ТВ Програма

ТВ програма

BNT2

  • 05:30
    Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии /п/
  • 06:00
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 06:30
    България в 60 минути с Мариана Векилска
  • 07:25
    Под вълните на Черно море документална поредица
  • 07:35
    Приказки за разказване Похапване, поспиване /п/
  • 07:45
    Огледалната стая детска образователна поредица /20 епизод/
  • 08:15
    Спилитим и Рашо детски тв сериал /11 епизод/
  • 08:30
    Бързо, лесно, вкусно
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:05
    10 000 крачки /БНТ 2 София/п/
  • 09:15
    Метежният богослов документален филм
  • 09:50
    Златни ръце /БНТ 2 Пловдив/избрано/
  • 10:00
    Приказките на г-жа Виола: Концерт на НУИ "Добри Войников", Варна /БНТ 2 Варна/
  • 11:00
    Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/
  • 11:30
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:35
    Религията днес
  • 13:30
    Вечната музика
  • 14:00
    Култура.БГ
  • 15:00
    Неразказаният възрожденец - историята на хаджи Станьо Врабевски документален филм /2021 г./, режисьор Ева Истаткова
  • 16:00
    Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 16:30
    Денят не си личи по заранта: "Един дълъг симпозиум"" 6-сериен тв филм /1985 г./, режисьор: Неделчо Чернев, в ролите: Петър Чернев, Наум Шопов, Аня Пенчева, Красимира Петрова, Георги Раданов, Георги Новаков, Ваня Цветкова и др. /1 епизод/
  • 17:40
    Европейци - истории за успеха
  • 17:50
    10 000 крачки /БНТ 2 Благоевград/
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:30
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
  • 19:00
    Мафията ли уби Кенеди? документален филм /САЩ, 2009 г./
  • 19:50
    Лека нощ, деца! Приказки за разказване: "Бъркотия"
  • 20:00
    Туризъм.бг /п/
  • 20:30
    Последната покер игра на Ейб и Фил игрален филм /САЩ, 2017 г./, режисьор Хауард Уайнър, в ролите: Мартин Ланда, Пол Сорвино, Мария Дизия, Памела Дъбин и др. (12)
  • 22:00
    Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
  • 23:00
    По света и у нас
  • 23:30
    Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
  • 00:30
    Уинона Ърп тв филм /2 сезон, 8 епизод/ (14)
  • 01:15
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград /п/
  • 01:45
    Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 02:15
    Музика безкрай музикално шоу /п/
  • 03:15
    10 000 крачки /сборно/п/
  • 03:45
    Студени брегове научнопопулярен филм /1 част/
  • 04:00
    Последната покер игра на Ейб и Фил игрален филм /п/ (12)

Сериали

AXN White 01:25
Закрилникът; сезон 3, епизод 9, драма, криминален, САЩ, 2003
EPIC Drama 01:30
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 13, еп. 13, Великобритания, криминален/мистерии, 2019
Nova TV 01:30
"Специален отряд: Хамбург" - сериал, сезон 1
AXN Black 01:40
Щитът; сезон 4, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2005
Viasat Explorer 01:45
Ледени викинги, сезон 1, еп. 5

Всички предавания

Спорт

Eurosport 01:30
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, щафета, жени, повторение
Eurosport HD 01:30
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, щафета, жени, повторение
НТВ Сериал 02:20
МЕЧ-2 серия 18
BNT 3 02:00
Най-доброто от Олимпийските игри Токио 2020: Спортна гимнастика /отборно, жени/

Всички предавания

Филми

AXN White 01:25
Закрилникът; сезон 3, епизод 9, драма, криминален, САЩ, 2003
Fen TV 01:30
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
bTV Cinema 01:30
"Училищни танци" - документален (САЩ, 2017), режисьор Аманда Липиц
AXN Black 01:40
Щитът; сезон 4, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2005
Cinemax 01:45
"Върба (2019)", драма, Македония, 2019; реж. Милчо Манчевски, със Сара Климоска, Наталия Теодосиева, Камка Тоциновски, Ненад Нацев, Никола Ристески , [15+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}