ТВ Програма

ТВ програма

BNT4

  • 05:25
    Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Варна/
  • 05:55
    Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:05
    100% будни
  • 11:00
    Култура.БГ
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:35
    Малки истории /избрано/
  • 12:50
    10 000 крачки /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 13:00
    Референдум с Добрина Чешмеджиева /п/
  • 14:00
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
  • 14:30
    История.bg Женски движения и организации /п/
  • 15:30
    Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
  • 16:30
    10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
  • 16:45
    Светът и ние
  • 17:00
    България в 60 минути с Мариана Векилска
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:30
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    Парламентарни избори 2021: Диспути /запис/
  • 19:45
    Малки истории /избрано/п/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:25
    Гласовете на България
  • 20:35
    Президентски избори 2021: Кандидатите
  • 20:55
    Спортни новини
  • 21:00
    Музика безкрай музикално шоу
  • 22:00
    Домът на вярата Манастир "Св.вмч Георги Победоносец", с. Горни Богров
  • 22:30
    На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/п/
  • 23:00
    По света и у нас
  • 23:30
    Светът и ние /п/
  • 23:45
    Рамон Вале трио и Олвидо Руис Музикален фестивал "Жълтите павета" /п/
  • 00:50
    Денят не си личи по заранта: "Сам ли сте, Майкъл" сериен тв филм /3 епизод/
  • 02:00
    Пътеки /п/
  • 02:45
    "№1 Туризмът: Владислав и битката на народите при
  • 03:15
    Извън играта /п/
  • 03:45
    Бързо, лесно, вкусно
  • 04:15
    Малки истории /избрано/п/
  • 04:30
    Култура.БГ /п/

Сериали

Viasat Explorer 03:15
Редки коли и печалба, сезон 3, еп. 2
Bulgaria ON AIR 03:15
Морски тюлени: Шести отряд - сериал, екшън, военен /п./
ORT 03:15
"Хайде да се оженим" - сериал
AXN 03:25
Кандис Реноар; сезон 3, епизод 8, комедия, криминален, Франция, 2015
Viasat Nature 03:30
Йоркширският ветеринар, сезон 9, еп. 1

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 03:15
Тенис: Джесика Пегула - Онс Жабур (Chicago Fall Tennis Classic, Чикаго; WTA 500 - повторение)
НТВ Сериал 03:15
ЧУЖОЙ РАЙОН-3 серия 15
MAX Sport 3 03:30
"УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване повторение
AXN Black 03:55
Добре дошли в групата; сезон 1, епизод 14, спорт, риалити, 2019
Eurosport 2 04:00
Фрийстайл ски: Световна купа в Рука, ски акробатика, отборно, повторение

Всички предавания

Филми

HBO 03:20
"Изкупление", романтична драма, Великобритания, 2007; реж. Джо Райт, с Джеймс Макавой, Кийра Найтли, Сорша Ронан, Ванеса Редгрейв, Бренда Блетин, [15+]
HBO HD 03:20
"Изкупление", романтична драма, Великобритания, 2007; реж. Джо Райт, с Джеймс Макавой, Кийра Найтли, Сорша Ронан, Ванеса Редгрейв, Бренда Блетин, [15+]
MGM 03:20
"Асимилиране" - ужаси / фантастика / трилър, САЩ, 2019, с Джоел Къртни, Калъм Уърди.
Vivacom Arena 03:22
Шествието Комедия, Драма, Исторически 2013
AXN 03:25
Кандис Реноар; сезон 3, епизод 8, комедия, криминален, Франция, 2015

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}