ТВ Програма

ТВ програма

BNT2

  • 05:30
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
  • 06:00
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград /п/
  • 06:30
    България в 60 минути с Мариана Векилска
  • 07:25
    Под вълните на Черно море документална поредица
  • 07:35
    Приказки за разказване Бъркотия /п/
  • 07:45
    Огледалната стая детска образователна поредица /21 епизод/
  • 08:15
    Спилитим и Рашо детски тв сериал /12 епизод/
  • 08:30
    Бързо, лесно, вкусно
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:05
    10 000 крачки /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 09:15
    Мафията ли уби Кенеди? документален филм /п/
  • 10:00
    С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика
  • 11:00
    Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Варна/
  • 11:30
    Туризъм.бг /п/
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:35
    Иде нашенската музика
  • 13:35
    Срещи на първия ред: "Проф. д-р Иван Желев с митрополит Борис Неврокопски" документален филм /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
  • 14:00
    Култура.БГ
  • 15:00
    С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика /п/
  • 16:00
    Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Варна/п/
  • 16:30
    Денят не си личи по заранта: "Капанът" сериен тв филм /2 епизод/
  • 17:30
    Япония днес /п/
  • 17:50
    10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:30
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
  • 19:00
    Избори 2021: Диспут /БНТ 2 Благоевград/
  • 19:50
    Лека нощ, деца! Приказки за разказване: "Приказка за разказване"
  • 20:00
    Пътешествия документална поредица
  • 20:30
    Ударен от мълния игрален филм /Канада, 2014 г./, режисьор Рики Блит, в ролите: Джон Крайър, Уил Сасо, Стефани Созтак и др.
  • 22:00
    Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
  • 23:00
    По света и у нас
  • 23:30
    Група "The Shin" /Грузия/ Джаз фестивал "Жълтите павета" /2016 г./
  • 00:30
    Уинона Ърп тв филм /2 сезон, 9 епизод/ (14)
  • 01:15
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/п/
  • 01:45
    Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Варна/п/
  • 02:15
    Любимците на България тв шоу /п/
  • 03:15
    Избори 2021: Диспут /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 04:00
    Ударен от мълния игрален филм /п/

Сериали

Viasat Explorer 02:30
Речни Чудовища, сезон 8, еп. 1
bTV Lady 02:30
"Шест сестри" - сериал
Nova TV 02:30
"Сияйна луна" - сериал
EPIC Drama 02:35
Записки на младия лекар, сезон 1, еп. 6, Великобритания, екранизация/драма, 2012
FilmBox Basic 02:35
Картелът, еп.6 ТВ сериал, Криминален, Трилър Колумбия 2008

Всички предавания

Спорт

Eurosport 02:30
Ски скокове: Световна купа в Висла, голяма шанца, мъже, повторение
Eurosport HD 02:30
Ски скокове: Световна купа в Висла, голяма шанца, мъже, повторение
Film Plus HD 02:30
Тенис: Елина Свитолина - Елена Габриела Русе (Chicago Fall Tennis Classic, Чикаго; WTA 500 - повторение)
MAX Sport 1 02:30
ПРЯКО, Волейбол: Сада Крузейро - Сирян Световно клубно първенство 2021г.
AXN Black 02:40
Добре дошли в групата; сезон 1, епизод 9, спорт, риалити, 2019

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 02:35
Записки на младия лекар, сезон 1, еп. 6, Великобритания, екранизация/драма, 2012
FilmBox Basic 02:35
Картелът, еп.6 ТВ сериал, Криминален, Трилър Колумбия 2008
HBO3 02:40
"Британия ІIІ, 8 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2021; реж. Макензи Крук, с Кели Райли, Дейвид Мориси, Зои Уонамейкър, Макензи Круук, Николай Лий Каас, [18+]
AXN 03:00
Профилиране; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2011
HBO 03:00
"Черният рицар: Възраждане", фентъзи - екшън, САЩ, 2012; реж. Кристофър Нолан, с Крисчън Бейл, Майкъл Кейн, Гари Олдман, Ан Хатауей, Том Харди , [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}