ТВ Програма

ТВ програма

BNT4

  • 05:30
    Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
  • 06:00
    Иде нашенската музика /п/
  • 07:00
    Новото познание
  • 07:30
    Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии /п/
  • 08:00
    Денят започва с Георги Любенов
  • 11:00
    История.bg Константин Стоилов. Европеецът /избрано/п/
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Домът на вярата Пътят от душата до храма - Търговище /п/
  • 13:00
    БНТ на 60
  • 14:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
  • 14:30
    БНТ представя: Петър Увалиев
  • 15:30
    Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив /БНТ 2 Пловдив/
  • 16:00
    Любимците на България тв шоу /п/
  • 17:00
    Говори сега следобеден блок
  • 19:00
    Капан тв филм /2004 г./, режисьор Владислав Икономов, в ролите: Евелина Борисова, Валери Йорданов, Искра Радева, Стефан Мавродиев и др.
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:25
    Гласовете на България
  • 20:35
    Президентски избори 2021: Кандидатите
  • 20:55
    Спортни новини
  • 21:00
    Светът на жестовете
  • 21:15
    Есенно слънце игрален филм /1982 г./, режисьор Павел Павлов, в ролите: Борис Луканов, Стефан Данаилов, Аня Пенчева, Николай Бинев, Невена Коканова и др.
  • 22:25
    Концерт на Ищван Гиарфаш трио /Унгария/ Международен джаз фестивал "Банско - 2020"
  • 23:30
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
  • 00:30
    По света и у нас
  • 00:45
    Марго и приятели документален филм за художника Маргарит Цанев
  • 01:35
    БНТ на 60 /п/
  • 02:35
    Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
  • 03:35
    Есенно слънце игрален филм /п/
  • 03:45
    Домът на вярата Пътят от душата до храма - Търговище /п/
  • 04:15
    Малки истории /избрано/п/
  • 04:30
    Вечната музика /п/

Сериали

Viasat History 05:00
Нацистка наука, сезон 1, еп. 1
bTV Action 05:00
"Чък" - сериал, с.4 еп.9
bTV Comedy 05:00
"Супермаркет" /п./ - сериал
bTV Lady 05:00
"Горещи сърца" - сериал
Viasat Explorer 05:00
Треска за нефрит, сезон 4, еп. 7

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Eurosport 05:00
Туристически автомобили: Световна купа на Арагон, второ състезание, повторение
Eurosport 2 05:00
Ски бягане: Световна купа в Рука, 10 км, жени, повторение
Eurosport HD 05:00
Туристически автомобили: Световна купа на Арагон, второ състезание, повторение
MAX Sport 3 05:00
Серия А: Обзор 14 кръг повторение

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 05:06
Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
Cinemax 05:15
"Синоптикът", комедийна драма, САЩ, 2005; реж. Гор Вербински, с Николас Кейдж, Майкъл Кейн, Хоуп Дейвис, Джемен Де Ла Пеня, Никълъс Холт, [12+]
HBO3 05:25
"Новите мутанти", екшън - фентъзи, САЩ, 2020; реж. Джош Буун, с Блу Хънт, Хенри Зага, Мейзи Уилямс, Аня Тейлър-Джой, Чарли Хийтън, [15+]
AXN 05:35
Новобранецът; сезон 1, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2018
TV1000 05:45
Голямото замръзване, САЩ, комедия/драма, 1983

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}