ТВ Програма

ТВ програма

BNT4

  • 05:25
    Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Русе/
  • 05:55
    Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:05
    100% будни
  • 11:00
    Култура.БГ
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:35
    Малки истории /избрано/
  • 12:50
    10 000 крачки /БНТ 2 Русе/п/
  • 13:00
    Библиотеката
  • 14:00
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/
  • 14:30
    Par avion джаз проект по музика на Стиви Уондър с участието на актьора Самуел Финци, пианиста Антони Дончев и др. /п/
  • 15:30
    Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
  • 16:30
    10 000 крачки /БНТ 2 Варна/
  • 16:45
    Светът и ние
  • 17:00
    България в 60 минути с Мариана Векилска
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:20
    Още от деня коментарно предаване
  • 18:45
    Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 19:00
    Парламентарни избори 2021: Диспути /запис/
  • 19:45
    Малки истории /избрано/п/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:25
    Гласовете на България
  • 20:35
    Президентски избори 2021: Кандидатите
  • 20:55
    Спортни новини
  • 21:00
    Любимците на България тв шоу
  • 22:00
    Туризъм.бг /п/
  • 22:30
    Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
  • 23:00
    По света и у нас
  • 23:30
    Светът и ние /п/
  • 23:45
    Моят плейлист
  • 00:45
    Тайфуни с нежни имена сериен игрален филм /2 част/
  • 01:50
    До Европа и напред /п/
  • 02:20
    Отблизо /п/
  • 03:20
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 03:50
    Бързо, лесно, вкусно
  • 04:20
    Малки истории /избрано/п/
  • 04:30
    Култура.БГ /п/

Сериали

EPIC Drama 18:00
Случаите на Франки Дрейк, сезон 4, еп. 2, Канада, криминален/мистерии, 2020
AXN 18:00
Профилиране; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2010
bTV 18:00
Премиера: "Татковци" - сериал, еп.53
bTV Action 18:00
"Бягство от затвора" - сериал, с.4 еп.5
bTV Comedy 18:00
"Приятели" - сериал, с.8 еп.7, 8

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 17:50
ДИКИЙ-3 серия 18
MAX Sport 1 18:00
Волейбол - Шампионска лига: Динамо Москва - Проект Варшава Първа среща от груповата фаза
MAX Sport 2 18:00
Голф: Joburg Open, SA Обзор на турнира
Nova Sport 18:00
"Пета четвърт" обзорно предаване за испански баскетбол (2021-22)
BNT 3 18:30
Футбол: Белгия - Франция, полуфинална среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"

Всички предавания

Филми

Cinemania 18:00
Москва не вярва на сълзи - 1 романтична драма Русия 1980
AXN 18:00
Профилиране; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2010
Diema Family 18:00
"Вятърничав" - сериен филм /п/
DocuBox 18:00
Музикален пътешественик
Telekabel 18:00
Перлите на Египет /3 епизод/ - документален филм

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}