ТВ Програма

ТВ програма

BNT4

  • 05:00
    Библиотеката /п/
  • 06:00
    Малки истории
  • 07:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 07:30
    Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 08:00
    Денят започва с Георги Любенов
  • 10:30
    Българският Марсел Селие документален филм /2000 г./
  • 11:00
    Туризъм.бг
  • 11:30
    Бразди
  • 12:00
    Джинс
  • 12:30
    По света и у нас
  • 13:00
    БНТ на 60
  • 14:00
    Извън играта
  • 14:30
    Марго и приятели документален филм /п/
  • 15:30
    До Европа и напред /п/
  • 16:00
    Иде нашенската музика
  • 17:00
    Говори сега следобеден блок
  • 18:45
    Ревека тв адаптация по едноименната пиеса на Антон Страшимиров /1996 г./, режисьор Гриша Островски, в ролите: Цветелина Мартинова, Даниел Владимиров, Тодор Близнаков, Даниел Цочев, Марин Янев и др.
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:30
    Гласовете на България
  • 20:55
    Спортни новини
  • 21:00
    Парцалев документален филм /2020 г./, режисьор Валентина Фиданова-Коларова
  • 22:00
    Рамон Вале трио и Олвидо Руис Музикален фестивал "Жълтите павета", 2016 г.
  • 23:05
    На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/
  • 23:35
    Трите смъртни гряха игрален филм /1979 г./, режисьор Любомир Шарланджиев, в ролите: Невена Коканова, Васил Попилиев, Георги Георгиев-Гец, Григор Вачков, Олег Ковачев и др.
  • 00:45
    По света и у нас
  • 01:00
    Арена спорт
  • 01:30
    БНТ на 60 /п/
  • 02:30
    101 портрета документален филм /п/
  • 03:30
    Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 04:00
    Моят плейлист /п/
  • 04:55
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/

Сериали

e-kids 18:30
Маша и Мечока - анимационен сериал
Охота и рыбалка 18:35
Сезон охоты
EPIC Drama 18:45
Случаите на Франки Дрейк, сезон 4, еп. 3, Канада, криминален/мистерии, 2020
AXN White 19:00
Закрилникът; сезон 3, епизод 1, драма, криминален, САЩ, 2003
bTV Action 19:00
Часът на супергероите (премиера): "Супергърл" - сериал, с.6 еп.9

Всички предавания

Спорт

BNT 3 18:30
Футбол: Белгия - Франция, полуфинална среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
Diema Sport 2 18:30
Футбол: Лийдс Юнайтед - Кристъл Палас Висша лига /п/
Nova Sport 18:30
Хокей на лед: Витяз - Йокерит Континентална хокейна лига директно
Travel TV 18:30
Регионите на България - Алфатар: Стари детски игри - "Чилик"
НТВ Сериал 18:40
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 691

Всички предавания

Филми

DocuBox 18:30
Музикален пътешественик
MCM 18:30
Драконова топка Z (анимация)
Travel TV 18:30
Регионите на България - Алфатар: Стари детски игри - "Чилик"
FilmBox Basic 18:50
Рудниците на цар Соломон, част 1 Екшън САЩ 2004
Cinemax 18:55
"Еверест (2015)", драма, Великобритания, 2015; реж. Балтазар Кормакър, с Джейсън Кларк, Джейк Джилънхол, Джош Бролин, Джон Хоукс, Робин Райт, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}