ТВ Програма

ТВ програма

bTV Action

  • 05:15
    "Чък" - сериал, с.3 еп.7
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс Прайм" - сериал, еп.25, 26, с.2 еп.1,2
  • 08:00
    "Готъм" - сериал, с.4 еп.19 - 21
  • 11:00
    "Такси в Ню Йорк" - екшън, комедия (САЩ, Франция, 2004), режисьор Тим Стори, в ролите: Куин Латифа, Джими Фалън, Жизел Бюндхен, Дженифър Еспозито и др.
  • 13:00
    "Снайперисти 2" - военен, екшън (САЩ, 2014), режисьор Дон Майкъл Пол, в ролите: Коул Хаузър, Джош Кели, Даниел Сейври, Бокийм Удбайн, Велислав Павлов, Ралица Паскалева и др.
  • 15:30
    "Ел Чапо" - сериал, с.2 еп.2, 3
  • 17:30
    "Мисия Моят Дом" (2021) /п./ - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн, еп.8
  • 18:00
    "Коли на мечтите" - автомобилна поредица, еп.7, 8
  • 19:00
    "Снайперисти 3: Обсадата" - екшън, драма, военен (САЩ, 2016), режисьор Уилям Кауфман, в ролите: Чарли Уебър, Скот Адкинс, Том Ейнсли, Ерик Валдес, Данте Баско и др.
  • 21:00
    bTV Новините
  • 21:45
    bTV Репортерите
  • 22:00
    Бандата на екшън: "Обратна тяга" - екшън, трилър (САЩ, 1991), режисьор Рон Хауърд, в ролите: Кърт Ръсел, Уилям Болдуин, Робърт Де Ниро, Доналд Съдърланд, Дженифър Джейсън Лий, Скот Глен, Ребека Де Морни, Клинт Хауърд и др.
  • 00:45
    "Невероятният Хълк" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2008), режисьор Луи Летерие, в ролите: Едуард Нортън, Лив Тайлър, Тим Рот, Уилям Хърт, Тим Блейк Нелсън, Тай Бърел, Петър Менса и др.
  • 02:45
    "Дежавю" - трилър (САЩ, 2018 г.), режисьор Дани Дж. Бойл, в ролите: Кели Съливан, Нана Визитър, Брет Зимърман, Вайълет Хикс и др.
  • 04:30
    "Готъм" - сериал, с.4 еп.20, 21

Сериали

Viasat Explorer 02:30
Редки коли и печалба, сезон 3, еп. 1
bTV Action 02:30
"Бягство от затвора" - сериал, с.4 еп.11
bTV Lady 02:30
"Шест сестри" - сериал
Nova TV 02:30
"Сияйна луна" - сериал
AXN 02:35
Кандис Реноар; сезон 3, епизод 7, комедия, криминален, Франция, 2015

Всички предавания

Спорт

AXN Black 03:55
Добре дошли в групата; сезон 1, епизод 14, спорт, риалити, 2019
Film Plus HD 03:15
Тенис: Джесика Пегула - Онс Жабур (Chicago Fall Tennis Classic, Чикаго; WTA 500 - повторение)
НТВ Сериал 03:15
ЧУЖОЙ РАЙОН-3 серия 15
MAX Sport 3 03:30
"УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване повторение

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 02:30
"Уиски, танго, фокстрот", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Глен Фикера, Джон Рекуа, с Тина Фей, Марго Роби, Мартин Фрийман, Алфред Молина, Кристофър Абът, [15+]
AXN 02:35
Кандис Реноар; сезон 3, епизод 7, комедия, криминален, Франция, 2015
Cinemax 02:40
"Нашите майки", драма, Гватемала, 2019; реж. Сезар Диас, с Армандо Еспития, Ема Диб, Аурелия Каал, Хулио Серано Ечеверия, Виктор Морейра, [15+]
HBO3 02:40
"Наследници ІІІ, 8 еп.", драма, САЩ, 2021, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Сара Снук, Кийран Кълкин, Алан Рък, [15+]
HBO 2 02:40
"Неразделни", комедия, Франция, 2019; реж. Варанте Суджиян , с Ахмед Сила, Албан Иванов, Джудит Ел Зейн, Орнела Флеури, Амир Ел Касем, [15+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}