ТВ Програма

ТВ програма

BNT2

  • 05:30
    Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 06:00
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/п/
  • 06:30
    България в 60 минути с Мариана Векилска
  • 07:25
    Под вълните на Черно море документална поредица
  • 07:35
    Приказки за разказване Приказка за разказване /п/
  • 07:45
    Огледалната стая детска образователна поредица /22 епизод/
  • 08:15
    Спилитим и Рашо детски тв сериал /13 епизод/
  • 08:30
    Бързо, лесно, вкусно
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:05
    10 000 крачки /БНТ 2 Русе/п/
  • 09:15
    Аз и ти документален филм
  • 09:50
    Златни ръце /БНТ 2 Благоевград/избрано/
  • 10:00
    Библиотеката /п/
  • 11:00
    Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Русе/
  • 11:30
    Пътешествия документална поредица /п/
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:35
    БНТ на 60
  • 13:30
    На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/п/
  • 14:00
    Култура.БГ
  • 15:00
    Книга на книгите анимационен филм /9 и 10 епизод/п/
  • 16:00
    Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Русе/п/
  • 16:30
    Денят не си личи по заранта: "Сам ли сте, Майкъл" сериен тв филм /3 епизод/
  • 17:40
    Европейци - истории за успеха
  • 17:50
    10 000 крачки /БНТ 2 Варна/
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:30
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/
  • 19:00
    Луди по принц Хари документален филм /САЩ, 2015 г./
  • 19:50
    Лека нощ, деца! Приказки за разказване: "Среща край езерото"
  • 20:00
    "№1 Туризмът: Владислав и битката на народите при
  • 20:25
    Терапия за мизантропи игрален филм /Франция, 2019 г./, режисьор Гийом Никлу, в ролите: Жерар Депардийо, Мишел Улбек, Максим Льофрансоа, Дария Панченко, Матийо Никур и др. (12)
  • 22:00
    Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
  • 23:00
    По света и у нас
  • 23:30
    Срещи на първия ред: "Проф. д-р Иван Желев с митрополит Борис Неврокопски" документален филм /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
  • 00:00
    Вечната музика /п/
  • 00:30
    Уинона Ърп тв филм /2 сезон, 10 епизод/ (14)
  • 01:15
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/п/
  • 01:45
    Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Русе/п/
  • 02:15
    Туризъм.бг /п/
  • 02:45
    Джинс /п/
  • 03:15
    Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии /п/
  • 03:45
    Златни ръце /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
  • 03:55
    Терапия за мизантропи игрален филм /п/ (12)

Сериали

AXN Black 03:10
Добре дошли в групата; сезон 1, епизод 13, спорт, риалити, 2019
Viasat Explorer 03:15
Редки коли и печалба, сезон 3, еп. 2
Bulgaria ON AIR 03:15
Морски тюлени: Шести отряд - сериал, екшън, военен /п./
ORT 03:15
"Хайде да се оженим" - сериал
AXN 03:25
Кандис Реноар; сезон 3, епизод 8, комедия, криминален, Франция, 2015

Всички предавания

Спорт

AXN Black 03:55
Добре дошли в групата; сезон 1, епизод 14, спорт, риалити, 2019
Film Plus HD 03:15
Тенис: Джесика Пегула - Онс Жабур (Chicago Fall Tennis Classic, Чикаго; WTA 500 - повторение)
НТВ Сериал 03:15
ЧУЖОЙ РАЙОН-3 серия 15
MAX Sport 3 03:30
"УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване повторение

Всички предавания

Филми

FilmBox Extra 03:05
Гражданката Джейн Криминален, Биографичен САЩ 2009
Bulgaria ON AIR 03:15
Морски тюлени: Шести отряд - сериал, екшън, военен /п./
HBO 03:20
"Изкупление", романтична драма, Великобритания, 2007; реж. Джо Райт, с Джеймс Макавой, Кийра Найтли, Сорша Ронан, Ванеса Редгрейв, Бренда Блетин, [15+]
HBO HD 03:20
"Изкупление", романтична драма, Великобритания, 2007; реж. Джо Райт, с Джеймс Макавой, Кийра Найтли, Сорша Ронан, Ванеса Редгрейв, Бренда Блетин, [15+]
MGM 03:20
"Асимилиране" - ужаси / фантастика / трилър, САЩ, 2019, с Джоел Къртни, Калъм Уърди.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}