ТВ Програма

ТВ програма

BNT4

  • 05:25
    Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
  • 05:55
    Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:05
    100% будни
  • 11:00
    Култура.БГ
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:35
    Малки истории /избрано/
  • 12:50
    10 000 крачки /БНТ 2 Варна/п/
  • 13:00
    Религията днес
  • 14:00
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
  • 14:30
    Моят плейлист /п/
  • 15:30
    Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
  • 16:30
    10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/
  • 16:45
    Европейски маршрути
  • 17:00
    България в 60 минути с Мариана Векилска
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:30
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    Президентски избори 2021: Диспути /запис/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:25
    Гласовете на България
  • 20:35
    Президентски избори 2021: Кандидатите
  • 20:55
    Спортни новини
  • 21:00
    Панорама с Бойко Василев
  • 22:00
    Извън играта /п/
  • 22:30
    Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии
  • 23:00
    По света и у нас
  • 23:30
    Европейски маршрути /п/
  • 23:45
    Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
  • 00:45
    Тайфуни с нежни имена сериен игрален филм /3, последна част/
  • 01:50
    Вечната музика /п/
  • 02:20
    Панорама с Бойко Василев /п/
  • 03:20
    Даровете на Стряма научнопопулярен филм
  • 03:45
    Бързо, лесно, вкусно
  • 04:15
    Малки истории /избрано/п/
  • 04:30
    Култура.БГ /п/

Сериали

Viasat Explorer 02:30
Редки коли и печалба, сезон 3, еп. 1
bTV Action 02:30
"Бягство от затвора" - сериал, с.4 еп.11
bTV Lady 02:30
"Шест сестри" - сериал
Nova TV 02:30
"Сияйна луна" - сериал
AXN 02:35
Кандис Реноар; сезон 3, епизод 7, комедия, криминален, Франция, 2015

Всички предавания

Спорт

Eurosport 02:30
Кърлинг: Олимпийски квалификации в Леуварден, , смесени двойки, повторение
Eurosport HD 02:30
Кърлинг: Олимпийски квалификации в Леуварден, , смесени двойки, повторение
AXN Black 03:10
Добре дошли в групата; сезон 1, епизод 13, спорт, риалити, 2019
Film Plus HD 03:15
Тенис: Джесика Пегула - Онс Жабур (Chicago Fall Tennis Classic, Чикаго; WTA 500 - повторение)
НТВ Сериал 03:15
ЧУЖОЙ РАЙОН-3 серия 15

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 02:30
"Уиски, танго, фокстрот", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Глен Фикера, Джон Рекуа, с Тина Фей, Марго Роби, Мартин Фрийман, Алфред Молина, Кристофър Абът, [15+]
AXN 02:35
Кандис Реноар; сезон 3, епизод 7, комедия, криминален, Франция, 2015
Cinemax 02:40
"Нашите майки", драма, Гватемала, 2019; реж. Сезар Диас, с Армандо Еспития, Ема Диб, Аурелия Каал, Хулио Серано Ечеверия, Виктор Морейра, [15+]
HBO3 02:40
"Наследници ІІІ, 8 еп.", драма, САЩ, 2021, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Сара Снук, Кийран Кълкин, Алан Рък, [15+]
HBO 2 02:40
"Неразделни", комедия, Франция, 2019; реж. Варанте Суджиян , с Ахмед Сила, Албан Иванов, Джудит Ел Зейн, Орнела Флеури, Амир Ел Касем, [15+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}