15
"Старгърл ІІ, 7 еп.", екшън - драма - фентъзи, САЩ, 2021; реж. Шийлин Чокси, с Брек Басинджър, Ивет Монреал, Анджелика Уошингтън, Трей Романо, Камерън Гелман, [12+]
Vivacom Arena 20:19
Непобедимите 2 Екшън, Приключенски, Трилър 2012
DocuBox 20:30
Музикален пътешественик
bTV Comedy 20:30
"Пан" - фентъзи, приключенски, комедия (САЩ, Великобритания, Австралия, 2015), режисьор Джо Райт, в ролите: Леви Милър, Хю Джакман, Аманда Сайфред, Руни Мара, Гарет Хедлънд, Нонсо Аноузи, Кара Делавин, Пол Кей и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}