ТВ Програма

ТВ програма

BNT4

  • 05:25
    Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/
  • 05:55
    Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:05
    100% будни
  • 11:00
    Култура.БГ
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:35
    Малки истории /избрано/
  • 12:50
    10 000 крачки /БНТ 2 София/п/
  • 13:00
    Президентски избори 2021: Дебатът за България /п/
  • 14:00
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
  • 14:30
    Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
  • 15:30
    Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
  • 16:30
    10 000 крачки /БНТ 2 Благоевград/
  • 16:45
    Светът и ние
  • 17:00
    България в 60 минути с Мариана Векилска
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:30
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    Парламентарни избори 2021: Диспути /запис/
  • 19:45
    Малки истории /избрано/п/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:25
    Гласовете на България
  • 20:35
    Президентски избори 2021: Кандидатите
  • 20:55
    Спортни новини
  • 21:00
    Референдум с Добрина Чешмеджиева
  • 22:00
    Срещи на първия ред: "Проф. д-р Иван Желев с митрополит Борис Неврокопски" /БНТ 2 Благоевград/избрано/
  • 22:30
    Вечната музика
  • 23:00
    По света и у нас
  • 23:30
    Светът и ние /п/
  • 23:45
    БНТ представя: Петър Увалиев /п/
  • 00:45
    Денят не си личи по заранта: "Капанът" сериен тв филм /2 епизод/
  • 01:40
    Джинс /п/
  • 02:10
    Иде нашенската музика /п/
  • 03:10
    Бразди /п/
  • 03:40
    Златни ръце /БНТ 2 Пловдив/избрано/
  • 03:50
    Бързо, лесно, вкусно
  • 04:20
    Малки истории /избрано/п/
  • 04:30
    Култура.БГ /п/

Сериали

AXN Black 02:40
Добре дошли в групата; сезон 1, епизод 9, спорт, риалити, 2019
Viasat Nature 02:40
Доброволци в дивата природа, сезон 1, еп. 14
EPIC Drama 03:00
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 7, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2013
AXN 03:00
Профилиране; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2011
bTV Action 03:00
"Кодово име: Уиски Кавалер" - сериал, еп.13

Всички предавания

Спорт

AXN Black 03:25
Добре дошли в групата; сезон 1, епизод 10, спорт, риалити, 2019
MAX Sport 3 03:00
Серия А: Рома - Интер повторение
НТВ Сериал 03:10
ЧУЖОЙ РАЙОН-3 серия 11
BNT 3 03:30
Автомобилизъм: Tour Auto Optic 2000 магазинно предаване

Всички предавания

Филми

HBO3 02:40
"Британия ІIІ, 8 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2021; реж. Макензи Крук, с Кели Райли, Дейвид Мориси, Зои Уонамейкър, Макензи Круук, Николай Лий Каас, [18+]
AXN 03:00
Профилиране; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2011
HBO 03:00
"Черният рицар: Възраждане", фентъзи - екшън, САЩ, 2012; реж. Кристофър Нолан, с Крисчън Бейл, Майкъл Кейн, Гари Олдман, Ан Хатауей, Том Харди , [12+]
HBO HD 03:00
"Черният рицар: Възраждане", фентъзи - екшън, САЩ, 2012; реж. Кристофър Нолан, с Крисчън Бейл, Майкъл Кейн, Гари Олдман, Ан Хатауей, Том Харди , [12+]
FilmBox Extra 03:10
Универсален войник 4: Денят на разплатата Екшън, Фантастичен САЩ 2011

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}